Skocz do zawartości

Spajk !


Exampler

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Spajk

 

Gatunek: Defense, RPG

 

Opis: W tym oto zarodku dobrej gry wcielamy się w ninja rzucającego zębatkami. Jego zadaniem jest obronić płot i swoje pole przed czerwonymi duchami. Podczas walki ninja może szkolić swoje umiejętności. Gdy zdobędzie poziom automatycznie otrzymuje jeden pkt umiejętności. Aby go wykorzystać należy nacisnąć:

a) R - Dodaje punkt do prędkości ataku

b) T - Dodaje punkt do siły ataku

c) Y - Dodaje punkt do szansy na cios krytyczny (potężne obrażenia i odrzut ducha do tyłu)

 

Aby uzyskać informacje o sterowaniu itp. wystarczy wcisnąć podczas gry "H" co służy jednocześnie za pauzę w grze.

 

Download: https://gmclan.org/up8061_4_Spajk.html

 

Rozmiar pliku: 3,4MB

 

Autorzy: Ta demówa jest w pełni mojego autorstwa ale w dalszych wersjach będzie więcej autorów.

 

Screeny:

scr1.png

 

scr2.png

 

 

WARNING: Ostro wciąga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1: MyDamage[...] to mój kolega z podwórka, wiedziałem że jakiś imbecyl stwierdzi że to multikonto

Po 2: zabawa zaczyna się od 75lvl kiedy nie da sie ogarnąć. Kto dojedzie do 135 zostaje zwycięzcą, ja sam dałem rade tylko do 121. Co wy chcieliście granie przez 5sek? Trzeba troche czasu poswiecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 75 zaczyna się event, że tak powiem punkt kulminacyjny w którym załoze się ze nie wytrzymałbyś długo. wszystkie duchy przyspieszają i są mocniejsze

 

edit: oj sory że w 10 sekund napisałem posta, wylogowałem się, zalogowałem i napisałem błyskawicznie z innego konta. Pozdrawiam Marcina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem by wytrwały, ale przy 60lvl palec zaczął mnie bolec od trzymania myszki(przez pietnascie minut) i wylaczylem.

 

Po pierwsze, musisz poprawi grafikę, żeby było widac, ze to ninja atakujacy duchy, a nie koło walace gwiazdkami w galaretke.

Paski też dziwnie się dodają, np. dodanie siły nie powoduje zwiekszenia pasku sily, tylko zmniejszenie szybkosci.

I ZROB COS Z POZIOMEM TRUDNOSCI PRZEZ PIERWSZE 20MIN GRY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...