Skocz do zawartości

Zablokowane Shot


Bedziom

Rekomendowane odpowiedzi

Sernat, w internecie wiek nie ma znaczenia jeśli chodzi o szacunek. Tak naprawdę to nieważne czy mam 5, 12, 30 czy 40 lat, powinieneś mieć do mnie jako taki chociaż szacunek (ofc nie chodzi mi o to, że go nie masz).

Każdy tutaj miał ciężki start, ale nie narzekał jak ty i nie rzucał się do nikogo. Nawet taki Japanstache, który dziś rzadko kiedy dostaje negatywną recenzję, kiedyś za swój styl był tępiony ;) .

1. Nie.

I to byłoby na tyle, jeśli chodzi o twoje przyjęcie krytyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tylko napisałem "Nie." - chodziło mi o taki sens : "nie zgadzam się z Twoją opinią". Sorry.

 

1. Każdy tutaj miał ciężki start,

2. ale nie narzekał jak ty

3. i nie rzucał się na każdego.

1. Tak, wiem o tym. Badziewna sprawa, tak btw.

2. OK, wiem, narzekanie to jest mój specjalny talent :D

3. A rzucam się? :(

 

A Japaś dobry człowiek, fajne gry robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przybył obrońca dręczonych i gnębionych.

A tak serio, moi mili haterzy serio trochę ochłońcie i napijcie się melisy (czy czegoś co was uspokoi) odpocznijcie sobie i pomyślcie nad sensem życia (chyba nawet życie hatera ma jakiś sens), bo to ciągłe hatowanie bedzioma jest już głupie, serio.

PS nie jestem multikontem bedzioma, a tylko jego kolegą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu koledze pokazałem Shota (spodobał mu się), a potem mu opowiedziałem o hejterach, to on na to, że się tu zapisze i spróbuje coś napisać na moją obronę. No i się zapisał.

Ludzie, takie hejtowanie serio jest żałosne. Czy Wy innego celu w życiu nie macie? Ludzi w realnym świecie nie macie, żeby się na nich wyżywać, tylko trzeba wejść na GMClan i pojechać pierwszemu lepszemu początkującemu, który się akurat nawinął? Jesteście jacyś niespełnieni w realnym życiu? Mam do Lawa i Explosivo prośbę : odpie###lcie się ode mnie.

 

@Huder - owszem, jest poruszanie na boki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu koledze pokazałem Shota (spodobał mu się), a potem mu opowiedziałem o hejterach, to on na to, że się tu zapisze i spróbuje coś napisać na moją obronę. No i się zapisał.

Ludzie, takie hejtowanie serio jest żałosne. Czy Wy innego celu w życiu nie macie? Ludzi w realnym świecie nie macie, żeby się na nich wyżywać, tylko trzeba wejść na GMClan i pojechać pierwszemu lepszemu początkującemu, który się akurat nawinął? Jesteście jacyś niespełnieni w realnym życiu? Mam do Lawa i Explosivo prośbę : odpie###lcie się ode mnie.

 

@Huder - owszem, jest poruszanie na boki.

 

Huhu ^.^ Widzę tu ładne cyrki się dzieją. O ile mi wiadomo to po to daje się gry na tą stronę aby pokazać je innym i wysłuchać opini na jej tamat.

 

Jesteście jacyś niespełnieni w realnym życiu? Mam do Lawa i Explosivo prośbę : odpie###lcie się ode mnie.

Myślę że ewentualnie ty możesz być jakiś niepełnosprawny... na krytykę reagujesz agresją :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe tekstury poza drzewami (bo płaskie) nie są złe. Ale złączenia tak cholernie i agresywnie kontrastują że zaraz się potnę. Daj jakieś łagodne przejścia i wycieniuj drzewa (i spraw żeby nie były tak niemiłosiernie okrągłe) i ładniej podłoże rozsmaruj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Huder - owszem, jest poruszanie na boki.

No to dobrze, więc teraz 2 moja rada. Aby ułatwić kontrolę gracza ( bo to obecne jest nieintuicyjne i trzeba się przyzwyczajać ) możesz zrobić obracanie viewu według kierunku gracza, będzie się postacią o wiele lepiej sterowało bo będzie takie samo jak w FPSach z tym że bez osi z :P

 

To będzie mniej, więcej coś w ten deseń:

GML (step)
view_angle = -dirPostaciwStopniach + 90; // ten kat trzeba będzie zmienić jeśli postać nie będzie skierowana w gore

view_xview = ( x - view_wview/2) + lengthdir_x( view_hview/4, dirPostaciwStopniach);

view_yview = ( y - view_hview/2) + lengthdir_y( view_hview/4, dirPostaciwStopniach);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziom rób porządnie to hejtu nie będzie. Albo spraw żeby cię polubili.

Robię, co mogę. No i nie będę się starał, żeby mnie 2 hejterzy polubili. Reszta też mnie nie lubi, ale chociaż tego nie eksponuje w taki sposób.

 

@Ignis - dzięki. Poprawię :)

 

@Skowron - nie na każdą krytykę reaguję agresją, chociaż przyznaję, że często mi się to zdarza. Jak ktoś pisze jak człowiek z przynajmniej niegłupi (czego o tych dwóch bym zazwyczaj nie powiedział ;/), to tak nie reaguję.

 

O ile mi wiadomo to po to daje się gry na tą stronę aby pokazać je innym i wysłuchać opini na jej tamat.

Bingo. Ale krytykę też się w jakiś sposób formułuje, nie?

 

@up - dzięki. Wcielę w życie :)

to chyba byłoby tak :

GML
view_angle = -o_player_1_sing.direction + 90;

view_xview = ( x - view_wview/2) + lengthdir_x( view_hview/4, o_player_1_sing.direction);

view_yview = ( y - view_hview/2) + lengthdir_y( view_hview/4, o_player_1_sing.direction);

 

// ten kat trzeba będzie zmienić jeśli postać nie będzie skierowana w gore

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??

Będzie dobrze jeżeli sprity chara masz narysowane w prawo.

A ten length_dir powoduje że postać będzie zawsze widoczna nie na środku ekranu ale na 1/4 długości ekranu w osi y i na środku w osi x. Przez to gracz będzie miał większe pole widzenia ( w przód ) i nie będzie widział co jest za nim. Jak chcesz by zawsze był na środku to zamień tamto na view_hview/2

 

Edit: o_player_1_sing.image_alpha, nie o_player_1_sing.direction bo inaczej widok się obróci przy strafe'ach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze jeżeli sprity chara masz narysowane w prawo.

Mam :)

A ten length_dir powoduje że postać będzie zawsze widoczna nie na środku ekranu ale na 1/4 długości ekranu w osi y i na środku w osi x. Przez to gracz będzie miał większe pole widzenia ( w przód ) i nie będzie widział co jest za nim.

Dzięki za wyjaśnienie :)

Edit: o_player_1_sing.image_alpha, nie o_player_1_sing.direction bo inaczej widok się obróci przy strafe'ach

OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Troche sie spoznilem bo na gmc nie wchodzilem, ale co tam

 

Ale mnie wkurwiacie, czepiacie sie ze chlopak napisze cos po angielsku i dorabiacie filozofie "bo chcesz byc fajny" a skad wiesz co on moze chciec? albo ze gra wyglada jak wyglada ale dajcie spokoj on ma 12 lat, kazdy kiedys od czegos zaczynal,zreszta moje gry robione w jego wieku tez wcale lepsze nie byly. Do 2 miesiecznego dzieciaka tez sie przypierd**acie ze drze morde jak glupek jak sie rozplacze? Nie chodzi o jakies porownania no ale kurde czepianie sie na sile bywa meczace nawet jesli sie to tylko czyta a nie uczestniczy.

 

Ja sie pytam - gdzie byli moi obroncy gdy w wieku 11 lat dalem tu arkanoida 2010 (czy jakos tak) i wszyscy twierdzili ze gowno itd. Fakt, byli jeszcze wtedy ludzie, ktorzy poza napisaniem ze jest do dupy potrafili powiedziec co konkretnie, ale to nie zmienia faktu, ze skoro po mnie mozna cisnac bezkarnie, to po Bidonie mozna jechac rownie dobrze.

 

A kwadratowe teksturki w grze podczas gdy wszystko inne jest "normalne" - phaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chell - czyli Twoje motywy są takie "oni gnębili mnie, to ja będę gnębił innych", tak? Skoro wiesz, jak nieprzyjemne to jest, to chyba właśnie powinieneś przeciwdziałać temu, a nie to potęgować. No cóż, ale przecież to drugie rozwiązanie jest trudniejsze.

 

@up +1

 

Macie wersję z kilkoma zmianami : https://gmclan.org/up7577_4_0403.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...