Skocz do zawartości

Wyciek informacji dot. Revenge 4


I am vader

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę zdradzić fabułę , chodź wiem że reakcja vadera to ironia.

 

fabuła-Porucznik Zielony musi znajść i zabezpieczyć Rakiety-u h 14 s które zostały skradzione po napadzie organizacji Richarda Rewarsona gdy samolot (ROG) Revengers Organization Group zostaje zestrzelony Porucznik musi sobie radzić i robić wszystko by przetrwać w nie swoim terytorium. Jednocześnie musi jak najszybciej wydostać się z miejsca i uniknąć zagłady całego świata , czy uda mu się powstrzymać szaleńca ? to się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodź, Rakity, wszytsko, nie swoim, naj szybciej

Pominąłem błędy interpunkcyjne i składniowe.

Rozumiem mniej więcej sens fabuły, ale jest tak niespójna, że trudno mówić o związku przyczynowo-skutkowym. W każdym bądź razie - czekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zdradzić fabułę , chodź wiem że reakcja vadera to ironia.

 

fabuła-Porucznik Zielony musi znajść i zabezpieczyć Rakiety-u h 14 s które zostały skradzione po napadzie organizacji Richarda Rewarsona gdy samolot (ROG) Revengers Organization Group zostaje zestrzelony Porucznik musi sobie radzić i robić wszystko by przetrwać w nie swoim terytorium. Jednocześnie musi jak najszybciej wydostać się z miejsca i uniknąć zagłady całego świata , czy uda mu się powstrzymać szaleńca ? to się okaże.

fabuła niezwykle podobna do fabuły z gry Alpha Protocol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
@dyzmek Zazdroszczę Ci ilości fanów. :(

Sam fakt, że chłopak zdaje sobie sprawę z własnych ograniczeń i autentycznie chce się uczyć i poprawiać, czyni go o wiele przyjemniejszą i inteligentniejszą osobą od 80% nowicjuszy na tym forum (i w ogóle na świecie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dyzmek: Zamiast uczyć się kodów na pamięć, lepiej zrób sobie jakieś projekty naukowe, niekoniecznie do wydania, po to żeby się nauczyć kodu właśnie. Używając nauczysz się szybciej i lepiej niż wkuwając.

 

A co do twoich gier, to sorry, ale nie podzielam ogólnego nimi zachwytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie dzieki programowi nauczylem pierwszego kodu zrobilem sobie obj_hero i ciagle w step dawalem mu by sie obracal taki kod i tak 20 , 30 razy i juz go pamietam teraz ucze sie kolejnych super umiec napisac samemu kod :-).

kod jaki wykulem jest taki

 

image_angle=point_direction (x,y,mouse_x,mouse_y)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczenie się kodu na pamięć to duży błąd, każdy nauczyciel od informatyki ci to powie.

Po to jest właśnie dokumentacja oraz podpowiedzi w edytorze kodu by do tego zaglądać jak się nie pamięta nazewnictwa funkcji.

 

Mam nadzieję ze masz podpowiedzi w GMie włączone co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczenie się kodu na pamięć to duży błąd, każdy nauczyciel od informatyki ci to powie.

Po to jest właśnie dokumentacja oraz podpowiedzi w edytorze kodu by do tego zaglądać jak się nie pamięta nazewnictwa funkcji.

Prawda. Jak się nauczysz na pamieć całego kodu razem z argumentami to nie będziesz umiał podmienić argumentów. Uzywaj kiedy jest potrzebne i w ten sposob sie nauczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...