Skocz do zawartości

Świstłors


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa gry: Świstłors

 

Autor gry: Jakub M. (Jaklub)

Grafika: Jakub M.

Dźwięk: inne źródła

Muzyka: modules.pl + z Furry

Tester: bledownik

 

Podziękowania dla: Magnefikko, Tymon

 

Opis:

Gierka stworzona no konkurs Click Portalu. Jest to klon Wormsów. Ma możliwość narysowania własnej planszy (nawet w Paincie). Niestety, jest tylko sześć broni, a i bot nie działa najlepiej.

Bronie:

- telewizor

- granat

- bejzbol (baseball, ale tak jest zabawniej :) )

- karabin maszynowy

- osiołek (nie mogło go zabraknąć...)

- środek na przeczyszczenie XD

Co rundę trafiamy do sklepiku, gdzie można napełnić amunicję. Pieniądze dostajemy w zlatujących paczuszkach (można je oczywiście wyłączyć) lub gdy zranimy przeciwnika lub sam się zrani.

 

Screenshoty:

Menu główne

Dyslektykiem być...

Biżar

 

Download:

Świstłors

 

E n j o y

 

 

EDIT: Uuu, 200 post!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no.. opinie naprawde przychylne. Aż korci zeby zobaczyc. Niestety tu gdzie aktualnie jestem przetrzymywany ( wbrew swojej woli oczywiscie ) nie mam takiej możliwości ale sprawdzenie tej gry będzie zdecydowanie pierwszą rzeczą jaką zrobie po powrocie do domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tego nie widzę tak różowo. :/ Gra jest niedopracowana. We wszystkich broniach pojawia się pasek ładowania, choć np. w karabinie nie jest używany.

Grafika jest średnia. Świstaki trochę ładne, reszta niedorobiona. Plansze są brzydkie, choć przyznaję, z pomysłem. No i wrażenie psuje fakt, że część broni wyciągnięta jest z Wormsów (tych w 2D). Podobnie rzecz ma się z dźwiękiem. Robale się kłaniają. A muzyka? Przynajmniej nie przeszkadza.

Sterowanie jest dosyć intuicyjne, a grywalność też w miarę wysoka (co jest zasługą klonowania najbardziej grywalnej giery świata).

 

Moja ocena: 6/10

Grafika: 6/10

Dźwięki: 6/10

Grywalność: 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już chodzi o ścisłość to pisze się dwóch graczy jako, że gracz ma rodzajnik nijaki. Gdyby tego było mało to "nie było" piszemy oddzielnie ;)

Rodzajnik? A może tak rodzaj :D I poza tym jest TEN gracz a nie TO gracz - czyli rodzaj męski.

 

Edycja Choosen : He.. racja racja.. przepraszam za chwilową niedyspozycje umysłową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tego nie widzę tak różowo. :/ Gra jest niedopracowana.

Wiem, ale postaram się ją dopracować. Konkurs. :) Nie będzie problemu z usunięciem paska ładowania broni.

 

Marmot: cały konkurs był o świstakach. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...