Skocz do zawartości

"hłopki"[tds]


kriso99

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:"hłopki"[nazwa robocza]

 

Gatunek:TDS- Topdown shooter

 

Opis: Gra o zombie.

Świat zaatakowała choroba, która atakuje ludzi nietylko. Przejawia się ona tym, że ludzie zamieniają się w potwory, które są strasznie agresywne lecz za to tępe i głupie. Z czasem uczą obchodzić się z bronią, rzucać smołą i innymi bajerami.

Ma wyjść z tego gra online multiplayer.

 

Autorzy:

Programowanie:
ja[kriso99]

Fabuła:
ja[kriso99]

Grafika:
raperr

Muzyka:
niema

Screeny:

screen0.jpg

screen3.jpg

screen10.jpg

 

czekam na pomysły i oceny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"hwytliwy" tytuł. Słyszałeś o czymś takim jak przecinek. ;P

 

Cóż nie lubię oceniać zapowiedzi zrobionych w pięć minut, bo zazwyczaj są one poniżej poziomu jeden jak ta. Ludzie nie potraficie napisać coś więcej o fabule, przecież widać od razu, że ta gra nigdy nie wyjdzie, albo będzie cienka. Zapowiedź jest wizytówką gry jeśli będzie wciągająca to ludzie będą czekać na grę, a jeśli będzie robiona na odwal się w pięć minut to nikt po raz drugi nie zajrzy do tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"hwytliwy" tytuł. Słyszałeś o czymś takim jak przecinek. ;P

 

Cóż nie lubię oceniać zapowiedzi zrobionych w pięć minut, bo zazwyczaj są one poniżej poziomu jeden jak ta. Ludzie nie potraficie napisać coś więcej o fabule, przecież widać od razu, że ta gra nigdy nie wyjdzie, albo będzie cienka. Zapowiedź jest wizytówką gry jeśli będzie wciągająca to ludzie będą czekać na grę, a jeśli będzie robiona na odwal się w pięć minut to nikt po raz drugi nie zajrzy do tego tematu.

Ja jestem git bo pier**** zasady i nie jestem frajerem więc zajżę jeszcze raz do tego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogowie - ależ to brzydkie D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.roomy nie są porobione- jeden room w którym wszystko testuje

2.hud jest do wymiany

3.paski po prawej stronie znikną

4.to nie będzie single tylko multiplayer

5.to jest dopiero ok 40% procent projektu, graficznie to 20%

6.kur2 to moja pierwsza gra więc ogarnijcie się z tymi ocenami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie moje pseudo gry nie miały prawa się udać, to tylko były ćwiczenia, jak spojrzę dzisiaj na kod to nie wiem o co chodzi;)

39dll dosyć ogarniam mam już napisane przesyłanie wszystkich zmiennych w playerze na wielu graczy i nawet ładnie wyglądakod.

Trzeba teraz poprawić singla i przepisać do multi niewiem tylko jak zrobić przesyłanie zmiennych o zombie.

Bronie już takie zostaną tylko ostatnia to będzie awp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem git bo pier**** zasady i nie jestem frajerem więc zajrzę jeszcze raz do tego tematu

Też zajrzałem, mimo iż nie miałem ochoty, ale byłem ciekaw jak kriso99 zareaguje na mojego posta i zobaczyłem jeden przecinek, niestety był tam gdzie być go nie powinno. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...