Skocz do zawartości

Zablokowane Ankieta szkolna


krzysio664

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej zagłosujmy I TME "Pierwsza brygada"

 

tępić lewactwo

 

 

Zagłosowałem na IV TME "Pierwsza kadrowa" tak jak o to prosiłeś.

 

 

Zagłosowałem z dwóch ip na rozkwitają pąki białych róż

 

pozdrawiam

 

 

Wiedziałem że same cioty tak napiszą. Nic tylko się powiesić że takie debile żyją w Polsce. Pewnie przesadziłem z tym żeby pisać prośby o zagłosowanie, ale cóż. Myślałem że ktoś pomoże i wesprze ale cóż. Pomyliłem się co do tego forum (Nie obrażając innych użytkowników). Nic tylko na złość zrobić innemu, tacy już ludzie żyją na tej planecie.

 

Ja zagłosowałem, czemu nie?

 

Dziękuję, chociaż jeden porządny i pomógł. Nie tak jak reszta hołoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że same cioty tak napiszą. Nic tylko się powiesić że takie debile żyją w Polsce. Pewnie przesadziłem z tym żeby pisać prośby o zagłosowanie, ale cóż. Myślałem że ktoś pomoże i wesprze ale cóż. Pomyliłem się co do tego forum (Nie obrażając innych użytkowników). Nic tylko na złość zrobić innemu, tacy już ludzie żyją na tej planecie.

"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów." ~Stanisław Lem

 

Pozdrawiam tych normalnych, którzy nie fapują do anime i nie wyżywają się w internecie.

 

Rozważam wiele wytłumaczeń "hołoty" (jak to ładnie ująłeś): "tak żartowaaaaałem tylkooo...", "mogę głosować na co chcę", "nie prosi się o takie coś na forum", ewentualnie wyśmieją twój post, bo nazywasz ich debilami. Na przyszłość nie wstawiaj niczego na GMClan - tu nikt nie ma życia i nie wie jak się funkcjonuje w społeczeństwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów." ~Stanisław Lem

 

Pozdrawiam tych normalnych, którzy nie fapują do anime i nie wyżywają się w internecie.

 

A czy ja się k***a wyżywam? Chciałem tylko żeby dużo osób zagłosowało na moją klasę, tylko tyle. Czy to jest k***a dużo? A że zrobili mi na złość, głosując na przeciwna klasę, napisałem co o nich sądzę. Na innych forach ludzie pomogli i nawet liczyli abyśmy wygrali, przeliczyłem się co do tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko Boska, co za idiota... Czy ty dziecko pomyślałeś że zarejestrowałeś się na forum i to jakaś twoja armia?

Wiedziałem że same cioty tak napiszą. Nic tylko się powiesić że takie debile żyją w Polsce. Pewnie przesadziłem z tym żeby pisać prośby o zagłosowanie, ale cóż. Myślałem że ktoś pomoże i wesprze ale cóż. Pomyliłem się co do tego forum (Nie obrażając innych użytkowników). Nic tylko na złość zrobić innemu, tacy już ludzie żyją na tej planecie.

Każdy ma swoje zdanie, ja także zagłosuję na co tylko będę chciał i nikt mi nie będzie ingerował. Jak napisał pewien /b/tard na 4chanie:

Not personal army, fuckbag kid!

Oczywiście to źle, że specjalnie zagłosowali na inną klasę bez chociażby sprawdzenia czy się należało ale cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko Boska, co za idiota... Czy ty dziecko pomyślałeś że zarejestrowałeś się na forum i to jakaś twoja armia?

Każdy ma swoje zdanie, ja także zagłosuję na co tylko będę chciał i nikt mi nie będzie ingerował. Jak napisał pewien /b/tard na 4chanie:

 

Oczywiście to źle, że specjalnie zagłosowali na inną klasę bez chociażby sprawdzenia czy się należało ale cóż...

 

Masz rację, ale liczyłem na to że ktoś przynajmniej zagłosuje pomagając mi, a jak już nie chciał to nie robiąc na złość głosując na innych. W sumie, teraz już to jest nie ważne. Jak nie chcesz pomagać, to nie głosuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja się k***a wyżywam? Chciałem tylko żeby dużo osób zagłosowało na moją klasę, tylko tyle. Czy to jest k***a dużo? A że zrobili mi na złość, głosując na przeciwna klasę, napisałem co o nich sądzę. Na innych forach ludzie pomogli i nawet liczyli abyśmy wygrali, przeliczyłem się co do tego forum.

Ale o co chodzi, przecież dobrze zagłosowałem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega

Nie mogę być twoim kolegą

 

 

jestem halpem

Tylko że, jakby każda klasa zagłosowałaby na siebie, byłby remis. A jak widzisz, na razie rywalizują ze sobą dwie klasy które maja wyrównane liczby głosów. I możesz też nie wiedzieć że to nie nasza klasa zaczęła wykorzystywać internet do zdobycia głosów.

 

 

Witamy w demokracji, w takim wypadku pozostaje ci tylko zagłosować na stronę najbliższej twoim ideom.

 

Napisz na WOS referat o powstawaniu systemów dwupartyjnych w krajach demokratycznych na przykładzie konkursu szkolnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że, jakby każda klasa zagłosowałaby na siebie, byłby remis. A jak widzisz, na razie rywalizują ze sobą dwie klasy które maja wyrównane liczby głosów. I możesz też nie wiedzieć że to nie nasza klasa zaczęła wykorzystywać internet do zdobycia głosów.

I pech akurat spadł na Ciebie. Tak mi przykro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...