Skocz do zawartości

Zablokowane No i kurczę z-ignisiałem.


kt1117

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Więcej zabawy jest z Fap Fap Fap, ale nie chciałem być za bardzo kontrowersyjny.

 

PS. 'Programowanie' w GM się nie liczy

 

Fervi

Facepalm.

Nie wiem jak takie coś można robić przez swój cały wolny czas. Ręka by mi odpadła, albo palec.

Double facepalm.

Jeszcze urośniesz ;)

Kambodża facepalm + tańczący Eric Clapton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważniejsze związki to dopiero w okolicach matury zaczną(i podryw na matematyka zacznie być zadziwiająco skuteczny), teraz nie warto sobie zaprzątać tym głowy. A że gimnazjaliści dzisiaj to wielce dorośli już są i pietnastolatki w ciąże zachodzą to już komentować nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No, przynajmniej z siebie pajaca przed nią nie zrobiłeś :) Co do tego, że ma chłopaka... zawsze może go zmienić, ale to wyzwanie tylko dla prawdziwych lowelasów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gnysek: Mam talent do robienia z siebie pajaca. Nawet lubię to uczucię, ale wolę jak jest większa publika, jak np. cała szkoła. Pamiętam jak dziś moje otrzęsiny, gdy śpiewałem jakąś piosenkę, a że była głupawa, to leciałem takim falsetem, że cała sala miała zwałę. Po występię wszyscy się ze mnie śmiali. Niezapomniany widok ich twarzy- jak zamiast strzelić focha, czy podkulić ogon i siedzieć cicho śmiałem się razem z nimi i jak oni dla żartu prosili o autografy, ja dla żartu je dawałem. Tylko szkoda, że teraz nie mam żadnej okazji zrobić z siebie publicznie pajaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jesteś pewnie brzydkim nerdem

2. nigdy nie mów wprost jak się jeszcze nie poznaliście itp, to bez sensu. (chociaż może zadziała w gimnazjum ;p)

3. nie mozesz poprostu jej poznać? podejdź gdy bedzie z twoją znajomą i zacznij gadać, przedstaw się itp. potem podchodź częściej jak lasce zacznie podobać się twoje poczucie chumoru/ wygląd/ kolor gaci to już jesteś w domu ;p potem idzie z górki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jesteś pewnie brzydkim nerdem

2. nigdy nie mów wprost jak się jeszcze nie poznaliście itp, to bez sensu. (chociaż może zadziała w gimnazjum ;p)

3. nie mozesz poprostu jej poznać? podejdź gdy bedzie z twoją znajomą i zacznij gadać, przedstaw się itp. potem podchodź częściej jak lasce zacznie podobać się twoje poczucie chumoru/ wygląd/ kolor gaci to już jesteś w domu ;p potem idzie z górki.

Boś ty zapewne piękniś :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...