Skocz do zawartości

Dead End 2


SKiD

Rekomendowane odpowiedzi

A jak tam prace nad grą?

I małe pytanko - co to jest za widok?

 

W demo jeszcze nie grałem, ściągam aktualnie.

E:

- przydałaby się możliwość wyłączenia dźwięku

- gdy kliknąłem ESC wyświetliło się menu. kliknąłem na opcję "Exit" i gra się nie wyłączyła, tylko zacięła - Menedżer Zadań od Micro$hitu miał zajęcie.

To tyle na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Powiem tak... gra jest fajna, tylko uzyka troche nudnawa i zbyt glosna jak na moje uszy, gralem w wersji angielskieg i w instrukcjach zamiast Movements pisze sie Movement!

Jakbyscie dorobili jakies ciekawe misje to chetnie zagram, podobaja mi sie sprajty i efekt latarki!

Mysle ze troche zadluzo kulek przyjmuja te "zombiaki", jak upadaja to pewnie od ciezaru cial napakowanych olowiem niz od ran :)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Nie było mnie jakiś czas na GMClan. Prace nad DE2 też za daleko nie poszły... Jednak że prace nad tym projektem nie zostały porzucone, ja bym to nazwał "zawieszeniem". Za pewne jesteście ciekawi kiedy wznowie prace? Jednak na to jeszcze nie mam odpowiedzi. Prawdopodobnie po ostatecznych egazminach bede mógł do tego wrócić, ale nie wiem na sto procent. Dopilnuje żeby GMClan jako pierwszy dostał informacje na temat kontynnuacji prac lub innych spraw dotyczących z Dead End 2.

Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...