Skocz do zawartości

Trisims 3


lubsoil

Rekomendowane odpowiedzi

Warzy 50mb Ponieważ dużo jest muzyk a w Tym jest Instalator

Napisałbym "waRZy 50mb ponieważ autor jest cepem".

 

Grafika brzydka i niespójna. Nic więcej nie powiem bo nie zagrałem - nie da się odpalić gry. Swoją drogą, ciekawe skąd trójka w tytule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=21738 <- z tego co mi google podpowiedziało to było Trisims 1 ale temat zmieniona nazwa i wyczyszczony

Ale grę można w tamtym temacie nadal odnaleźć, ściągnąć i recenzje poczytać.

 

Trisims 3 nie ściągam, bo nie mam w dzisiejszych czasach weny na robienie sobie jaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu próbach i męczarni z profesjonalnym instalatorem udało mi się uruchomić grę.

 

Najpierw moim oczom ukazało się fałszywe ładowanie (czyli gra udaje, że się ładuje, mimo że nic ładować nie musi, bo nic tam nie ma, a poza tym już odbyło się GMowe ładowanie). Bardzo zasmucił mnie Justin Bieber w menu, oraz to: http://img268.imageshack.us/img268/4655/40967744.jpg

Czyżby szykował się dodatek?

 

Ogólnie nie pogratuluję autorowi gustu muzycznego, gdyż przez całą grę nasze uszy raczy Justin Bieber, Kate Perry i inne gwiazdy, których niestety nie rozpoznaję. Jednak radziłbym nauczyć się stawiać bloki, ponieważ w całej grze nie ma ŻADNEGO obiektu, który mógłby nas zatrzymać - tak więc nasz bohater chodzi po ścianach i sufitach niczym Spiderman, nie mówiąc o tym, że spokojnie przechodzi przez ludzi, a mur to dla niego żadna przeszkoda.

W "mieście" są dwa budynki - disco o bliżej nieokreślonym przeznaczeniu, oraz drugi - o równie nieokreślonej nazwie (przypominający warzywniaka) w którym mogłem zagrać w grę "uciekające balony". Chwilę się pobawiłem, ale po kilku falach balony przestały nadlatywać i mogłem tylko wyjść. A można było dać chociażby wracanie na start...

 

No cóż, dałbym 1/5, ale zbyt zawyżyłbym ocenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Na szczęście dodatek będzie tylko w Kótce, gdziekolwiek by to nie było.

 

Z twej zacnej recenzji wynika, iż wypróbowana formuła trzyma się u autora mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem grę i gra do kitu ogólnie mówiąc

 

 

A co do tego bloga o trisims 2 to omg:

 

czwartek, 1 lipca 2010

Trisims 2 Za SMS !!!

Aby Mieć Kod Trzeba

Wyślij SMS o treści TS2.swój e-mail pod numer 721214478

Przyślimy ci E-maila z kodem

Autor: lubsoil o 09:01 0 komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...