Skocz do zawartości

XVII wiek - grafiki


Caporegime

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Całkiem niezłe te grafiki twoje SKiD, zobaczymy jeszcze co Adriann wymyśli :D

ale jest parę zastrzeżeń. po pierwsze, ty i Ignis robicie szlachcicom takie łysiny na czubku głowy i owłosione obrzeża, a oni nosili się zupełnie na odwrót :D

i, nie wiem czy nie są za bardzo łukowaci, te ramiona nie za bardzo zagięte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ponawiam zapytanie o grafikę. Jak niektórzy wyczytaliście w temacie o Nobile Verbum (tytuł roboczy, teraz jestem skłonny do Na dalekiej Ukrainie), zmieniłem widok w grze na izometryczny, niestety mało kto chce współpracować przy grze która jest na dość niskim etapie rozwoju. Gdyby był jednak ktoś chętny, to najbardziej chciałbym (prosiłbym :D) o grafiki w stylu Reiner's Tilesetu: http://www.reinerstilesets.de/2d-grafiken/2d-humans/ chyba że ktoś potrafi i chce lepiej!

Na początek zależy mi na spritach głównego bohatera - lach w czerwonym żupanie, futrzana czapka z brązowym futrem i czerwoną główką. Spodnie (szerokie hajdawery! W końcu bohater żyje wśród Kozaków) czerwone lub brązowe, bez różnicy. Buty najlepiej w jakiejś niedoskonałej czerni, żeby było nieco widać ich zużycie - nie zepsute, ale widocznie używane.

Liczę na was :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie bardzo chcę zrobić w top down, bo

1. Strasznie dużo gier robionych w gm jest top down albo platformowe,

2. Chciałbym żeby "Na dalekiej Ukrainie" stylem graficznym przypominała trochę old schoolowe produkcje RPG w stylu Icewind Dale czy Baldursa.

 

Ale chyba będę musiał rozpatrzyć powrót do top down jeśli nikt nie będzie chętny zrobienia grafik :/

 

E: ej! a gdyby zrobić czarno-białą grafikę, ręcznie rysowaną? Może Wojzax by się skusił? Byłoby to trochę dziwne, ale przy odpowiednich rysunkach wyglądałoby jak oryginalna XVII wieczna rycina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijając więc temat, opiszę jakich grafik potrzebuję:

- przeciętny człowiek mieści się w 64x64, jeśli komuś wypadnie trochę mniej/więcej też będzie ok.

- im realistyczniejsze tym lepsze.

A jeśli o najpotrzebniejsze na tym etapie produkcji:

- lekko grubawy szlachcic w czerwonym żupanie, kolczudze (z krótkimi rękawami, może jakaś mała plamka rdzy) i misiurce (kolczy hełm z płaską, blaszaną górą - http://www.pancerni.com/Szabla%20i%20kon/A...a/misiurka.jpg). Jeśli będzie widać nogi, to spodnie bufiaste, bardzo szerokie brązowe i czarne buty. Grafiki chodzenia, atakowania szablą, pistoletem, łukiem.

- taki sam lach jak wyżej ale siedzący na koniu brązowym, z jaśniejszą grzywą i ogonem. Na szyi, blisko siodła czerwone olstra (futerały na pistolety - http://www.rempex.com.pl/system/images/dat...jpg?1308509331). Grafiki stępu, galopu, atakowania szablą, pistoletem, łukiem.

- chłopek kozacki w brudnobiałej koszuli i ciemnoniebieskich hajdawerach, na głowie osełedec czyli pojedynczy kosmyk włosów wyrastający z czubka głowy. Grafiki chodzenia, upadania, atakowania muszkietem, cepem.

- kilka pojedynczych grafik sprzętu - szabla w czarnej pochwie, pistolet, muszkiet, rohatyna (coś jak włócznia).

 

Liczę na was :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Grafiki chodzenia, atakowania szablą, pistoletem, łukiem.

hahahahhaha, nie no to na prawdę trzeba być optymistą, żeby wierzyć, że ktoś ci takie grafy za free zrobi w izo + realistyczne na maksa. Pomijając, że nie wiem kto na tym forum w ogóle umiałby w izo animowane postacie robić. Pomyślałeś o tym w ogóle? Bo chyba nie. Czas zrozumieć, że nikt ci grafy od tak nie zrobi i brać się do roboty nad top-down, to zawsze sam coś możesz pokombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby uciac leb to prawie jak hotdog ze stacji albo lod na patyku

NA upartego osiol robiacy kupe

Sheriff Ty wez bardziej na krztalt rzeczy zwracaj uwage a nie same okregi i elipsy

 

 

hehe dla mnie to wyglada jak osiol nadziany na pal od dolu do gory

 

jesli to mial byc kon to czemu patrzy sie na nas zamiast na droge? Oo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...