Skocz do zawartości

Zablokowane Shot


Bedziom

Rekomendowane odpowiedzi

Do poprawy:

-kolizje

-strzelanie

-podkładanie bomby (weź zrób oddzielny przycisk czy coś na to...)

 

Atuty gry:

-można zmienić grafikę na własną w folderach

 

Gra jak na razie jest nudna, nie grywalna i nudna. Zero dźwięku jeszcze pogarsza sprawę. Gracz zacina się we wszystkich obiektach, oraz jest nie do zabicia. Nic się zrobić nie da gdy amunicja się kończy. Grafika do najgorszych nie należy ale jeśli takiej grafiki używasz to nie rób mix'u stylów bo to nie pomaga. Przydała by się linia udzielająca dwa view'y (po środku ekranu). No i jeszcze gdybyś mógł poprawić AI przeciwników oraz przyjaciół było by lepiej. Do gry zniechęciło mnie sterowanie. Bez myszki to już nie jest taka sama szybka akcji gra TDS. W dodatku za każdym razem gdy próbowałem podłożyć bombę to błąd poruszony wyżej wyskakiwał. Popraw strzelanie niech ten przeklęty nabój wylatuje z pistoletu a nie z czoła/nosa/buzi gracza. ( -_) -----O

 

P.S. Nie wiedziałem że policja jest wykorzystywana do walki przeciwko terrorystą. Weź użyj anty-terrorystów, no i co że są w CS'ie? Przecież to Ci nie broni używania ich. Bo CS to nie jest jedyna gra która używa bomb, terrorystów, ścian, kamieni itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 418
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do poprawy:

-kolizje

-strzelanie

-podkładanie bomby (weź zrób oddzielny przycisk czy coś na to...)

Okej, postaram się poprawić.

 

Gra jak na razie jest nudna, nie grywalna i nudna.
Na razie.
Zero dźwięku jeszcze pogarsza sprawę.
Wolę robić bez dźwięku zamiast wstawiać jakieś byle-jakie gówno :)
Gracz zacina się we wszystkich obiektach , oraz jest nie do zabicia.
ŁADAFAK?! Graczy da się zabić...
Grafika do najgorszych nie należy ale jeśli takiej grafiki używasz to nie rób mix'u stylów bo to nie pomaga.
Wiem, ale mistrzem w robieniu grafy to ja nie jestem.
Przydała by się linia udzielająca dwa view'y (po środku ekranu).
Kiedyś było, nie wiem, czemu usunąłem. Dodam.
No i jeszcze gdybyś mógł poprawić AI przeciwników oraz przyjaciół było by lepiej.
Wiem.
Do gry zniechęciło mnie sterowanie. Bez myszki to już nie jest taka sama szybka akcji gra TDS.
Ile razy można pisać - w grze na 2 graczy trudno zrobić sterowanie myszką -.- No i jeszcze jedno - to będzie w singlu.
W dodatku za każdym razem gdy próbowałem podłożyć bombę to błąd poruszony wyżej wyskakiwał.
Ale mi naprawdę trudno to poprawić skoro mi się to nie wyświetla i nie wiem, czy poprawiłem, czy dalej będzie się pokazywał.
Popraw strzelanie niech ten przeklęty nabój wylatuje z pistoletu a nie z czoła/nosa/buzi gracza. ( -_) -----O
I know.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boty nie mogą go zabić.

EDIT:

Ale mi naprawdę trudno to poprawić skoro mi się to nie wyświetla i nie wiem, czy poprawiłem, czy dalej będzie się pokazywał.

ile razy można ci mówić że niemożna dzielić stringa. Opóźniony jesteś czy co?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ile razy można pisać - w grze na 2 graczy trudno zrobić sterowanie myszką -.-

 

A kto w tych czasach gra w 2 osoby na jednej klawie w gierki? Nie wiem jaki jest twój target robiąc taką grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas poprawiam Shota :)

Dodane od niedzieli :

- Gameplay dalej się toczy po śmierci gracza

- Teamkill

- Po śmierci gracza view przestawia się na kogoś z drużyny

- Po śmierci gracza boty koncentrują się na sobie

- Apteczki

- Po śmierci gracza hud się zmienia na informację o jego śmierci

- Granaty

 

Edit: Zuploadowałem już ciut poprawioną wersję - link do downloadu dalej ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez zrob ta maske troche wieksza od gracza + sprawdz sobie kod chodzenia i czy sprawda czy sa jakies solidny na drodze gracza.

 

P.S. Zagram jak wroce do domu, sorry ze bez polskich znakow i prawdopodobnie z bledami ale w szkole jestem i pl spell checka nie mam. Wroce do domu to poprawie jesli bedzie bardzo zle. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak nie mają na czym, to zacinają się na niczym - ot tak, w powietrzu zawisają.

Lol, nie zacinają się, tylko mają ustawione, żeby po krótkim czasie łażenia się zatrzymać :)

A potem znowu zataczamy koło. I tak cały czas, aż do końca rundy albo śmierci bota.

 

Gram i po 5 sek grania zacinam się na tych szaro-białych skrzynkach. Koniec.

Emm... Omiń je? ;]

 

Wez zrob ta maske troche wieksza od gracza

Maska? Wiem, że to co napiszę będzie głupie i żałosne, ale ja nawet nie wiem, co to jest maska ; (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emm... Omiń je? ;]
ale gracze w przyszłości będą się wchrzaniali nagminnie na pewno na skrzynie, a nie będą mieli pod ręką kieszonkowego Bedzioma do wyjaśnień :D

 

Maska? Wiem, że to co napiszę będzie głupie i żałosne, ale ja nawet nie wiem, co to jest maska ; (
Zrób w edytorze sprite'ów kółko większe od sprite'a postaci i zaznacz to w obiekcie postaci w okienku Mask.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, nie zacinają się, tylko mają ustawione, żeby po krótkim czasie łażenia się zatrzymać

A potem znowu zataczamy koło. I tak cały czas, aż do końca rundy albo śmierci bota.

Nie mówię o tym, tylko o zwyczajnym zacinaniu się i skaczącym image_angle, nie mówiąc o tym że nie oddają strzałów do przechodzącego wroga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...