Skocz do zawartości

Czy dziecko może zarabiać pracą umysłową?


kt1117

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to żadnego znaczenia. Żyjesz w kraju o ludności 40 milionów.

 

Dla ludzi liczy się bezpieczeństwo, bezawaryjność, niezawodność. Jeśli jesteś w stanie to zaoferować w swoich projektach internetowych, jesteś dobry.

 

A jeśli interesuje cię serwis PC - proponuj znajomym. U mnie koleżanki w klasie zawsze były chętne xD .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mieszkam w wiosce z ilością mieszkańców=33

E:Piszę proste, bo nie mam doświadczenia. Nie wiem czy potrafiłbym napisać coś trudniejszego, bo tego nigdy nie robiłem. A ja nie mam pomysłu na stronę. Bez pomysłu nie będę robił, bo wyjdzie szajs.

To stwierdzenie odnosiło się do g-enjoy'a piszącego o "wyjątkowości". Najpierw zadaj sobie pytanie czy robienia stron Ci się podoba.. Jeśli nie to nie rozwijaj się w tą stronę. Wybierz "dziedzinę" informatyki, która najbardziej Ci pasuje i weź się do roboty. Stwórz dobre porfolio a znajdziesz jakieś zlecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz w okolicy miasto jakieś najlepiej 100k+ mieszkańców i jest tam w centrum jakaś spora ulica przeznaczona do ruchu pieszego, to najlepszym sposobem w tym wieku na zarabianie jest iść tam w dwie osoby i:

-jedna gra na gitarze i śpiewa

-druga chodzi z czapka i zachęca ludzi

Podział fifty/fifty i w ten sposób bezproblemowo macie za 4h 60 zł na głowę(jak jest dobry dzień to i może być sporo więcej).

Tylko taka jedna rada: niestety takie dzisiaj społeczeństwo, że najlepiej grac po prostu proste open-chords i tyle. Jak zacząłem sadzić techniczne, wirtuozerskie solówki, to się jakoś dziwnie patrzyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę żebrać. Chcę się rozwijać.

E:Macie jakieś pomysły, jak szybko stworzyć sobie portfolio?

Krok pierwszy: Stwórz sobie portfolio.

Krok drugi: Opublikuj portfolio na swojej stronie.

 

Jeśli wiesz co to portfolio, to pytanie jest wręcz idiotyczne. Tworzysz kilka stron za darmo na starcie i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...