Skocz do zawartości

Czy dziecko może zarabiać pracą umysłową?


kt1117

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na razie jedna osoba się do mnie zgłosiła, zrobię stronkę za darmo i będę miał z tego wpis do portfolio. Potem wezmę 10 zł za stronkę, potem 20, 40 itd.

Ostatnio byłem w supermarkecie i pech chciał że byłem 3 w kolejce.

Nic nie poradziłem, że musiałem zapłacić 2x więcej niż poprzednik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam 15 lat i mam podobne preferencje do ciebie, ale ja np byłem ostatnio od 9:00 do 14:30 kopałem pod murami domu u wujka rowy żeby się dało ocieplić fundamenty i dostałem 50zł, co prawda na następny dzień miałem lekką przepukline i jajko mi spuchło ale przynajmniej sobie troche przypakowałem xd myślę, że na razie opłaca się bardziej iść do fizycznej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted:

 

Debilizm to jakiś rodzaj upośledzenia, czy aspołeczność i odmienność jednostki do niej się nie zalicza, to nie byłbym pewien.

 

Kt1117, ja też miałem kompletnie inne poglądy niż koledzy, ale jakoś nigdy nie miałem takich problemów o.O . A to źle rokuje na twoją przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób z mojej klasy maa głowę na karku i z nimi żyje w zgodzie. Ale na pewno nie będę podejmował decyzji ze względu na trendy, albo "co ludzie powiedzą".

Musisz nauczyć się być tolerancyjny, bo w życiu spotkasz większych ignorantów, a za kilka lat już nie będzie jak pobiec do mamusi z płaczem.

 

"Szanuj bliźniego swego jak siebie samego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, za rok idę do technikum i chciałbym sobie zarobić na życie w internacie. Nie chcę obciążać rodziców, bo lepiej się czuję, jak radzę sobie sam. Czy wiecie, jak mógłbym zarobić używając wiedzy o komputerach? Umiem rozebrać i złożyć komputer na podzespoły. Wiem jakie podzespoły mogę podłączyć do siebie a jakie nie (np. Ata-Sata, DDR2-DDR3 nie można, a ATA 66-ATA 100 można). Dobrze obsługuję Windowsa i w miarę Dystrybucję Linux'a Ubuntu. Umiem napisać prostą aplikację okienkową w C++ oraz Java'ie. Jednak nie znam Asemblera, w ogóle nie mogę go zrozumieć. Napiszę też prostą stronę internetową. Wiecie jak można zarobić? Dodam, że jestem dzieckiem, więc założenie firmy nie wchodzi w grę, a chciałbym, by wszystko było legalne.
za mało.

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagno będzie z ciebie dumny.

*sigh*

<chcial_cos_tu_wstawic_ale_sobie_daruje />

 

@Kofciu:

Zalozmy ze jestes pracodawca. Masz 2 kandydatow do pracy, jednego z doswiadczeniem... A drugiego bez. Kogo zatrudnisz?

;)

 

@topic:

Po pierwsze, poczekaj az skonczysz 16 lat - nikt na zdrowych zmyslach nie zatrudni osoby w Twoim wieku (aczkolwiek ja bylem wyjatkiem).

Patrzac na Twoje kwalifikacje, jedyne do czego nadajesz sie to serwis. Moglbys przejsc sie do jakiegos sklepu komputerowego i spytac. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@topic:

Po pierwsze, poczekaj az skonczysz 16 lat - nikt na zdrowych zmyslach nie zatrudni osoby w Twoim wieku (aczkolwiek ja bylem wyjatkiem).

Patrzac na Twoje kwalifikacje, jedyne do czego nadajesz sie to serwis. Moglbys przejsc sie do jakiegos sklepu komputerowego i spytac.

Coś tu nie gra. Znałem przynajmniej 10 osób i to licząc tylko mój rocznik, które w tym wieku zarabiały niezłą kasę więc ten wyjątek się trochę rozpływa. Jest to w zupełności normalne chyba, że mieszkałeś w jakiejś wiosce z ilością mieszkańców==100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu nie gra. Znałem przynajmniej 10 osób i to licząc tylko mój rocznik, które w tym wieku zarabiały niezłą kasę więc ten wyjątek się trochę rozpływa. Jest to w zupełności normalne chyba, że mieszkałeś w jakiejś wiosce z ilością mieszkańców==100.

Bagno po prostu ma przewartościowane ego. Ja też w jego wieku już zarabiałem niezłą kasę, przynajmniej tak mi się wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w wiosce z ilością mieszkańców=33

E:Piszę proste, bo nie mam doświadczenia. Nie wiem czy potrafiłbym napisać coś trudniejszego, bo tego nigdy nie robiłem. A ja nie mam pomysłu na stronę. Bez pomysłu nie będę robił, bo wyjdzie szajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...