Skocz do zawartości

Eugeniusz: grzybobranie


exp

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Eugeniusz: Grzybobranie

 

Gatunek: strzelanko-zbieracka

 

Opis:

Tytułowy bohater Eugeniusz Męczywór pewnego dnia wybrał się do lasu na grzyby. Nagle okazało się, że teren ten należy do czeskiego gangu nożowników, którego członkowie bez skrupułów pozbywają się intruzów. Eugeniusz chwyta za swoją wiatrówkę i powstrzymuje fale napastników, jednak nie może zapomnieć o zebraniu grzybów (których gatunku każdy może się domyślić).

 

 

Sterowanie:

WSAD - poruszanie się

Lewy przycisk myszki - strzał

Prawy przycisk myszki - przeładowanie/zebranie grzybka

 

Interfejs:

Czerwony pasek - stopień halucynacji (napełniamy go grzybami)

Twarz bohatera - odzwierciedla stan jego hp, które również uzupełniamy grzybami

 

Download: https://gmclan.org/up6779_4_EG.html

Rozmiar pliku: 4,5 MB

 

 

Autorzy:

Programowanie: Ja, iamthelaw

Fabuła: Ja

Grafika: autor wstydzi się przyznać

Muzyka: Ja

Screeny:

https://gmclan.org/up6779_6_eg1.html

https://gmclan.org/up6779_6_eg2.html

 

 

Żaden grzyb ani Czech nie ucierpiał podczas tworzenia gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, ze inspiracja Schroomsami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzyby są tak daleko od postaci, że praktycznie nie da ich się zebrać, wcześniej cie nożowniki dojadą.

Albo niech grzyby nie znikają tak szybko, albo niech nie będą tak daleko od gracza.

Grzyby zbierasz klikając na nich prawym przyciskiem myszy. Masz napisane w opisie.

 

Ze screenów wynika... Że to teoretycznie las... Ale po drzewach ani śladu...!

Bo nożownicy wycięli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eugeniusz, jak każdy grzybiarz chodzi z wiatrówką przy boku!

A jak :D

A pomysł na gre, nie jest zły można się pośmiać :D, ale zrób coś jeszcze do niej, jak na razie to jest tylko strzelanie i zbieranie grzybów, a może by dodał, jakieś inne bronie itp. Bonusy, mam pomysł:

Różne rodzaje grzybów, zwiększający prędkość, atak, złoty grzyb, bardzo trudno go znaleźć, ale daje coś tam wypasistego i co tam jeszcze chcesz, moim zdaniem już będzie lepiej(zawsze to jakieś urozmaicenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale nie podobała mi się gra.

Zniechęcała mnie szybkość gracza oraz szybkość ginięcia. Wadą było też to że nie ma żadnej fabuły ani questów. Więc gra jest na dwa razy. Dorzuć drzewa, muzyke z szczęki ^^. I zrób żeby grzyby były w kilku miejscach a po podniesieniu znikają, potem po jakimś czasie się "respią" w tym samym miejscu (tylko jeśli nie są w view). Oraz tak samo jaki inni mówili dodaj różnorodności. Żeby udoskonalić grę.

 

W lesie mogą być też pułapki na niedźwiedzie itd.

 

Jak na razie dał bym 2/5 ale się jeszcze powstrzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale nie podobała mi się gra.

Zniechęcała mnie szybkość gracza oraz szybkość ginięcia. Wadą było też to że nie ma żadnej fabuły ani questów. Więc gra jest na dwa razy. Dorzuć drzewa, muzyke z szczęki ^^. I zrób żeby grzyby były w kilku miejscach a po podniesieniu znikają, potem po jakimś czasie się "respią" w tym samym miejscu (tylko jeśli nie są w view). Oraz tak samo jaki inni mówili dodaj różnorodności. Żeby udoskonalić grę.

 

W lesie mogą być też pułapki na niedźwiedzie itd.

 

Jak na razie dał bym 2/5 ale się jeszcze powstrzymam.

lol masz fabule, jestes grzybiarzem o iminiu eugeniusz męczywór i zbierasz grzyby. TO jest minigierka a nie rpg ze ci sie questów zachciewa to graj se w gothica. Zreszta po co maja sie grzyby respic w danych miehscach kiedy bedzie latwe do przewidzenia gdzie sie zrespi lol

a ze cie zabijaja co chwila to nie przaeladowywuj co strzal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Law,

niczego nie wykluczam, możliwe że ta gra mi się nie podoba. Moja własna opinia ale gra do dupy na pewno nie jest. Ja tylko chciałem pomóc ale jeśli nie chcesz poprawić gry i nie chcesz wysłuchiwać komentarzy czemu po prostu nie zamknąłeś tematu. Było by o wiele łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grze chodzi o to, żeby dojść do maksymalnego poziomu, zachichrać i wyłączyć - co przeciętnemu graczowi zajmie 3 minuty. Odbieracie ją zbyt poważnie ;)

 

btw. czekamy, aż ktoś zasugeruje inspiracje Call Of Duty i Tetrisem.

 

edit: aaaa! no tak! grzyby można zbierać na kilometry od siebie!!

Zapomniałem dopisać, iż Eugeniusz swe lwie lata życia spędził na służbie wojskowej, gdzie nauczył się telekinezy, telepatii, pirokinezy i otwierania orzechów śrubokrętem.

 

TA GRA RZADZI!! Powinienes dodac jescze inne screeny jak zje sie z 20 grzybow

Chodzi właśnie o to, żeby samodzielnie zobaczyć ostatni poziom ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...