Skocz do zawartości

Zablokowane Przesówanie objektów o jeden piksel


Hobik

Rekomendowane odpowiedzi

dysgrafia to zmyślona choroba, zapytajcie rodziców czy w PRLu takie coś istniało... a jednak ludzie jakoś kończyli szkoły.
Lol. To że w prlu panowała ciemnota nie znaczy że teraz też tak musi być. Wszystkie dys są obecne i fakt że trzeba się do tego przyłożyć. Sam mam dysgrafie (już mocno "naprawioną", ale jednak) i miałem jakąś wade wymowy której się pozbyłem. Pracowałem bo chciałem. Sam. A to że ktoś inny nie chce to kurwa nie jest wasz interes, bo jak ktoś nie chce to nie musi. A to jak będzie żył w przyszłości to już jego sprawa.

 

Tylko wyrosła z tego wszystkiego nie potrzebna kłótnia -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mój mały apel: przestańcie najeżdżać tak tego Hobika bo to jest czysta żenada. Sprawa tu głównie do Dark Maximala, który ciągle mówi, że Hobik nie używa mózgu itd. Często odwołujecie się do już za przeproszeniem cholernie popularnego słowa troll. Tak się składa, że sami stajecie się trollami, tak ciągle kłócąc się z tym chłopakiem, czy używa mózgu czy nie! Poza tym, zachowanie Hobika bardziej pasuje pod słowo "newbie", a nie pod "troll". Zalecam sprawdzenie, co znaczą słowa "troll" i "lamer", zanim ich użyjecie. Pozdrawiam wszystkich maniaków słowa troll, których w ostatnim czasie w polskim internecie jest więcej niż tych trolli :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem juz tu nie offtopicować, ale muszę Ci Marmocie odpisać.

 

Ja z reguły nie dążę do kłótni i staram się żyć z GMową społecznością w zgodzie. ALE jeżeli ktoś mnie sprowokuje to bywa inaczej. A zauważ, że to wcale nie ja zacząłem się kłócić z Hobikiem. W którymś temacie zwróciłem mu po prostu uwagę na błędy, a on zaczął na mnie bluzgać i wyzywać do "syna polonisty". Czy to jest według Ciebie normalna rekacja? I proszę, nie zasłaniajcie go dysleksją - bo co ma dysleksja do braku kultury? Niech sobie w ostateczności robi te błędy, nie moja sprawa czy będzie miał problemy w przszłości. Ale niech się chciaż zachowuje jak człowiek cywilizowany. Bo to najłatwiej, nabluzgać, narobić błędów, znowu nabluzgać, a potem udawać biednego dzieciaczka dotkniętego dysleksją, dysgrafią i Bóg wie czym jeszcze.

I możesz Marmocie pisać, że zachowuję się jak Troll, ale mnie po prostu skręca jak widzę takich ludzi.

 

Pozdrawiam wszystkich maniaków zasłaniających się dysfunkcjami, których w ostatnim czasie w polskim internecie wyroiło o wiele za dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Dark, sam masz w sygnaturce "Nie karm Trolla". Głównym założeniem tego jest nie odpowiadać na prowokację i kłótnię, racja? :)
Owszem, racja, ale przyznaję się, mi puściły nerwy. I wychodzę z założenia, że wolę potępiać takie zachowanie, niż je ingonorwać =D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ignorując robisz bardziej mądrą rzecz, bo osoba która wszczyna (chyba tak to się pisze ;p ) kłótnię, widząc, że inni ignorują, prędzej zrobi się "mądrzejsza", niż odpowiadając. Wtedy ta osoba widzi, że ma pewną przewagę intelektualną i zacznie prowokować coraz to kolejne kłótnie. Polecam poczytać trochę artykułów o psychologii ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ignorując robisz bardziej mądrą rzecz, bo osoba która wszczyna (chyba tak to się pisze ;p ) kłótnię, widząc, że inni ignorują, prędzej zrobi się "mądrzejsza", niż odpowiadając. Wtedy ta osoba widzi, że ma pewną przewagę intelektualną i zacznie prowokować coraz to kolejne kłótnie. Polecam poczytać trochę artykułów o psychologii ;p .
A ja mam właśnie wrażenie, że pojawiła się nowa generacja "Trolli". Najnowsza wersja ma głęboko gdzieś, to że ją wszyscy ignorują i nadal uprawia swą działalność.

Marmot, błagam Cię, nie odpisuj na tego posta, już nie mam siły pisać w tym temacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Tak na marginesie - Hobik ma pełne prawo tak pisać, bo nigdzie nie jest napisane że nie może. Pokażcie regulamin to może wtedy uwierze że nie może :P
Napisane jest na poprzedniej stronie więc nie mędrkuj. Poza tym jest gdzieś napisane prawo zezwalające ci postować na forum? Nie? To siedź cicho. :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...