Skocz do zawartości

Dead End 2


SKiD

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe bronie i zestawy ulepszeń możesz zamówić przez radio. Po złożeniu zamówienia czekasz na dostawę śmigłowcem, który zrzuca Ci paczkę w miejscu

a)w którym odpalisz racę sygnalizacyjną (co sprawi, że wokół miejsca zrzutu pojawi się mnóstwo zombie),

b)wcześniej umówionym i bezpiecznym (co sprawi, że od złożenia zamówienia a dotarciu do paczki może minąć sporo czasu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zrzut możliwy tylko na dużej mapie. Ulepszenia za kasę ale potrzebujesz też np. lvl'a aby zakupić coś ... Zombie na się spawnują przez jakiś czas. Nowych broni na pewno nie będzie w tym updacie... Co jeszcze, może czas w którym musisz odebrać paczkę inaczej auto destrukcja + kasa przepada. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przecież o to mi chodziło.

 

EDIT:

Właśnie skończyłem pause menu. Teraz będę się brać za ulepszenia broni i takie tam. Tak jak pisałem, nowych broni nie będzie w tym update tylko dodatki np. laser, kolor latarki, wielkość latarki itd.

 

P.S. Dla ułatwienia gry niektórym graczom dodałem opcje zmiany szerokości latarki. Mam nadzieję że wam to pasuje, oczywiście można grać normalnie bez żadnych zmian i poczuć atmosferę gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mały mock up sklepu. Jak będzie działać?

Otóż gracz wciska ESC następnie wyskakuje pause menu:

-KONTYNUJ (WIEM ŻE POWINNO BYĆ KONTYNUUJ ALE TO NIE WYGLĄDA DOBRZE)

-BONUS / OPCJIE

-SKLEP

-WYJSCIE

 

Po wybraniu sklepu gracz przejdzie do takiego rooma:

sklepxo.png

 

Gdzie pisze M4 gracz będzie mógł wybrać broń klikając na napis. Po zmienieniu nazwy broni rysunek pistoletu, cena i informacje o nim automatycznie się zmieniają. Po zakupie broni można jeszcze dodać ulepszenia np. laser (to na razie tyle bo o niczym innym jeszcze nie myślałem).

 

Istnieje mała możliwość że ów sklep będzie gotowy na demo. Mam nadzieję że się podoba.

 

A tutaj trochę info o pracach nad projektem:

Co zrobiłem:

- Ulepszyłem AI drużyny / będę się brał za wrogów niedługo

- Zmniejszyłem HP boss'a

- naprawiłem kolizje z obiektami i postaciami ( tylko na jak długo ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...