Skocz do zawartości

PODZIEMIA&PODZIEMIA


Japanstache

Rekomendowane odpowiedzi

DUNGEONS&DUNGEONS

.d22

world.png

 

Epicka platformówka z elementami rpg rozgrywająca się na całkowicie typowym kontynencie typowego świata fantasy.

15 strojów

21 broni

123 ekrany gry

24 zaklęcia

2 zadania

Główny link, za pierwszym razem ściągać z tego - http://www.mediafire.com/?ja4fgczb0ln52tt

Na lokalnym serwerze, używać jak pierwszy nie działa - https://gmclan.org/up4365_4_DUNGEONS_DUNGEONS_d22.html

Plik waży plus minus 11MB

 

Projekt całkowicie samodzielny z muzyką od Sorena Duusa, Jakima i Flaka.

 

boar.png

 

epic_quest.png

 

Church_St14469.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 278
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Troszkę więcej o projekcie: lekka platformówka rpg nastawiona na eksplorację w pełnym tego słowa znaczeniu. Fabuły głównej brak - sporo wątków, którymi można podążyć (jak chociażby niedokończone polowanie na wampira w NESowym sosie czy tajemnicza sekta w kanałach). Dzisiaj skupiłem się na wybrzeżu dodając dwie nowe zbroje, parę czarów i trzy bronie oraz na oko 50 game-screenów i wątek z poszukiwaniem czterech zaginionych statków pirackich. No i pomysł na naprawdę dynamiczną walkę z morską bestią...

 

cliff03.png

 

slightybetter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tę grę będą wspominać z łezką w oku specjaliści w branżowych magazynach.

Nie byłbym takim pesymistą ;) .

Fabuły głównej brak - sporo wątków, którymi można podążyć (jak chociażby niedokończone polowanie na wampira w NESowym sosie czy tajemnicza sekta w kanałach).

Nie wiem, czy ta gra poza fabułą cokolwiek jest w stanie zaoferować. Nie, żebym hejtował, ale jak dla mnie nie przyłożyłeś się do pikselków. Gdzieniegdzie wygląda to wręcz brzydko, na odwal się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zabugowana ta gra. Da się zaciąć w ścianie w mid air. Coś jest nie tak z castowaniem, do castowania ponoć miały służyć 2 przyciski G i H a tymczasem mi działa tylko 1, skopane jest ustawianie zaklęć strasznie nie intuicyjnie.

Zrób jakąś chmurkę ze statami leżącego itemu na ziemi jak się podejdzie bo nie wiadomo co się podnosi. Głupia też jest ta randomująca crypta bo można w niej oszukiwać jak się będzie do niej wchodzić i wychodzić tak długo aż trafi nam się room z monetami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zabugowana ta gra.

Dlatego jest w demie i czekam na feedback.

Da się zaciąć w ścianie w mid air. Coś jest nie tak z castowaniem, do castowania ponoć miały służyć 2 przyciski G i H a tymczasem mi działa tylko 1,

Poprawione już wczoraj.

skopane jest ustawianie zaklęć strasznie nie intuicyjnie.

Zaproponuj lepsze rozwiązanie, które ogranicza ilość dostępnych czarów.

Zrób jakąś chmurkę ze statami leżącego itemu na ziemi jak się podejdzie bo nie wiadomo co się podnosi

Jest już poprawione chociaż nie w sposób który zaproponowałeś.

Głupia też jest ta randomująca crypta bo można w niej oszukiwać jak się będzie do niej wchodzić i wychodzić tak długo aż trafi nam się room z monetami.

W grze w której jest sporo rzeczy do kupienia a mało stworów wyrzucających monety musiałem coś takiego zrobić, żeby gracze byli w stanie przetestować wszystko w sklepach.

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuj lepsze rozwiązanie, które ogranicza ilość dostępnych czarów.

No więc moja propozycja jest taka:

DD.png

 

Po naciśnięciu "O" postać się blokuje dzięki czemu WSADem można poruszać zielonym kursorem, spella wybieramy naciskając G lub H zależy do jakiego slotu chcemy go włożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybor_czaru.png

Huder, teraz będzie idealnie. Dziękuję!

 

Ja od siebie narzucę byś zrobił porządny savegame bo przestałem testować gdy pomyliły mi się klawisze load z save.

 

 

btw: Zombees!

Zapisywać będzie można tylko w wybranych punktach. W celach testów można to robić w każdym momencie i na razie tak to zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że wszelkie pomysły dot. miejsc i postaci w grze zwykle są dodawane!

Skoro tak to czekam na śnieżne szczyty i plac miejski na którym kat będzie dekapitował zbirów :)

 

A tak w ogóle to komuś poza mną udało się odkryć ukrytą komnatę w 'klasztorze' (tym koło sklepu) w miasteczku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...