Skocz do zawartości

Wykonam intro lub efekty filmowe


Morti

Rekomendowane odpowiedzi

Filmami zajmuję się już od dłuższego czasu, więc w ramach treningu mogę wykonać za darmo intro lub efekty filmowe. oferuje różne efekty takie jak: greenscreen, efekt miecza świetlnego, wycinanie postaci z filmu itp. Jeśli komuś jest to potrzebne to można pisać w temacie lub na gg 13393475.

Pozdr. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś mi poprzycinać filmiki? Ja w ogóle się tym nigdy nie bawiłam, więc nie umiem, ale podejrzewam, że to bardzo prosta sprawa. Muszę powycinać fragmenty ze zbyt przydługich filmów. Ewentualnie, gdyby się dało jakoś, nie wiem jak, poprawić jakość, czy chociaż rozjaśnić momentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shil: ściągnij darmowy program VirtualDub. Łatwo się z niego korzysta. Instrukcje:

-Żeby powycinać fragmenty filmów, zaznacz je na osi czasu i naciśnij [Delete]

-Zmienianie jasności i wielu innych parametrów filmu znajduje się w menu Video -> Filters... -> Add... -> i wybierasz sobie

 

Zanim zapiszesz edytowany film, zaznacz w menu Video "Direct stream copy", co przyspieszy zapisywanie pliku i nie pogorszy jakości filmu.

 

Gdybyś miała wątpliwości, możesz poszukać poradników w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba ta praca, bez względu na to w czym to robione.

 

Tyle, że mimo iż ten efekt sam w sobie jest ładny,to jest go zdecydowanie za dużo - błysk za błyskiem, jak na sesji jakiejś. Czułam się oślepiona przy drugim napisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...