Skocz do zawartości

Izometria, kilka grafik


Shil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a namiety nie pasują, nie są cieniowane i nie mają teksturki, chyba, że ich jeszcze nie skocczylas

 

Nie, na razie to tylko koncept. Dużo tam budynków nieskończone jeszcze. Zastanawiałam się tylko czy namioty pasują, nie wiem czemu, ale w ogóle nie kojarzą mi się słowiańsko i to dla kupców, tylko namioty ze skór gdzieś na północ, może u Wikingów. :/ I gdyby nawet miały być takie namioty, to z czego? ze skór, z płótna? i czy kształt bardziej prostokątny, czy strzelisty, bo ten błękitnawy to mi się bardziej turecko kojarzy, a żeby nie wyglądały jak indiańskie z kolei. I czy kolorowe czy wszystko beige i ekri?

 

A dachy niestety wymiękłam i przybrudzałam w PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czerwony nie pasuje. Niebieski pasuje (przynajmniej na turniejach były XIII / XVw.) A co do słowian to namioty miał taki kształt:

wikicamppan1.jpg

Tylko bez tych ozdobnych pali i były z białego płótna. W późniejszych wiekach miały różne kolory i były oczywiście też z płótna, a kształt był zbliżony do tego niebieskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ten czerwony nie pasuje. Niebieski pasuje (bynajmniej na turniejach były XIII / XVw.) A co do słowian to namioty miał taki kształt:

http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...