Skocz do zawartości

Izometria, kilka grafik


Shil

Rekomendowane odpowiedzi

Natchnęły mnie prace na forum, więc wrzucam co naskrobałam.

Będę wrzucać inne jeszcze. Drobne przedmioty, jak ktoś potrzebuje, to niech pisze, może uda mi się szybko narysować, nie chcę nic obiecywać.

 

Proszę o opinie.

Z góry piszę: prace wykonane w Paintcie. :)

 

edit: obecne poprawki:

 

domek.pngrzeczy.pngkamien1.pngkamien2.pngkamien3.pngstodola2.pngkamien3.png

 

trawa.pngtrawa2.pnglaka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co to ma znaczyć ?

 

Co do twoich grafik, to są przeciętne, mają za mało detali, po prostu są dopiero nie skończone.

 

Co rozumiesz przez detale? Chodzi o teksturę drewna, cień czy to że nie ma lampy, kamyka, jakiegoś pudła?

edit: w sensie czy chodzi o ilość przedmiotów, czy o samą jakość, szczegółowość, przedmiotów już się znajdujących?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o tekstury, dach z dachówek jest za czysty, nie ma żadnych zabrudzeń, a deski przypominają tabliczkę czekolady, i w ogóle nie podoba mi się ta słoma, nie pasuje do reszty stylu, chodzi mi o słomę na dachu i w stajni. To drzewko po prawej też psuje cały efekt. W ogóle nie podoba mi się Izometria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

szpaq, to jest po prostu inny styl. Mniej wchodzi w detale, bardziej skupia się na grze światłem.

Mi się nawet podoba.

 

Coś mi się nie chce wierzyć że w Paincie

No ciekawe bardzo, przybliż sobie i przetraw na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o tekstury, dach z dachówek jest za czysty, nie ma żadnych zabrudzeń, a deski przypominają tabliczkę czekolady, i w ogóle nie podoba mi się ta słoma, nie pasuje do reszty stylu, chodzi mi o słomę na dachu i w stajni. To drzewko po prawej też psuje cały efekt. W ogóle nie podoba mi się Izometria.

 

Jesteś okrutny. :crying:

 

 

Ale poprawiłam deski. :) dachówki prawie... :)

Na razie siana nie, bo nie mam pomysłu na nie, w sumie mi się podoba.:/

 

 

sodola2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne te grafiki ale chyba lepiej by to wyglądało jakby trawa miała teksturę na całym obrazku. Poza tym na tym słomianym dachu widać po przybliżeniu zielone piksele (chyba pozostałości po trawie). Tak właściwie to nie wiem po co ten temat, jak można było to w galerii grafik umieścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Your mind is screaming for salvation!

Wybacz ale nie podoba mi się to. Słoma wygląda jakby świeciła. Nie tylko że zły odcień żółtego ale... Jest... Fluorescencyjna.

Jak już zrobiłaś zmechacenie między tymi domkami to lepiej jakby ono było na całym obrazku.

And your world is gonna blow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

jak tak teraz patrzę to rzeczywiście jeśli w szopie nie ma światła to ta słoma strasznie świeci i nie pasuje do stylu. przygaś ją i będzie sponio.

 

Deseczki teraz cód miód

 

@EDITH PIAFFFF:

 

WrEOz.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za komentarze :) wyjątkowo dobrze dziś szło wyrażanie "sensownych" opinii, jestem mile zaskoczona.

 

Już poprawiłam siano, choć

Próbowałam anty alias zrobić. Widać?

Tekstury trawy nie ma wszędzie, gdyż nie jest to docelowa tekstura - chciałam ułatwić Wam kopiowanie sobie budynków. Stwierdziłam po prostu, że tak łatwiej będzie je wyciąć. Mogłam dać białe tło, ale lepiej mi się pracuje na zieleni.

Nie wrzuciłam tego do galerii grafik, by mieć porządek, bo zamierzam w przyszłości wrzucać tu resztę budynków.

 

@Wojzax: czym przygasiłeś siano? ręcznie pixelowałeś ciemniej? Rzeczywiście muszę je przyciemnić.

 

Przerobiony rysunek:

 

sodola2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

pikselkowałem ręcznie, chociaż łatwiej mogłem to zrobić w photofilterze. Z tym że nie jest to przyciemnianie, a jedynie zgaszenie odcieni.

 

@EDIT:

 

Like this?

Hp6q2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym prezyciemnił wnetrze stodoły, mimo że światło tam wpada to nie w takich ilosciach aby oswietlic sciany.

Bez_nazwy_1f69b5.jpg

 

Bardzo ładne.

 

Jeśli pozwolisz to wezmę tę wersję i ją umieszczę, wraz ze swoją, by ktoś miał dwie. Bo to jest bardzo ładne, ale widać że to filtr, nie pixelowane.

Tu jest wersja, którą pixelowałam, nie jest tak ładny efekt przejścia:

 

stodola.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...