Skocz do zawartości

GMWEW


Bedziom

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: GMWEW (Game Maker World Examples Web)

 

Gatunek: program

 

Opis: GMWEW będzie programem w którym będą uporządkowane silniki, dodatki i przykłady do GM. Będzie można dodawać nowe przykłady itd.. Program jest po to, żeby nie szukać po necie przez ileśtam godzin, tylko wejść w program i wyszukiwarkę i wyszukać. Będzie w nim funkcja auto-update oraz będzie możliwość dodawania własnych plików. Program jest pisany w C#. Wygląd menu, przycisków i ogólnie interfejsu będzie można zmieniać. Z czasem będzie też można pobrać stamtąd gry i tutoriale.

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Seweryn55 (DRAKO)

Fabuła:
Seweryn55 (DRAKO)

Grafika:
Seweryn55 (DRAKO)

Muzyka:
Seweryn55 (DRAKO)

Screeny:

Bez_tytu_u7273q.png

 

Grafika jest testowa. Screeny wymusiłem, żeby napisać tą zapowiedź.

Na screenach występuje jeszcze robocza nazwa GMSC (Game Maker Source Code) ale zmieniliśmy ją na to GMWEW

 

PS. ja wstawiam to za Sewcia, bo on kodzi i nie ma czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prawym menu będzie jeszcze

wersja gm: np 7

PRO: Tak lub Nie

Opis:

 

i dalej to nie wiem coś wymyśle

nad menu po prawej przenośnik do wyszukiwarki(wybieramy wersje gm lub wszystkie, PRO tak lub nie albo obojętnie i wiele więcej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że będzie możliwość wyszukiwania po kategoriach, oceniania i wystawiania komentarzy? Bo jeśli nie to zbyt chaotyczne będzie to wszystko.

 

 

Ooooooo... To jest świetny pomysł!

W miarę możliwości postarajcie się to wprowadzić, bo naprawdę dobre byłoby to ocenianie i wystawianie komentarzy.

Makary155 - +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będącym szczerym - tydzień pracy.

 

Uwzględniając przy tym piękną oprawę graficzną, ocenianie, komentowanie, auto - updater, auto wyszukiwanie przykładów i łatwy system dodawania przez szarego użytkownika.

 

Na chwilę obecną macie: implementację domyślnego GUI Windowsa. Well done!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto jest :

piękną oprawę graficzną,

Na chwilę obecną macie: implementację domyślnego GUI Windowsa. Well done!

 

Tu mi się nie podoba Twoje bagatelizowanie pt. "tylko tydzień pracy". Ale dla początkującego w C# to jest dość ambitny projekt. btw. ile widzisz tu projektów w czymś innym niż GM? Mało. Panie Wielki Programisto, zmień stosunek do początkujących, to może ocena na profilu podniesie Ci się do 2, może nawet 3 gwiazdek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest ironia =/ . To stwierdzenie faktu w sposób nie ironiczny, lecz bezpośredni.

 

Swoją drogą tą "piękną oprawę graficzną," wyrwałeś z kontekstu.

 

I to dopiero od wczoraj robię ten program.

Nie spodziewaj się więc cudnych komentarzy, bo jego praktyczny użytek będzie żaden - baza przykładów na GMClanie jest wystarczająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serowa Natka

Echh... Ale tam będzie więcej. No i nie będą tylko POLSKIE przykłady.

otw. co z tego, że wyrwałem 3 słowa z kilkunastowyrazowego zdania? :huh: Sens jest ten sam.

 

E: jakie "Bedziom chciał żebym zrobił"? To był Twój pomysł :P Ja napisałem tylko, że warto to robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do oceniania i komentowania to postaram się to zrobić

 

Super. To może być naprawdę bardzo fajne narzędzie.

 

Nie spodziewaj się więc cudnych komentarzy, bo jego praktyczny użytek będzie żaden - baza przykładów na GMClanie jest wystarczająca.

 

Moim zdaniem praktyczny użytek będzie duży. Jeżeli rzeczywiście to będzie wyglądało tak jak się zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwarka będzie tam też będzie można wybrać kategoria: inwentarze , chodzenie etc. Ocenianie i komentarze hmm z tym mogą być problemy jeśli ma być tak że każdy może dodawać swoje pliczki txt do foldera examples.

zrób aby wyszukiwarka podpinała się pod google (coś w ten deseń) aby można było znaleźć więcej przykładów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to my i userzy programu będziemy szukać i wstawiać.

Bedziom, jeżeli ty będziesz dodawał przykłady, to potencjał programu drastycznie spada.

 

A jeżeli będziesz wstawiał cudze prace, to oczywiście potrzebujesz zgody innych. Ciekawe ilu autorów ci jej udzieli.

 

 

Patrząc obiektywnie, to jedyne co zrobiliście, to wstawiliście kilka kontrolek Windowsowych i wypełniliście nic nie wartą treścią. To wszystko. Nie wiem, czy to szczyt waszych możliwości. Już widzę jak fanotherpg zapowiada Zlot Twórców Gier 2012 wstawiając screena z pacmana i stwierdzając, że pierwszą prelekcję ma gotową =) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...