Skocz do zawartości

LigaM - Konkurs 1 - Głosowanie


maksym10

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy staraliście się tworzyć jak najlepsze prace, czasu było miesiąc, a teraz widać, że to wcale nie tak dużo.

Dobrze, czas na głosowanie pierwszego konkursu LigiM. Czas głosowania: 1.08.2011 8:15 do 8.08.2011 8:15.

Głosować mogą jury i uczestnicy konkursu. Prace oddały dwie osoby: HuderLord oraz MXQ. Trochę to słabo wyszło, więc będzie kompletny bezsens kiedy będzie oceniał np.HuderLord. Dlaczego? Nie można ocenić swojej pracy, a tak miał by możliwość ocenienia tylko pracy MXQ. To samo odwrotnie. Więc w takim razie oceniają tylko użytkownicy, którzy nie skończyli i jury. A więc czas rozpocząć głosowanie, mój głos padnie na końcu.

Głosujemy!

Praca MXQ -TinyMage_Demo

Praca HuderLorda - Nazwa Nieznana

 

Wyniki (jak na razie):

MXQ - 3 głosy

HuderLord - 4 głosy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Gra MXQ ma naprawdę jarający motyw rzucania czarów z kombinacji kolorów, jednak gra Hudera bardziej do mnie trafiła - to prawdziwy powiew oldskulu z piękną pikselową grafiką i poziomem trudności tylko dla hardkorowych masochistów. Postać za bardzo się ślizga ale to jeszcze większy bodziec żeby pracować nad sobą, hehe.

 

Głos oddaję na Hudera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra MXQ ma naprawdę jarający motyw rzucania czarów z kombinacji kolorów, jednak gra Hudera bardziej do mnie trafiła - to prawdziwy powiew oldskulu z piękną pikselową grafiką i poziomem trudności tylko dla hardkorowych masochistów. Postać za bardzo się ślizga ale to jeszcze większy bodziec żeby pracować nad sobą, hehe.

 

Głos oddaję na Hudera

+1

Głos na Hudera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...