Skocz do zawartości

Zablokowane gry/programy z gm w szkołach i dyskusje na temat wiary


Bedziom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to co?

Moja nauczycielka tego nie wie >_>

 

A wiecie jaka jest jeszcze sprawa u mnie w sql?

Babka od infy jest też belfrem od matmy.

Jedna dziewczyna z mojej klasy przerabia materiały matematyczne na poziomie końcówki gimnazjum, i oczywiście jest pupilkiem matematyczki.

Ma 6 z infy, a nie wie, że po CTRL+Shift z zamienia się z y, albo, że ALT+F4 zamyka aplikacje. Ba, ona nawet często zapomina jak się polskie znaki wpisuje >_<

Już wspominałem o prezentacjach w PP (6 za zrobienie) - nie skończyła.

 

I skąd ta 6? :D

 

(teraz ktoś powinien wstawić obrazek "fascynujące", "niesamowita historia" albo "urzekła mnie twoja historia" (o! mam! wstawiajcie to))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak ,że jak zrobiło się na dodatkową ocenę stronę w HTML ale taką porządną (którą da się przeglądać po ludzku a nie wyskakujące kolorowe napisy itp) to można było podwyższyć sobie ocenę. Z kumplem zrobiliśmy stronę główną i chyba 3 lub 4 odnośniki do innych kart a później nam się to znudziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow.. Nie wiedziałem, że w polskich szkołach na informatyce robi się coś poza wchodzeniem na kwejka demoty komixxy itp. itd..

U mnie nauczyciel obudził się pod koniec roku i "nauczyłem" się wycinać kawałek obrazka w gimpie, wkleić go i zapisać w innym formacie.

Ahh.. To były czasy.. Szkoda, że w 2 i 3 gim nie ma informatyki. Zawsze można było sobie pograć w jakieś beznadziejne flash'ówki.. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow.. Nie wiedziałem, że w polskich szkołach na informatyce robi się coś poza wchodzeniem na kwejka demoty komixxy itp. itd..

U nas jeszcze było wsadzanie pendrive'a z gotową pracą z domu(lub neta) do portu usb zeby pokazac nauczycielowi i dostac ocene za nic nie robienie.

 

Nie dość że informatyka sama w sobie jest na niskim poziomie w tym kraju, to jeszcze jest bardzo olewana przez samych nauczycieli.

Nawet na kierunku wszystko co robią to grają w gry które są możliwe do odpalenia na tamtejszych kompach(minigry,cs i jedi academy).

 

Najlepszy dzień szkoły to matma i 4 godziny programowania zwanego meczem drużyn "uczniowie" przeciw "kilku uczniów i nauczyciel" w jakąś grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

U nas na informatyce niemal wszystkie lekcje to było nic, tylko surfowanie po internecie cały czas.

 

W tych rzadkich dniach, gdy nauczycielka kazała coś tam zrobić, rozlegały się jęki i narzekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh :D

U nas na infie siedzi się w Wordzie albo w Power Pointcie. Zależy, co aktualnie przerabiamy (był Paint, kalkulator, notatnik, word i pp).

Raz pod koniec roku babka pozwoliła klasie wejść na facebooka (to w ogóle była podobno luźna lekcja). Ja byłem wtedy w domu i zacząłem klnąć na czacie. Od razu klasa zaczęła o tym szeptać. Ledwo to babka usłyszała, od razu - myk - do pierwszego kompa z włączonym tym czatem. No i widzi napis "Adam Smo : ja *****, nie piszcie do mnie wszyscy na raz" ;p Podobno powiedziała wtedy, że pozostawi to bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziom, możesz z pełnym uznaniem mówić o sobie:

15c273511b849b301c9048facf58ff66.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Heh :D

U nas na infie siedzi się w Wordzie albo w Power Pointcie. Zależy, co aktualnie przerabiamy (był Paint, kalkulator, notatnik, word i pp).

Raz pod koniec roku babka pozwoliła klasie wejść na facebooka (to w ogóle była podobno luźna lekcja). Ja byłem wtedy w domu i zacząłem klnąć na czacie. Od razu klasa zaczęła o tym szeptać. Ledwo to babka usłyszała, od razu - myk - do pierwszego kompa z włączonym tym czatem. No i widzi napis "Adam Smo : ja *****, nie piszcie do mnie wszyscy na raz" ;p Podobno powiedziała wtedy, że pozostawi to bez komentarza.

 

CoolStoryBush2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ecdl.com.pl/images/stories/pdf/...syllabus_ws.pdf

jak wyskrobie jakies drobniaki z kanapy ide to zdawac :D

 

looool, jak spojrzalem na przykladowe testy z innych modulow szczeka mi opadla... Ja to wszystko od 4klasy podstawowki umialem D:

 

Jak to ma mi pomoc znalezc prace to 130zl za test nie jest zbyt wygurówane :)

 

E:

o były czasy.. Szkoda, że w 2 i 3 gim nie ma informatyki. Zawsze można było sobie pograć w jakieś beznadziejne flash'ówki.. ;p

lol?

Przed chwila bylem w 2.gim i mialem infe(czytaj: godzina lezakowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na informatyce niemal wszystkie lekcje to było nic, tylko surfowanie po internecie cały czas.

 

W tych rzadkich dniach, gdy nauczycielka kazała coś tam zrobić, rozlegały się jęki i narzekania.

 

Czy chodzimy do tej samej szkoły?

 

Za zaszpanowałem prostą gierką logiczną i 6 na koniec :).

Ja wygrałem PS3 za badziewną grę o pierwszej pomocy od firmy vision polska (frajerzy) Dopatrzyłem się luki "Praca artystyczna wykonanie i forma dowolna" Wynik? W czasie matny woźny przyszedł do klasy i powiedział że coś do mnie przyszło. Z miną WTF?! na twarzy otworzyłem paczkę. Efekt? Uwaga za okrzyki na całą szkołe :P. To był listopad 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie infa jest jak W-F.

Tok:

-Siadam do kompa, włączam GMCLAN.

-Koleżanka woła:Komp mi się wyłączył!!! Krzychu choć napraw!

-Biegnę, włażę jej pod biurko i dociskam kable.

-Wracam do kompa.

-Pani każe włączyć jakiś program.

-Rozlegają się krzyki:"Krzychu!!! Choć mi pomóż!"

-Latam po klasie, włączam.

-Coś mamy zrobić.

-Krzyki:"Krzychu!!! Pomóż!"

-Latam po klasie.

-Pani mówi:"Nie rób wszystkiego za nich! Wytłumacz tylko jak mają zrobić.

-Mówię im:Bardziej w lewo, jeszcze trochę, teraz trochę wyżej i klik lewym.

 

Później praktycznie przyniosę byle co gościówie i mam 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...