Skocz do zawartości

Potrzebuje grafiki


Gothic

Rekomendowane odpowiedzi

@up - tak, tak, zawsze pytajcie:,,w jakim programie to robisz?" :sp_ike: - takie coś to można i w paincie zrobić, człowieka można namalować w paincie i do tego realnego.Jak chcesz jakiegoś programu to GIMP'a sobie pobierz.

Głównie w grafice chodzi o pomysł i umiejętności, a nie program... <_< . Pobierz sobie GIMPA, a i tak bez umiejętności kija zrobisz.

EDIT:No chyba że użyjesz Filtrów

EDIT2:Żeby nie było z tym, że takie coś można i w paincie zrobić, nie miało obrazić autora grafik. :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, dla niektórych ludzi, jest najważniejszy program w którym coś robią, bo sobie myślą że im lepszy program, tym lepsze rzeczy można zrobić w nim.Tyle że to nie prawda, im lepszy program tym krótszy czas robienia w nim czegoś, np. w paincie zrobienie czegoś zajmie ci 1h, a w PS tylko 5-10 min.W ogóle nawet paint może w pewnym sensie mógłby dorównać PS'owi, niby Paint nie obsługuje warstw itp. ale i bez tego różne rzeczy można zrobić.

 

EDIT:ΨΧΞ - zaraz wyjedzie z krytyką ^^^ na mojego posta, albo i mnie samego. :lol2:

EDIT2: o_O jednak nie trafiłem^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mnie można się nieźle pośmiać do do rysowania grafiki 2D używam programu o nazwie PhotoFiltre. Pomimo iż nazwa mówi wystarczająco to powiem że jest to program do obróbki zdjęć, z takimi udogodnieniami jak: regulacja jasności, regulacja intensywności barw, czy niezwykły 'Efekt Starego Zdjęcia'!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...