Skocz do zawartości

Zablokowane INERTIA™ PreAlpha


ozone15

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hryhyhyhyhy : >

Powiem tak: zabawnie wyszło - muszę jednak powrócić do dawnych badań nad społecznościami forów, bo mamy tu genialny przykład łańcuszka, czyli wystarczy jeden beszt, a zaraz pociągnie on za sobą resztę. no dobra chłopaki, to teraz może nieco o pozytywach napiszemy? : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ozone15 - uwierz że tak, ale chcę zobaczyć jak zastosujesz to w grze top-down ;)

E: coś mi się zdaje że cała twoja/wasza wysoka samoocena na temat tego wzięła się stąd że zastosowaliście wzory z fizyki w gimnazjum - wyliczyliście co się da i już z was wielcy projektanci technologii fizyki w grach ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hryhyhyhyhy : >

Powiem tak: zabawnie wyszło - muszę jednak powrócić do dawnych badań nad społecznościami forów, bo mamy tu genialny przykład łańcuszka, czyli wystarczy jeden beszt, a zaraz pociągnie on za sobą resztę. no dobra chłopaki, to teraz może nieco o pozytywach napiszemy? : D

To działa tylko w jedną stronę, tzn jak napiszesz jedno dobre słowo to później już nie będzie samych dobrych : D

Chociaż tutaj to raczej kwestia tego, że trudno się pozytywów dopatrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
@ANtY

gdzie jest tak napisane bo jakoś wyszukać się tego nie mogę

Takiego dostałem maila od rzekomego bliskiego przyjaciela Marcina Śramy - Roberta Arthura Sherarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak głupio spytam - czemu jego bliski przyjaciel miałby to wysłać ci, naczelnemu krytykowi, a nie ozonemu?

Żeby było jasne - nie zarzucam ci kłamania, bardziej Robertowi/ozonowi/Śramie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardzo podaba silnik, który był wymieniony w tym temacie (Extremephysics) :D naprawde fajna rzecz tymbardziej że kiedyś chciałem zrobić fizyke wody takiej jak w tym silniku jest zrobiona (nie wyszlo mi to a pozatym cielo sie jak szalone xD ).

Hymm co do tematu to po przeczytani opisu stwierdzilem ze może to być coś fajnego ale i tak z tego nie skorzystam bo jakośwole sam napisać gre od początku do końca (więcej sie naucze itd) a jak nie umeim czegośnapisaćto nie zabieram się za to. Gdy zjechałem scrollem niżej zobaczyłem te screeny... i tu sie załamałem. wiem że jest to silnik i grafika jest taka żeby była no ale bez przesady, są jakieś granice. Po screenach całkowicie odechciało mi sie to ściągać.

 

i w ogóle nie podoba mi sie fizyka w stylu obliczania siły pocisku wyrzucanego z lufy, długości lufy, opory powietrza jakie pokonuje lecąca kula, grawitacja (w grze top-down ;p ) , ciężar broni i wiele wiele innych do obliczania jednej wartości czyli obrażeń zadanych wrogowi... wydaje mi się (może się myle) ale gdyby gray były tak pisane to troche by muliły bo tyle by musiały obliczeń przeprowadzać na raz.

 

Poświęciłeś na to z kolegami 11 miesięcy i musze ci powiedzieć że z tego silnika chyba nic nie bedzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Że tak głupio spytam - czemu jego bliski przyjaciel miałby to wysłać ci, naczelnemu krytykowi, a nie ozonemu?

Żeby było jasne - nie zarzucam ci kłamania, bardziej Robertowi/ozonowi/Śramie

Bo kiedyś "robił" muzykę do Gloriousa i wysłał mi to z miesiąc/dwa temu.

A to, że ozona o swojej śmierci nie poinformował to już nie moja wina.

 

A tak btw to ten Arthur pisał z maila Śramy, bo znalazł na jego kompie hasło do jego maila, więcej nie będę mówił, bo miałem nie mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, powaliliście mnie tymi Muppetami :D

 

Co do programu, to jest... ciekawy... Nawet ja, twórca promegazarypitych programów zauważam takie "ciekawe" projekty.

 

Po 1 - jak to możliwe, że pisanie tego trwało 11 miechów?

Po 2 - nawet jeśli, to jakim cudem udało Ci się w tym czasie rozpocząć Geco itd.?

Po 3 - jesteś pewien, że nie masz... rozdwojenia jaźni albo zwidów?

Po 4 - "an" stawia się przed samogłoskami oraz przed niemymi spółgłoskami. "H" nie jest tutaj nieme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że można robić kilka projektów jednocześnie a GECO do trudnych nie należał(w sumie powinno być nie należy bo projekt jest wciąż otwarty). Większość wszystkich gier jakie tu zapowiadałem działała na wczesnych wersjach tego silnika.Pisaliście też, że grafika się Wam nie podoba - twórca zawsze jest bogiem, wszystko może zmienić - i tak też się stanie. Cały czs pytacie o te 11 miesięcy. Przecierz wiadomo, że pisze się jak się ma wenę, czas oraz chęci. Nie pisaliśmy tego non-stop!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co?

Jestem człowiekiem ze śladową ilością empatii, dlatego w końcu muszę stanąć po Twojej stronie barykady.

 

Po 1 :

Cały czs pytacie o te 11 miesięcy. Przecierz wiadomo, że pisze się jak się ma wenę, czas oraz chęci. Nie pisaliśmy tego non-stop!

racja.

twórca zawsze jest bogiem, wszystko może zmienić

racja.

Wiecie, że można robić kilka projektów jednocześnie

racja.

Po 2 : już zrobiłeś złe wrażenie na tym forum i nic na to nie poradzisz. Zawsze będziesz tym gorszym. Niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz dam tego przykład.

Cały czs pytacie o te 11 miesięcy. Przecierz wiadomo, że pisze się jak się ma wenę, czas oraz chęci. Nie pisaliśmy tego non-stop!

Gówno a nie racja. Powiedz mi - gdzie tu przejaw jakiejkolwiek weny? Jedyne z czym się wysililiście to logo, zaś reszta to normalny tds+masa niepotrzebnych zmiennych. Ponoć random() nie boli. :)

 

twórca zawsze jest bogiem, wszystko może zmienić

Bóg nam nie zmienia wszechświata kiedy nam się nie podoba tekstura (za dużo gier ;o) drzew, tylko daje nam gotowy (i ładny!) świat, w którym nic nie trzeba zmieniać.

 

Wiecie, że można robić kilka projektów jednocześnie

Co innego gdy jest się samym ze swoimi 3 innymi jaźniami, z których jedna umarła, a pozostałe uważają się za poważnych businessmanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hryhyhyhyhy : >

Powiem tak: zabawnie wyszło - muszę jednak powrócić do dawnych badań nad społecznościami forów, bo mamy tu genialny przykład łańcuszka, czyli wystarczy jeden beszt, a zaraz pociągnie on za sobą resztę. no dobra chłopaki, to teraz może nieco o pozytywach napiszemy? : D

Ale nad czym tu jest dyskusja? Wejdźcie w link w pierwszej odpowiedzi tego tematu, włączcie to badziewie od ozona i wciśnijcie w jego silniku F12. Nawet loga GOTOWEGO silnika się nie chciało usuwać. Podejrzewam, że napisał te 11 miesięcy aby wyglądało wiarygodnie, a pewnie złożył to w 1 dzień.

 

EDIT:

Posted 09 July 2005

http://gmc.yoyogames.com/index.php?showtopic=138220

 

A, i z menu po wciśnięciu F12 wybierzcie shooting range.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie tak, ze twoj silnik to nawet nieprzerobiony przyklad z innego silnika.

 

e: http://gmc.yoyogames.com/index.php?showtopic=138220

bylejaki mirror, otworzcie, wybierzcie shooting rage jak po f12 w "twoim silniku" i twoim oczom ukaze sie dokladnie taki sam silnik jaki zaprezentowal nam ozone.

e2: @ozone: http://images.pictureshunt.com/pics/y/you_fail-14145.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlatego bana, bo wyimaginowal sobie studio, sciagnal pierwszy lepszy silnik i ustawil by "jego" czesc sie otworzyla przy starcie aplikacji, powklejal jkies dll'e dla wiarygodnosci. Inne projekty to tez jakies dziwaczne pomysly ktorymi tylko trolluje.

 

e:

zobacz sobie czy w oryginalnym Game Cave Effects Engine jest coś takiego jak "shooting range" i "physic example"

yyyy, tak, jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wyimaginowal sobie studio

to są tylko żarty użytkowników

sciagnal pierwszy lepszy silnik i ustawil by "jego" czesc sie otworzyla przy starcie aplikacji, powklejal jkies dll'e dla wiarygodnosci.

o jezu, jak to przeżyjesz?!

Inne projekty to tez jakies dziwaczne pomysly

trudno. Ale ma chłopak pomysły, chociaż coś robi.

ktorymi tylko trolluje.

to WY tu trollujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno. Ale ma chłopak pomysły, chociaż coś robi.

tak jak z reszta dyzmek, tylko ten wszystko ma z internetu

 

@ozone to czemu jak sciagnalem "Mirror One (NEW) (3.1): Download!" to tam bylo?

 

e:dobra, jalowy spor.

Teraz nawet tutaj nie zajrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...