Skocz do zawartości

Your Little Farm i UFO Battle


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!

W końcu musiałem dodać gry, które napisałem na pojedynek, nie? :) Tak jakoś wyszło, że zrobiłem 2 a nie 1 :D Nudziło mi się :D

O to i one :

 

 

Tytuł: UFO Battle

 

Gatunek: top-down-shooter

 

Opis: Latamy swoim statkiem i niszczymy ssyayki wroga.

Autorzy:

Programowanie:
Bedziom

Fabuła:
Bedziom

Grafika:
Bedziom & GM

Muzyka:
Btak

Screeny:

screen1

screen2

---------------------------------------------------

Tytuł: Your Little Farm

 

Gatunek: top-down-farm

 

Opis: sadzimy sałatę i zbieramy plonyy

Autorzy:

Programowanie:
Bedziom

Fabuła:
Bedziom

Grafika:
Seweryn55

Muzyka:
Btak

Screeny:

screen1

screen2

-----

Download obydwu (.rar) - klik

Rozmiar - 2,15mb

-----

PS. wiem, że nie mam szans :)

 

Pozwoliłem sobie lekko zmodyfikować szablon na potrzeby tego tematu. Popatrzcie, jak by to wyglądało z całkowitym użyciem szablonu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFO Battle- Fajnie, że jak się najedzie na statek wroga to jest on już nieszkodliwy :P. Poza tym wskaźnik energii nie nadąża za statkiem. W sumie niefajnie się to przedstawia. Ani tu zbytnej grywalności ani grafiki, no i cały czas krąży się po tym samym kwadracie tylko wrogów jest więcej. I czy mi się zdaje czy są tylko 3 albo 4 etapy bo potem mi zawsze wraca do menu?

top-down-farm- Właściwie to nie wiem po co mi taka gra. Sadzę sałatę, zbieram ją, dokopuję sobie ziemię no i co z tego? Gdzie tu jakieś przeszkody? "Chwalcie się wynikami na forum"- Czyli mam się chwalić, ile udało mi się wytrwać nie zanudzając się na śmierć? Poza tym ekran za szybko się przesuwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dwie gry nie są zbyt dobre. Sam piszesz, że ci się nudziło, więc czemu nie wykroiłeś czegoś lepszejszego. Popracuj nad grafiką i niech te gry będą bardziej urozmaicone.

Mógłbyś dopracować chociaż jedną grę, a nie robić dwie, bo ot tak ci się nudziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziom, nie rozumiem zbytnio twojego toku myślenia. Chyba sam przyznasz, że te gry są po prostu beznadziejne (żeby nie bawić się w słówka) i nie miałeś absolutnie żadnych szans. Na pojedynek (tym bardziej, że ty go zacząłeś) mógłbyś się choć ciut postarać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...