Skocz do zawartości

Tunel


Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem, czego sie czepiasz. ja Cie tylko strofuje odnosnie GMa i zdania, ze streaming w nim sie nie nadaje. Ty jakims cudem szukasz zaczepki, skaczac z tematu na temat. chillout, Zuczku, rodziny CI przciez nie zabilem, to sie nie zachowuj jak jakis nocny msciciel, wparowujacy w temat nie lezacy we wlasnym doswiadczeniu

Znowu piszesz jakieś głupoty. Jakiej zaczepki bo nie bardzo rozumiem. Odpowiadam w tym samym stylu co Ty więc nie bardzo widzę sens w tej wypowiedzi. Nie dość, że sam jakieś cuda wymyślasz to jeszcze wciskasz kit innym a jak mniemam nie masz 10 lat. No dobra w sumie rozumiem, że gm jednak podmienia dyski, nie jest zwykłą aplikacją więc nie trzymają się jej standardowe reguły, czyta dane przez księżyc i właśnie dlatego streaming musi być(przyjmijmy, że to co napisałeś to jest streaming żeby już nie kombinować, choć oczywiście nie jest), mea culpa. eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty ciagle z ta podmiana dyskow, wtf? D:

streaming - strumieniowa transmisja danych; w tym kontekscie wczytywanie porcji danych w tle dzialania gry. Geez, serio powinienes ochlonac.

 

a zreszta - koncze te dyskusje, bo to si zaczyna robic irytujace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@YXE: wiem, że mówiłeś o wczytywaniu co klatkę. Pokazałem, że gdyby wczytywać co klatkę jedną z tych dwóch metod, to file_text łącznie byłby szybszy od file_bin. Popełniłem jednak ogromny błąd, ponieważ nie zauważyłem tego:

odczyt binarny polega na wczytaniu jednego znaku/bajtu i przekazaniu go od razu do gry jako liczbe

co powoduje, że konwersja na liczby jest już wbudowana w odczyt w file_bin, co nie ma miejsca w przypadku file_text. Tutaj miałeś rację.

Ale Will też ma rację:

Przy tak małej grze jakikolwiek streaming to czysta głupota

@HuderLord: fajna mapka, ale wystarczyło skopiować jako treść posta albo chociażby załącznik.

@Jaklub: przyjąłem, że gracz na pewno wybierze jakiś plik. Można uznać, że nastąpiła kompresja w wejściu do tunelu czasoprzestrzennego :)

 

Teraz dodaję efekty specjalne, będzie więcej psychodelki '=)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty specjalne dodane.

Sposób używania:

-klawisze z cyframi od 1 do 3 zmieniają tryb tysowania krawędzi

-klawisze 4 i 5 używa się jak przełączników, tj. włącz/wyłącz efekt

-prędkość zmienisz Spacją (liczba w przedziale od 0 do 200, 100 to normalna prędkość).

Link się nie zmienił, można testować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Czesc

Nie rozumiem tego, wchodze w gre, naciskam start, wpisuje liczbe po czym musze grze

wyznaczyc plik txt? jesli tego nie zrobie to gra sie zawiesza.

Ale sprawdzalem gre i fajna tylko mroczki sie ma przed oczami jak skonczy grac :D

Moja ocena 4.5/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...