Skocz do zawartości

Zablokowane Copyction


Bedziom

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz - Przyczyń się do jakiegoś projektu czy coś innego. Może czas zmienić "język programowania"? GM jest fajny, ale gry długo się robi (Psysio zrobił jakąś gierkę w 6h z własnym silnikiem, ale zazwyczaj to trwa tygodnie-miesiące)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
ale gry długo się robi (Psysio zrobił jakąś gierkę w 6h z własnym silnikiem, ale zazwyczaj to trwa tygodnie-miesiące)

HAHA, większych bzdur nie widziałem!

 

@Bedziom: najpierw ogarnij dobrze GMa i zrób w nim coś porządnego, będzie łatwiej z cpp.

 

jednak łamię moje postanowienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako minigierka do mini systemu to może być jak dla mnie ^_^ ,ale daj tak ,że restart rooma jest tylko i wyłącznie jak w icetowerze ,gdzie tylko jak byłeś poniżej rooma to restart ,a nie jak byłem na samej górze ,i dotknąłem sufitu środkiem sprita and reset...

 

EDIT: 2-/5 ,niewidze przyszłości dla tego ,,programu"... ,nawet niewiem do czego mógłby służyć.

Przekreślać? Dobra nieprzekreśle cb i twojego programu ,ale zanim wstawisz demo na gmc dobrze nad nim popracuj :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, zazdroscisz mu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej: jeszcze jeden nieprzyjemny zart na temat kopytek w odniesieniu do smo/bedzioma skutkuje banem. to wcale nie jest smieszne, a zenujace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...