Skocz do zawartości

[FPS] Cage


Compi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chyba 2--/5...

Jeśli tamto dostało 4/5, to Wasze wyjdzie poza skalę :P

 

Nie ocenia się po okładce ale jakoś tego nie mówisz tym co pisza "NIE NO SUPCIO GIERA 5/5", huh?

Wg. mnie dlatego, że :

1. nikt tak nie napisał :P

2. odpowiedzi były m/w takie : "wygląda fajnie, fajna grafika", więc na to nie da się tak odpowiedzieć, bo to jest tylko o tym, co widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
2. odpowiedzi były m/w takie : "wygląda fajnie, fajna grafika", więc na to nie da się tak odpowiedzieć, bo to jest tylko o tym, co widać.

Tak? Ja widziałem coś takiego:

 

świetne

czekam na pierwsze wydanie

Świetnie!!

Czekam

Za to twojego cytatu nie znalazłem.

 

@Compi:

Jeśli chodzi o listę bajerów to nie zauważyłem tam nic ciekawego, nic czego by nie było w każdej innej strzelance, to w jakim formacie są modele gracza chyba za dużo nie obchodzi. Jedyne warte uwagi to, to że na Linuxa działa i edytor map, ale na sam gameplay to nie wpływa więc jak dla mnie nadal nuda.

Co do gierki z 4/5 co wkleiłeś to mnie za bardzo nie obchodzi jak tam ocenili na yoyogames jakiegoś shootera, tutaj ludzie tak samo oceniają. Dostałeś 5, tamci 4, ta sama skala imo.

 

@kataner: +1 i lepszy gameplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zauważyłem zero elementów odróżniających tę grę od innych multi shooterów poza gorszą grafą i dużo mniejszą ilością featurerów, chyba że po prostu jeszcze nie wypisaliście listy ciekawostek jakie znajdziemy w grze bo takich nie znalazłem. Nie ocenia się po okładce ale jakoś tego nie mówisz tym co pisza "NIE NO SUPCIO GIERA 5/5", huh?

 

Jeśli wrzucasz tu tylko tyle to licz, że ja to będę oceniać po tym co widzę, a nie po tym co nawet nie opisałeś, a sam sobie mam to wyobrazić.

Zazdrościsz mu że jego gra sie niczym nie wyróżnia od innych strzelanek 3d!!!!!11

 

A gra faktycznie wieje nudą poza ładna grafika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dajcie już spokój z grafiką. Niech wyda gameplaya, a potem zajmie się upiększaniem gry, bo wyjdzie w końcu na to, że odechce mu się zrobić w momencie, gdy doda (na Wasze życzenie!) HDR, mip-mapy, bump-mapy, normal-mapy, bloom, PS 3.0, teselację itp., a nie będzie miał pomysłów na rozgrywkę.

 

Trochę koślawo mi ten post wyszedł, ale ogólny sens chyba widoczny ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne do Assault Cube pod względem graficznym

Nie tyle podobne co ten sam model ze zmienioną teksturą :P Na screenie nr 2 widzę dziwne podobieństwo z plasmagunem z Open Arena, ale zobaczymy co wyjdzie :)

 

EDIT: Hej, to nawet identyczne tekstury są, ale skoro są na licencji CC to zastrzeżeń nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Features:

-Modowalność silnika gry [done]

-Edytor lokacji [done]

-Silnik 3d, nie 2.5d [done]

-Obsługa modeli md2, md3 [done]

-Kilka trybów multiplayer (DM, TDM, One Shoot One Kill, Ghost) [almost done]

-Boty do MP [almost done]

-Kilka rodzajów potworów [done]

-HDR [ 30% ]

-Multiplatformowość (Linux, Win) [done ]

ta lista ficzerów jest mimo wszystko dość mało zachęcająca (a to, że gra będzie śmigać pod pingwinem można było wydedukować już po obecności Ferviego na liście autorów ;)).

 

może trochę szczegółów na temat gameplayu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
może trochę szczegółów na temat gameplayu?

O to właśnie chodzi, że nie będzie nic poza tym co się można domyśleć. Kilka rodzajów przeciwników, 4 pukawki i 3 mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
O to właśnie chodzi, że nie będzie nic poza tym co się można domyśleć. Kilka rodzajów przeciwników, 4 pukawki i 3 mapy.

Rozumiem że uczestniczysz w projekcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa dyskusja :)

Dorzucam parę nowych screenów:

https://gmclan.org/uploader/3899/cage4.jpg

https://gmclan.org/uploader/3899/cage5.jpg

https://gmclan.org/uploader/3899/cage6.jpg

 

Modele pochodzą z OA, AC i różnych stron fanowskich Quake.

Ja już ktoś wcześniej wspomniał są na licencji CC.

 

EDIT:

 

Jestem otwarty na aluzje.

Co można zmienić/dodać/usunąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Mapy brzydkie, brak cieni(!!) no i dziwnie postać trzyma bronie, granatnik, czy tam karabin jedną ręką? o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre texturki wymagają poprawek. W niektórych miejscach są zbyt rozciągnięte* w innych nie dopasowane ( widać szwy ).**

 

W innych miejscach są złe z logicznego punktu widzenia, mam tu na myśli głównie te murki ceglane. Na 1 screenie tekstura górnej powierzchni tego murku z nad którego gracz patrzy jest inna niż pow. prostopadłej do podłogi. To samo na ostatnim w tym przejściu.

 

edit: btw na 1 screenie ten płotek wlazł ci w ścianę

 

* trawa najbardziej

** a nie tam gdzie to widziałem jest wcięcie w ścianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy brzydkie, brak cieni(!!) no i dziwnie postać trzyma bronie, granatnik, czy tam karabin jedną ręką? o.O

 

Opisz mi jedną ładną wg ciebie mapkę.

 

Co do tych wszystkich bugów, które wymieniliście: wiem o nich ale teraz najbardziej skupiam się na kodzie. Może ktoś by chciał zostać mapperem?

Btw. Naprawdę potrzebuje jakiś ogarniętych ludzi do desingu poziomów.

 

E:

Co dodać do gameplaya?! Macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Opisz mi jedną ładną wg ciebie mapkę.

 

Co do tych wszystkich bugów, które wymieniliście: wiem o nich ale teraz najbardziej skupiam się na kodzie. Może ktoś by chciał zostać mapperem?

Btw. Naprawdę potrzebuje jakiś ogarniętych ludzi do desingu poziomów.

Pytasz mnie o łądną mapkę i zaraz sam twierdzisz, że potrzebujesz dobrych level designerów ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz mnie o ładną mapkę i zaraz sam twierdzisz, że potrzebujesz dobrych level designerów ;p

 

I? Nie rozumiem skąd ta nienawiść? Może z zazdrości, co?

Proszę Cię Anty, daj sobie spokój, wprowadzasz tylko złą aurę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziom, żarty sobie stroisz chyba. Powinieneś zapoznać się z pojęciem sarkazmu.

 

Wydaje mi się, że te screeny są trochę ładniejsze od wcześniejszych (bo jaśniejsze).

Figurka lewituje (tak miało być? : P).

 

Jestem otwarty na aluzje.

Chyba na sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu niektórzy oceniają tą grą (i inne) jakby to była mega produkcja robiona przez 100 osób. Jak na swoje warunki Compi zrobił coś, co graficznie bije na głowę wiele gier 3d robionych przez wielu programistów na raz. Zacznijecie wreszcie oceniać gry pod kątem możliwości twórcy.

 

A w temacie to ładna graficznie (z małymi niedociągnięciami) gra :thumbsup:, a jaki gameplay to się okaże :).

5/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu niektórzy oceniają tą grą (i inne) jakby to była mega produkcja robiona przez 100 osób. Jak na swoje warunki Compi zrobił coś, co graficznie bije na głowę wiele gier 3d robionych przez wielu programistów na raz. Zacznijecie wreszcie oceniać gry pod kątem możliwości twórcy.

 

A w temacie to ładna graficznie (z małymi niedociągnięciami) gra :thumbsup:, a jaki gameplay to się okaże :).

5/5

 

Weź pod uwagę, że mówisz ogólnie o grach 3D, a więc chociażby o takim Crysisie czy GTA IV. Czy więc, Cage jest ładniejszy od Crysisa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...