Skocz do zawartości

INBALL


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: INBALL

 

Gatunek: Soccer (multiplayer)

 

Opis: Sieciowa gra w pilke nozna, w przyszlosci z elementami demolki na boisku. Obecnie dostepny jest tryb prosty, czyli rozgrywka bez ograniczen liczby graczy w druzynie. Chwilowe gui nie pasuje, wiem, ale to sie zmodyfikuje w kolejnej wersji. Do Anty'ego: gra wyjdzie, wiec odpusc sobie swoj sztandarowy tekst :)

Prosze o testy i propozycje, co mogloby urozmaicic gre.

 

Jak grać:

1. logujemy (Login) się lub rejestrujemy (Register) nowe konto.

2. hostujemy (Host) nowy mecz, lub dołączamy (Join) do już istniejącego.

3. zanim host rozpocznie mecz (Play), gracze chcący grać, powinni wybrać do jakiej drużyny chcą należeć (Go to team 1, Go to team 2).

4. host ustawia parametry meczu i rozpoczyna rozgrywkę (Play).

5. w każdej chwili host może zakończyć mecz (Stop match).

6. w każdej chwili można opuścić mecz (End match).

 

 

Download: http://psichix.com/inball/GameFiles/InballGame.zip

Rozmiar pliku: 4 MB

 

Autorzy:

Programowanie:
PsichiX

Fabuła:
<brak>

Grafika:
Inkeo, Exigo

Muzyka:
<brak>

Screeny:

inball01.png

inball03.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Do Anty'ego: gra wyjdzie, wiec odpusc sobie swoj sztandarowy tekst :)

Drogi pSicHiXIE:

Jakbym tak uważał to bym napisał o tym w twojej mega zapowiedzi, nie próbuj być fajnym na siłę ;)

Dziwne by było, żebyś porzucił gierkę na zlecenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ze screenow ocenie ze moze byc fajna gra, raczej dla fify fifki na oku nie nabije ale zawsze cos ;)

pobiore i przetestuje pozniej, bo teraz moje lacze jest zajete przez cos innego. przy okazji powiem czy gra idzie pod wine na linuxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

UPDATE!

Zmienilem interface na bardziej czytelny. obczajcie: http://psichix.com/inball/GameFiles/InballGame.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena:

1/5

 

minusy:

- sterowanie najgorsze jakie w życiu widziałem ...

- ledwo mi się jakoś udało ta grę odpalić, a jak chciałem zamknąć, dałem Esc i się zaciela i w ogolę nie mogłem nic zrobić ...

 

plusy:

- multiplayer

 

ps: da się ocenić na 0 !?

 

Edit; zamknąłem grę w procesach a nadal jest otwarta, jak klikam w menu żeby ja zamknąć, to się nie zamyka, nadal jest na pasku i ciągle działa, próbowałem ja wyłączać w procesach z 5 razy, ocena spada poniżej 0, bo gra jest upierdliwa jak wirus !!!

 

edit: po kilku minutach walki, udało mi się tę grę wyłączyć, i chyba nie mam zamiaru jej znowu uruchamiać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dodaj pod tabem przeskakiwanie do następnego okienka do wpisywania, tak jak jest na stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem buga, jak wchodzisz w narożnik z piłką, to piłka wchodzi pod ramie gracza, a gracz

może sobie z nią chodzić, czasami jest tak że piłka po jakimś czasie wyprzedza gracza i znowu jest normalnie, to jest raczej częściej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulatwieniem jest to wlasnie, iz pilka na bliskiej odleglosci jest prowadzona z graczem, dodatkowo, jesli o tym ne wspominalem, to LPM to strzal, a PPM to utrzymywanie pilki przy sobie. Dodam do samouczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można założyć?

Ja testowałem pewną wersję gry przed jej 1 opublikowaniem i można było samemu założyć serv'a -,-

Ściągam tą wersję i spróbuję założyć.

 

YXE, proszę, zmieniaj nazwy spakowanych folderów, bo jak chcę wypakować, to nie chcę zamieniać wersji, tylko dodać. To samo było ze Schrooms! ;(

 

E: odpaliłem i założyłem serwa. Nazwa - GMClan, hasło - nie ma, brak. Sterowanie makabryczne :< Weź zmień chociaż na to "w stylu GTA II" z FaQ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterowanie faktycznie zmienie na to a'la GTA, bo juz ktorys raz to slysze, a i mnie ono irytuje powoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie myle, jeżeli się nie wylogujesz, to tak jakbyś był ciągle zalogowany, nawet po wyłączeniu aplikacji byłbyś przykładowo na serverze(tzn. twoja postać).

Mogę się mylić.

 

EDIT:Nawet na LAN nie wyszukuje servera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja mówie, a raczej o co mi chodziło to byłbyś w lobby jeżeli wyłączyłeś aplikacje, będąc w lobby.

Jeżeli zaś byłbyś na serverze i wyłączył gre bez wylogowania się, skutek ten sam tyle że byłbyś na servie.

 

(edytowany post)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sam, 12345.

a wywala CI moze, ze jestes za NATem? pokazuje wtedy Twoje publiczne i lokalne IP. jak sie roznia, to jestes, ale nie powinienes miec problemu z logowaniem. generalnei to przyszla wersje przepisuje na UDP, czym zalatwie problem UDP hole punching, tym samym bedzie mogl grac kazdy z kazdym, niezaleznie, czy ma publiczne, czy prywatne IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 miałem komunikat o błędach, z niewysyłaj i wyślij, wiesz o co biega.

Po 2 @up - właśnie miałem mówić, a oto screen:

badci.png

 

Pytaniem jest, to od mojego kompa czy coś, czy gra ma błąd.

@up - Huder, miałem DC, ale to mam rozdzielone łącze i była to wina mojego brata ponieważ miał yt włączone, a potem miałem od 15-30 pinga ;] tylko ten błąd wywaliło co dałem ze screena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...