Skocz do zawartości

DungeonGuard.pl - Strażnik Podziemia


Hunter

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: DungeonGuard - Strażnik podziemia

 

Gatunek: gra przeglądarkowa

 

 

 

Autorzy: Hunter

Programowanie:
Hunter

Fabuła:
Hunter

Grafika:
Grafik

Muzyka:
----

 

DungeonGuard to projekt który narodził się w mojej głowie około nowego roku, wówczas to moi koledzy grający w różne gry przeglądarkowe narzekali na nude i dlugi czas jaki trzeba poświęcić aby tam do czegoś dojść. Sam też niejednokrotnie grałem w gry "przeglądarkowe" takie jak "Ogame", "plemiona" czy "Travian".

 

DungeonGuard to przeglądarkowa gra internetowa która bardzo różni się od tytułów gier podanych wyżej. Starałem się odejść całkowicie od praw i wytycznych nadanych przez gry www, ale do rzeczy :

 

W grze gracz staje się imperatorem podziemnego królestwa i buduje tak zwany "loch". Budowa "lochu" nie odbywa się w sposób tradycyjny jak w przypadku wielu gier przeglądarkowych czyli levelowanie budynków. W DG gracz ma do dyspozycji własną prywatną mini mapę na której buduje budynki. Jako konstruktor swojego lochu gracz nie ma żadnych ograniczeń. Każdy może rozplanować swój loch jak tylko chce i zbudować takie budynki na jakie ma ochotę co daje mu pełną swobodę i nie zmusza do oczekiwania na "upgrade" jakiegoś budynku na wyższy level.

Znaczna różnica pomiędzy innymi grami a DungeonGuard jest taka że w DG gracz nie kupuje/ produkuje armii. Potwory które gracz może wcielić do swojej armii przybywają co jakiś czas do lochu gracza. Ich rodzaj i ilość zależy głównie od budynków jakie wybudowaliśmy w lochu.

 

W grze jest bardzo wiele nowych rozwiązań które cieżko znaleźć w wiekszosci gier tego typu, lecz nie zdradzę wszystkich w tym momęcie bo popsuł bym zabawę :)

 

Start gry jest planowany na początek wakacji :)

 

Link:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
To będzie po polsku czy po angielsku ?

 

Gra będzie w 100% po polsku. Mamy w planach przetłumaczenie jej na j. Angielski, ale chcemy wydać najpierw grywalną wersje w jezyku polskim.

napisy "user name" i "password" są po prostu do zmiany, to kosmetyki które zostaną poprawione na końcu

 

 

Strona jest po polsku więc pewnie gra i też. Bardzo ciekawie się zapowiada, opis przypomina mi troche dungeon keepera lub nowe dungeons.

 

Wnioskując po opisie to taki przeglądarkowy Dungeon Keeper 2. Ahhh <3

 

Macie po części racje, grałem w Dungeon Keeper i nie przecze ze podobieństwo może być widoczne, myśle że nie rażące ale znawcy DK dopatrzą się na pewno czegoś :)

 

Mam nadzieję, że będą jakieś drzewka rozwoju, żeby wszyscy wysokopoziomowi władcy lochu się różnili menażerią.

 

Drzewko rozwoju to niepasujące tu określenie, hmm można powiedzieć tak że mapa naszej "prowincji" czyli Lochu jest tak skonstruowana że wszystkich dostępnych budynków nie sposób tam wybudować. Każda kombinacja budynków = inne potwory -> inne potwory = inne taktyki -> inne taktyki....(...)

mam nadzieje ze wszystko jasne :D bardzo ciezko bedzie znalezc 2 takie same kobinacje budynjkow u graczy :)

 

Wakacje zblizają sie wielkimi krokami, prace nad DungeonGuard idą pełną parą, na dzień dzisiejszy zostało napisanie kilku może kilkunastu niedużych skryptów.

Ogólnie wersja już jest prawie grywalna, jedyny większy skrypt który mi został to Ataki graczy. W obecnej fazie staram sie sam wyłapać błędy przed beta testami i je eliminować. Myślę że w niedługim czasie można spodziewać się otwartych beta testów z ograniczoną liczbą graczy, a w sierpniu gry w wersji grywalnej.

Niedługo gdy tylko skonczymy wszystkie graficzki zamieszcze tu pare screenów z samej gry :)

Informacje beda dostepne niedługo TU lub w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram :) jeśli odpowiesz mi na jedno pytanie:

Ile czasu dziennie trzeba poświęcać grze żeby przyjemnie pograć?

Jak o-game (non stop)?

Jak RedDragon (raz dziennie naście minut - do godziny, dwóch na wojnie)?

Jak Witcher (wg uznania)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tematem chciałem napisać że Hunter ma w opisie moją sygnaturkę stworzoną niecałe 2,5 roku temu dokładnie 19.01.09 smile.gif

 

 

prawda, dawno nie miałem czasu niczego zmienić, ale w sumie pasuje bo w Almorke jeszcze od czasu do czasu zagram, niestety nie tyle co kiedyś

 

Szukam jakichś świeżych i ciekawych pomysłów które mógłbym wprowadzić do DG, macie jakieś propozycje czegoś czego jeszcze w grach przeglądarkowych nie było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda, dawno nie miałem czasu niczego zmienić, ale w sumie pasuje bo w Almorke jeszcze od czasu do czasu zagram, niestety nie tyle co kiedyś

 

Szukam jakichś świeżych i ciekawych pomysłów które mógłbym wprowadzić do DG, macie jakieś propozycje czegoś czego jeszcze w grach przeglądarkowych nie było?

Wiem że bardzo oryginalne jest wyłączenie rejestracji, ale wolałbym tradycyjną opcję- włączoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że bardzo oryginalne jest wyłączenie rejestracji, ale wolałbym tradycyjną opcję- włączoną.

 

Rejestracja jest wyłączona bo wersja beta gry nie jest jeszcze gotowa, zostanie włączona gdy tylko skończe prace nad betą, do tego czasu wole zeby mi nikt tam nie grzebał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://dungeonguard.pl/ogrze.php

 

DungeonGuard.pl - Strażnik Podziemia to gra strategiczna rozgrywana przez przeglądarke przez wielu graczy. Aby w nią zagrać wystarczy ci tylko podłączenie do internetu i chwile czasu. Rywalizuj z innymi graczami, atakuj ich, badaj nowe czary i przywołuj potężne potwory i zapanuj nad światem podziemia stając sie jego prawdziwym strażnikiem.

 

Pogrubiłem ,to co się powtarzało np. w jednym zdaniu i to co głupio brzmiało.

Cytat:

DungeonGuard.pl - Strażnik Podziemia to gra strategiczna rozgrywana przez przeglądarke przez wielu...

Może:

Strażnik Podziemia to przeglądarkowa gra strategiczna rozgrywana przez wielu graczy.

Cytat:

Aby w nią zagrać wystarczy ci tylko podłączenie do internetu i chwile czasu.

A nie lepiej:

Aby w nią zagrać wystarczy ,że założysz konto/zarajestrujesz się.

-----------------------

Cytat:

Rywalizuj z innymi graczami, atakuj ich, badaj nowe czary i przywołuj potężne potwory...

Troche to głupio brzmi.

Cytat:

Rywalizuj z innymi graczami, atakuj ich, badaj nowe czary i przywołuj potężne potwory i zapanuj nad światem.

Może tak:

Rywalizuj z innymi graczami ,atakuj ich ,badaj nowe czary ,przywołuj potężne potwory ,i zapanuj nad światem.

 

Zmieńcie to jakoś :thumbsup: ,ja tylko dałem propozycje ,niewiem może już u sb macie zmienione gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mhm dał byś jakiegoś screena jak wygląda taki loch smile.gif

 

Nie, jeszcze nie :) bo jeszcze nie wszystkie nowe graficzki tam dotarły, myśle że w najblizszym czasie je wrzuce i pokaże :)

 

@DarkTeam: masz race głupio to brzmi, dzieki za wyłapanie tego, bo my jesteśmy czasem jak maszyny ;]

oczywiscie zmienimy to tak aby i ładnie brzmiało i miało sens

 

@MXQ: myślę ze juz niedługo, w zasiadzie na dzien dzisiejszy trzeba napisac troche tekstów z opisami, wdrożyć w życie jeden świeży pomysł i poprawić kilka drobnych niedociągnięć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...