Skocz do zawartości

Ukryte Kostki


Nerus33

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Ukryte Kostki

 

Gatunek: Hidden objects

 

Opis: Jesteś w jakimś pokoju i musisz znaleźć wszystkie klocki. Jedne łatwo znaleźć, drugie są ukryte. Jest to pierwsza (ukończona ;) ) gra stworzona przeze mnie. Wszystkich klocków jest 110, nie wiem czy dużo ale grę można ukończyć w czasie ok. minuty. Sprawdzaj wszędzie !

 

Download: http://www.mediafire.com/?rafc7e2r2lazkhu

 

Rozmiar pliku: 2.29MB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja, troche pomocy od użytkowników

Grafika:
Ja

Screeny:

 

http://img862.imageshack.us/slideshow/webp...d=screen1tv.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się takiej krytyki :D. Platformówek dużo robiłem, ale żadnej nie skończyłem :P. Większość jest czymś w stylu tech dema. Już sobie zacząłem robić drugą część, grafika będzie lepsza, więcej poziomów i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a wieć tak , drodzy GM-clanowicze a w szczególności ty Nerus33 po raz pierwszy oceniam jakaś grę na prawdę nigdy nie oceniałem żadnej gry postanowiłem zacząć i przykro mi że musi to być ,,Gra zrobiona w 5minut'' nie mówię że moje produkcje są dobre bo to nie prawda ale spójrzmy że ja nie zaczynałem od gierek typu złap piłkę itd,itp tylko od razu stworzyłem grę jaką była ,,pac-man revenge I'' widziałem dużo gier ale żadnej nie ukończyłem w 55 sekund jak było w przypadku tej -2/10 za to że się starałeś i powtarzam nie koniecznie zachowuję się jak jakiś dobry programista bo tak nie jest uczę się ciągle ale proszę spojrzeć na moje gry początkowe były nie dopracowane nie hlujne ale nie robione w 5 minut nie na za przeproszeniem ,,odpierdziel'' mam nadzieję że następna gra będzie lepsza trzymam kciuki :-).

 

a tak apropos wykonałem mały rysuneczek tak zwany fan art i by nie było nie podrabiam ani nie naśladuję korodzika bo korodzik jest nie do podrobienia i jedyny w swoim rodzaju jeżeli chodzi o fan arty i krytykę, rysunek to jest tlyko to co ja myślę o grze wyraża on moje zdanie.

 

http://www.gmclan.org/up6167_5_fan_art_by_dyzmek.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra powinna mieć coś od siebie , coś szczególnego a taką grę jak ta można zrobić jak mówił kolega wyżej w 20 minut dłużej pobierałem (tę grę ? ) niż się nagrałem i nie chcę jeździć po autorze chociaż by dlatego że siedzi w gmie już sporo czasu , (widzę chociaż by po tym kiedy założył konto) tylko chodzi oto że taka gra niczym nie zachęca mogłeś chociaż pare poziomów zrobić już by było lepiej a tak co byle jak narysowana jakaś półka kostki ułożone wyklikałem wszystko w mniej niż 56 sekund i walneło mi po oczach jakimś krzywym napisem gratulacje cyz tam koniec a ja nawet się nie uśmiechnołem bo z czego że odkryłem widoczne kostki ? gra musi dawać graczowi satysfakcję a w tym przypadku tego brakuje nie wypowiadam się na temat tego programu bo to raczej nie gra.

 

Uwaga to coś powinno nazywać się program do testowania lewego klawisza myszy czy coś progam do tego by sprawdzić czy mysz nam działa to tyle dziękuje mam nadzieję że wiecej takich gier nie zobaczę bo każdy się stara jak może a wrzuci taki jeden takie coś i tylko obniża ,, MIESIĘCZNĄ PORCJĘ DOBRYCH GIER NA GMCLANIE'' popatrzcie ile gier dobrych było kiedyś ? a ile jest teraz ? wiem że moje gry same obniżają ale to nie oto chodzi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzmek, zmarnowałeś już 19 linijek tekstu. To zwykła minigierka, *nieco* badziewna. W każdym razie na tyle by nie była warta krytyki.

Ja osobiście tak się rozpiszę jak przypuszczalnie długi jest kod tej gry: 'Omg lol Beznadzieja 1/5 wut, idę grać w margonema' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w ogóle ten typ gry się nie podoba, zawsze takie coś przechodziłem na zasadzie przeklikania całego ekranu i wygrywałem, dlatego mi się niestety ale nie podoba.

P.S.

Dyzmek! Jestem pod wrażeniem: w każdym słowie zastosowane polskie znaki i nawet kropka na końcu! Jeszcze tylko zdanie zaczynaj z dużej litery i będzie ok. Oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak apropos początkujących mam tutaj do wręczenia silniczek na którym miałem tworzyć reira 2 jest ot mniej urozmaicony dyzmenignes ten zajmuje 4 mb a tutejszy 20 z czymś ale mniejsza oto może początkujący coś z nim zrobią lub ktoś przerobi i stworzy na nim grę.

 

download: http://www62.zippyshare.com/v/94745723/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jak byłem jeszcze kiedyś bardzo początkujący

jeszcze kiedys... czyli jakis miesiac temu?

denerwowałem swoimi grami , zachowaniem itp ale on to już masakra wydał taki badziew i jeszcze udaje co to nie on.

no wiec ty byles jeszcze wiekszym prowokantem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko sie zmienia muzyka w energy 2000 już nie taka jak kiedyś teraz energy mixy robione na pałę fajne ale nie jak kiedyś , odcinki kiepskich nie takie jak kiedyś w latach 2001 itd tak samo ja zmieniłem wizerunek tylko nie mówcie że stary dyzmek był lepszy :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...