Skocz do zawartości

[tutoorial] Izometryczna postać


MXQ

Rekomendowane odpowiedzi

MXQ Jeśli nie umiesz używać wyobraźni to ciągle będziesz prosił żeby ktoś cię wyręczył! Ja napisałem jak sam sobie z tym radzę, bo wiem że nikt mi nie zrobi takiej jaką bym chciał. Nie mówiłem, że jest to prosty sposób ale wszystkiego da się nauczyć. Więc twoje wrogie nastawienie wobec mie jest bezcelowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MXQ Jeśli nie umiesz używać wyobraźni to ciągle będziesz prosił żeby ktoś cię wyręczył! Ja napisałem jak sam sobie z tym radzę, bo wiem że nikt mi nie zrobi takiej jaką bym chciał. Nie mówiłem, że jest to prosty sposób ale wszystkiego da się nauczyć. Więc twoje wrogie nastawienie wobec mie jest bezcelowe.

Wytłumaczę Ci może o co chodzi w tym dziale: ja proszę o grafikę; tutka, a Wy staracie go się znajdować. I co, w każdym temacie typu "potrzebuje tutka do rysowania" napiszesz "użyj wyobraźni"? Pls. skończ tu pisać, o ile nie znalazłeś jakiegoś tutka.

 

@MXQ: Jeżeli umiesz rysować budynki to powinieneś wiedzieć jak w ogóle zacząć. Może spróbuj samemu, a nuż ci się uda.

Coś nie coś narysowałem, ale cieniowanie mi nie za dobrze wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Rysujesz kontury lalki.

2. Poprawiasz, żeby wyglądało jak człowiek.

3. Robisz kolejne drobne poprawki.

4. Dobierasz kolory.

5. Malujesz.

6. Cieniujesz.

7. Robisz detale.

8. hmm Jak na pierwszy raz praca ci nie wyszła ćwiczysz dalej :thumbsup:

68310327.pngsdsd24bf8.png

 

 

Jeżeli do tego ma być animacja to ja bym ci radził zrobić to w 3D smile2.gif

 

No ale poco jak można włączyć AnimeStudio i efekt będzie owiele lepszy niż w 3d

to zacznij od budynków, a potem się bierz za postaci.

 

Bardzo dobrze powiedziane nie rzuca się odrazu na rysowanie ludzi trza umieć narysować domek i inne proste kształty, co z tego jak odrazu rzucisz się na ludzika jak nie umiesz porządnie narysować domku

 

szkur... czy ja powiedziałem że nie umiem rysować budynków!?

 

No to narysuj my ci go ocenimy

 

No to jak będziesz miał już tego rendera to możesz narysować na jego podstawie twoją postać, po prostu tego rendera wkładasz na oddzielną warstwę. ( To tak jak byś przerysowywał z kalki )

 

No ale poco się męczyć ?

 

@MXQ: Jeżeli umiesz rysować budynki to powinieneś wiedzieć jak w ogóle zacząć. Może spróbuj samemu, a nuż ci się uda.

Browar dla tego pana :rolleyes:

 

asss

 

tylko proszę o właśnie taki ładny styl, a nie zwykły pixelart:

 

Niema czegoś takiego jak zwykły pixel art. Pozatym ja uważam że taki pixelart jest ładniejszy od grafiki rysowanej na tablecie :

 

sarahbrightmanportrait.gif

 

potrzebuję tutoriala do wykonania grafiki tego typu:

 

Tutorial i tak nie wykona za ciebie całej grafiki, tylko spróbuje naprowadzić cię na dobrą drogę, przed tobą jeszcze pełno prac, aby nauczyć się rysować takie prace jak ta co dałeś jak do pierwszego postu.

Coś nie coś narysowałem, ale cieniowanie mi nie za dobrze wychodzi.

 

Musisz wybrać kąt padania światła i jeszcze raz ćwiczyć do upadłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...