Skocz do zawartości

Rune Masters


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
namej.png



WTF is Rune Masters!?

Rune Masters is an unique match-3 + RPG game. Fight your enemies using, hidden in magical gems,  powers and special abilities. Play classic mode for your start of the day or choose campaign to observe progress of your character and it's growing power. Impressive art style, beautiful music and sounds, eyecandy effects will accompany you in your journey through world of Navaroth.


menu.jpg
7cb0e5de68e5fad5d1da4e423d6a71be.jpg

23f2bebbd8b6187ce22c198139e2ef94c780559b024de8115d0cd0cf15be6f2c6g.jpg



Links




Tech

  • Visual C++ and SFML
  • Adobe Photoshop CS5
  • MS Paint
  • Notepad



Credits

  • Max waxx Strzelecki - Lead programmer
  • Dushan ANtY Chaciej - Designer, Lead visual artist, PR/marketing
  • Chris Sinnot - music and sounds
  • Toxotes - visual artist  //not a member of the team already
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Nie, nad umiejętnościami nie mogę jeszcze pracować, bo Markuza ostatnio nigdy nie ma, a muszę ustalić z nim najpierw ostatecznie klasy, a później skille.

Mana to te fioletowe kryształki, zwykłe zadają dmga.

 

@Makary: tak, coś jak Puzzle Quest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komerche raczej nie bo będą rozmowy o prawach autorskich.

Z daleka już widać ,że to drugi puzzle quest lepiej żeby została na licencji freeware a na pewno pozostanie sławna jak little fighter 2 lub inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, Wojo, przesadzasz z tymi prawami autorskimi :) Takich puzzli są setki albo i więcej i nikt nikogo nie oskarża. A poza tym i mechanika gry i grafiki są inne. Ogólnie to na razie grafiki mogły by być lepsze, co mogło by pomóc popularności gry przy jednak sporej konkurencji na rynku, no i ciekawa i wciągająca historia. Ale gier tego typu wyszło sporo, więc może nie robić kolejnego klona. Może zmienić chociaż te klasyczne kamyki/gemy na np. runy czy inne rzeczy, tu w sumie potrzebny tylko pomysł który wykonuje grafik a zawsze to będzie coś choć trochę innego. Fajnie by też było (mówię za siebie) zobaczyć styl mroczny i bardziej realistyczny. A ogólnie co do grafiki, to dałbym więcej światła i refleksów. Pozwoliłem sobie na szybki overpaint planszy+tło jakie nabazgrałem do tego(mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko): http://i56.tinypic.com/2d00wg7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Nie ściągaj żadnych dlli, wywal je, zainstaluj te 2 exeki co są w paczce z grą (vcredist i openal) i wtedy powiedz, czy działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ogólnie ok, plansza z tymi diamentami płynnie się rusza, ale postacie powinny być animowane ja odejmuje im się hp np. jak by dostały w twarz, a jak nic nie robią to niech mrugają, tło pod diamentami mogło być też ruchome np. zrób przesuwającą się mgłę czy coś.

I jeszcze zmieńcie sobie logo bo od tego jak się je zobaczy odechciewa się grać. No i jeszcze jakiś mini hud by się przydał, i popracuj na rozmieszczeniu bohatera. Niby takie proste rzeczy które wymieniłem, ale odbierają ci grywalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A no tak zapomniałem dodać, cała grafa co teraz jest to placeholdery, animacje i wszystko będą tylko na grafikę trzeba poczekać troszkę, no i logo też tymczasowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...