Skocz do zawartości

Zablokowane Zarabianie w internecie


adam014

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już tak się czepiasz, to chodziło o wypociny w ramach jednego posta, ale spoko mój ty mały frustraciku. :>

Jakbyś się dobrze przyjrzał to całość była o rekrutacji a formę prowadzenia działalności pociągnąłeś Ty. Oczywiście w głupim stylu sugerując, że miałem na myśli super oferty spadające z nieba czy naukę języka z dna na dzień bo właśnie "spadło z nieba" nowe zadanie. Niektórych też to obchodzi czy firma zatrudnia klepaczy czy programistów z ambicjami, którzy mogą traktować firmę jako codzienną tragedie lub być ważnym elementem w jej rozwoju. Pewnie, że możesz twierdzić, że firma to biznes i trzeba wyklepać co trzeba, ba na pewno jest takich masa sam nawet byłem na rekrutacji gdzie otwarcie mi przyznali, że mam tylko klepać i myślenie zostawić za drzwiami. Nie wiem co Ci sugeruje, że miałbym się w jakimkolwiek stopniu frustrować ale zapewniam Cię, że jakaś głupia wymiana poglądów na forum nie sprawia, że zapalam szaleńczym pragnieniem zemsty na kolesiu, którego nawet w życiu nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...