Skocz do zawartości

Cinders


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Dokładnie tak to działa. Czyli niszowa gra bez sporej popularności ma ze startu przechlapane. Nie wiem czy to warte tych stu baksów.

O dziwo widziałem grę VN (z TIGS), która właśnie sporo głosów dostawała.

 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/file...amp;searchtext=

 

chyba też kojarzysz ten projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę, znam twórcę nawet. Ale ta gra ma nadal mniej niż 2% wymaganych głosów. Nie wiem po prostu czy samo wbicie się na Greenlight jest coś warte. Znajomy mówi, że mu trochę podbiło sprzedaże, ale on tam wstawił 10 gier i to zanim to kosztowało $100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mnie to nie dziwi w ogóle. Gra niszowa, po Angielsku, dość droga, trzeba mieć kartę lub PayPala, być przyzwyczajonym do kupowania w sieci. To wszystko są jednak realne bariery dla sporej ilości rodaków.

 

Aczkolwiek sprawdziłem dokładnie i jednak łącznie jest jakieś 15 sprzedaży z Polski. Szał i płomienie z tyłka normalnie ;)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Rob wypuścił soundtrack Cinders za pay-what-you-want (można zupełnie za darmo). LINK

 

CinOST.jpg

 

OST zawiera rozszerzone wersje utwórów z gry w bardzo wysokiej jakości, plus parę dodatkowych. Polecam, bo chłopak naprawdę odwalił kawał dobrej roboty :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezwykle podobają mi się nowe wersje "Born from Decision" i "Swept Away". Ta kilka taktów na pianinie w "A Friendly Face" jest na plus, bo oryginał mnie nie przekonywał. "Weary of War" niestety na minus, pozostanę (i to długo) przy magicznej wersji z gry. :wub: A anielskie głosy w "Melodies and Blurbs" są anielskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kiedykolwiek będę w stanie. To strasznie duże i drogie przedśięwzięcie by było. Myślę, że mogłoby kosztować więcej niż taka gra zarabia gdybyśmy chcieli to zrobić porządnie. Do tego po nagraniu tekstu poprawki w tekście odpadają, albo trzeba nagrywać od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewijanie i cofanie by się dało zrobić.

 

Problem jest taki, że tekst nigdy nie jest skończony. Nawet po premierze trafiają się błędy lub fragmenty, które trzeba poprawić. Gra nie bez powodu ma już wersję 1.08. A voice over, żeby w ogóle się wyrobić, trzeba by zacząć nagrywać bardzo wcześnie. Na razie to totalnie poza naszym zasięgiem, ale też, szczerze mówiąc, mi np. brak głosów zupełnie nie przeszkadza. Słuchanie gadania przez kilka godzin potrafi być drażniące, a tak można sobie w spokoju czytać i słuchać muzyczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...