Skocz do zawartości

Cinders


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde jak przeczytałem, że weszło na Greenlight 50 gier, a 15 minut wcześniej widziałem twój wpis, że jesteście #50 to myślałem, że się załapiecie. :D Ale faktycznie, jesteście trochę z krótko w porównaniu do innych.

Eee tam, niektóre gry były na GL ledwie kilka dni i nie były nawet w top-100 kiedy je wzięli. GL to trochę taka ściema jest ;). W ostatnim batchu wzięli ledwie 20-30 gier faktycznie z top-50.

 

 

Słuchaj, jeszcze zdefiniujesz na nowo visual novel ;) Np. trzecią swoją VN połącz z point'n'clickiem ;)

Already done. Ace Attorney albo nawet gry Telltale :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Słuchaj, jeszcze zdefiniujesz na nowo visual novel ;) Np. trzecią swoją VN połącz z point'n'clickiem ;)

to by faktycznie było coś innowacyjnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administratorzy

No, ale przynajmniej w przyszłości się to odbije dobrze, zawsze media chętniej napiszą o kolejnej grze od teamu który ma coś na steamie ;) No i kolejną też łatwiej będzie tam wrzucić, może nawet bez GL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do następnej premiery to pewnie GL już dawno zostanie zamknięty i zastąpiony tym nowym systemem :D.

 

Ale jasne - wiadomo, że wbicie się na Steama to super sprawa. Fejm, wzrost wiarygodności, no i hajs! Po prostu zupełnie nie trawię roboty papierkowej, umów, telefonicznego dyktowania swoich danych jakimś urzędasom w Stanach, itd. Sprzedając direct sporo tego dało się uniknąć albo zautomatyzować, ale teraz nie będzie zmiłuj ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności
Nareszcie mam okazję zagrać w tą gre.

No tak, w końcu jest możliwość - wcześniej jedyną opcją było kupić grę, pojebane jakieś :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

zgadywałbym, że z góry określona suma, i do tego pewnie dość niewielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzjel: nic. Trochę to dziwne, ale w sumie dla nich Cinders jest tym samym, czym pojawienie się w CDA jest dla nas - ciekawostką. Fajna rzecz, ale żaden biznes, bez którego my czy oni byśmy się nie obeszli.

 

Jest szansa pokazać dzieciakom nasze studio i ogólnie gatunek visual novels, nic to nie kosztuje, więc się zgodziłem. Może w przyszłości te dzieciaki sięgną po więcej takich gier i wreszcie nie będę liczył klientów w kraju na palcach bez zdejmowania butów :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Chciałem właśnie napisać, że kiedyś gra którą stworzył Andrew z YoYoGames też była w CDA i nawet mu kupowałem ten numer, a on sam dowiedział się o tym przez przypadek - nawet bezp. się z nim nie kontaktowano, bo gra była freeware. Zresztą, przy tej ilości gier, kosztach druku i utrzymania, to ciężko by im było coś uzbierać, w ostatnich latach sporo gazet padło przez brak czytelników a tym samym kasy. W związku z tym są opłaty w naturze - artykuł, okładka, miejsce na płycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

grę freeware wrzucić, a płatną to jednak trochę różnica :)

 

moją gierkę też bez pytania tam kiedyś wrzucili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legalne, o ile autor w licencji nie zastrzegł, że sobie nie życzy, aby ktoś go wyręczał w dystrybucji. Ale tak całkiem szczerze, to w przypadku gry freeware bardziej chodzi o zwykłą grzeczność niż prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 lata później...
  • 2 miesiące temu...

Wygląda niesamowicie, graficznie prezentuje się rewelacyjnie! Chciałbym przy okazji zapytać Cię TeeGee, tak z ciekawości( o ile to nie tajemnica),  czy nad kolejnymi projektami dalej pracujesz w GMie, czy raczej Cinders i Solstice były ostatnimi grami napisanymi przez Ciebie w GMLu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...