Skocz do zawartości

Zablokowane Geco


ozone15

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

3.04.2011 - 18:51' post='348416']

spokojnie. Wiem co to są prawa autorskie...nie mam 5 lat. A z grafiką to się zastanowie. W koncu do wersji charlie jeszcze długa droga. Po 16 kwietnia wypuszcze techdemo. Zobaczycie jak to dziala

 

30.03.2011 - 19:57' post='347856']

TechDEMO pojawi się w ciągu kilkunastu dni

 

Kilkanaście dni to chyba mniej niż tydzień, a szacowana premiera tech dema to tydzień i AŻ 5 dni. Czyli prawie 2 tygodnie

Coś publikacja dema oddala się od nas wielkimi krokami nie sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest wersja "charlie" ?

 

są wersje:

- Alpha - wersja koncepcyjna

- Beta - wersja testowa

- Charlie - wersja stabilna

 

 

 

- - - - - -

Czekam na tech demo i w międzyczasie skręcam projekt... Mówisz, że do tego GECO będzie można wstawić exeki na serwa i bedą dostępne w każdej chwili ??

 

w każdej chwili na każdym komputerze, na którym uruchomiony będzie klient

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: nie wiem czy ozone pociagnie ten projekt, ja na jego miejscu dalbym to adminom zeby nic sie nie skopalo, a tak w ogole to spodobalo ci sie zulu jak w sygnie masz juz dwa odniesienia do tego

 

e: po kiego ci w sygnie odnosnik do gmclanu na forum gmclanu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno odniesienie... drugie to po prostu podkreślone. Po prostu zaskoczył mnie tym Zulu niczym człowiek wyciągający sobie klamerki z nosa.

 

A tak bardziej topic: oddanie tego adminom to nie wyjście. Po prostu jakbyś się poddał. Mam w tej chwili 3 projekty, które chciałbym skończyć, w tym 2 są już takie większe. nie mam jednak zamiaru oddawać tych projektów nikomu, mimo, że wszystkie moje dotychczasowe projekty zostały porzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech bedzie alpha beta final

Choc ja i tak mam jeszcze inne oznaczenia.

A co do oddawania projektu komus innemu to raczej uwazam ze to zly kierunek dzialania. Ale zapewniam ze projekt tak szybko nie padnie. W najgorszym wypadku dam go jako opensource i tez bedzie. Dla ciekawskich o moje gry dodam zegra na ktorej testowany bedzie system w wersji techdemo czyli The Villagers 2 jest moja gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Mam pytanie, czy to jest zwykła strona WWW? Bo jeśli tak, to czy jest sens trzymać ją w aplikacji, skoro można to normalnie jako część strony zrobić (zapamiętywanie tego co pobrałeś) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...