Skocz do zawartości

Zablokowane Geco


ozone15

Rekomendowane odpowiedzi

GECO
Platform


Opis

GECO ma być platformą dystrybucyjną gier tworzonych przeze mnie.

Myślę, że GECO ma szansę zostać oficjalną platformą gier i innych aplikacji tworzonych i rozpowszechnianych na GM Clan.


Na tę chwilę, na liście gier przewidziane jest 10 pozycji.


TechDEMO pojawi się w ciągu kilkunastu dni

Aplikacja w wersji GECO_0.3 pozwala na pobranie i uruchomienie gry.
Gdy wyjdzie GECO_0.5 wystawię ją jako TechDEMO.


SCREENSHOT's
Wersja: GECO_0.2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27952568.jpg

38840482.jpg

EDIT 01-04-2011 | 19.33
Wersja: GECO_0.3
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15025208.jpg

32782833.jpg

31210492.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To już 3 twoja zapowiedź, a skończonych projektów 0.

 

Do jakich niby gier to ma być platforma dystrybucyjna, skoro żadnych nie zrobiłeś?

 

Logo i design ściągnięty z innej strony, to samo było z twoją stroną studia espiral games o ile dobrze pamiętam. Radziłbym ci się ogarnąć, bo póki co to nie widzę dla ciebie przyszłości w dziedzinie tworzenia gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna jakże ambitna zapowiedź, w której nasz ozone staje się poważną firmą, robiącą POWAŻNE "gry" i "programy". Nie ma to jak używać cudzych grafik, pomysłów, kodu i mówić że jest się ich JEDYNYM twórcą. Osiągniesz wielki sukces!!!!!!!!!!!11111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać - genialny pomysł, trzymam kciuki za projekt :)

dzięki

 

Chyba logo jak i nazwa jest już zajęta.. :poster_oops:

 

wiem, myślę nad nową nazwą

 

 

Życzę ci sukcesu, ale niestety może to być zbyt ambitny pomysł. No i mieć małą popularność.

 

Ojtam małą popularność, na GMC będą ludzie z niego korzystać

dokładnie

 

To już 3 twoja zapowiedź, a skończonych projektów 0.

 

Do jakich niby gier to ma być platforma dystrybucyjna, skoro żadnych nie zrobiłeś?

 

Logo i design ściągnięty z innej strony, to samo było z twoją stroną studia espiral games o ile dobrze pamiętam. Radziłbym ci się ogarnąć, bo póki co to nie widzę dla ciebie przyszłości w dziedzinie tworzenia gier.

 

co do moich gier, mam 2 + 1 w produkcji

 

co do Espiral Game Studio i strony, to po raz kolejny mówię: NIE JESTEM ODPOWIEDZIALNY ZA STRONĘ WWW

 

 

Kolejna jakże ambitna zapowiedź, w której nasz ozone staje się poważną firmą, robiącą POWAŻNE "gry" i "programy". Nie ma to jak używać cudzych grafik, pomysłów, kodu i mówić że jest się ich JEDYNYM twórcą. Osiągniesz wielki sukces!!!!!!!!!!!11111

 

nie pyskuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pyskuj...

 

Radziłbym Ci szanować Twoich rozmówców, świat taki duży nie jest ;) .

 

 

Nie wrózę temu żadnej przyszłości... koleś który w zapowiedzi programu totalnie zrzyna logo i nazwe programu, koleś który nie potrafi zrobić ani jednej grywalnej gry..

 

Brakuje Ci najważniejszej cechy ;) wyobraźni , dlatego obstawiam że guzik stworzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pomysł ciekawy, jeśli miałby parę warunków (których zapewne nie spełnisz, chociaż)

 

- Jeśli będzie miał wersję na Linuxa (nie-Wine) to go mogę dodać do IntinteOS

- Ogólnie projektów jest dużo - np. DJL

 

Poza tym musiałbyś pokazać coś, czego inne "Steamy" nie mają

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pyskuj...

I tu drogi panie, pokazujesz swoją postawę na obraz rzeczywistości który do ciebie nie dociera. Crack ma racje, brak ci kreatywności a to jest potrzebne do tworzenia jakichkolwiek gier tudzież programów. Wyjdź proszę i wróć jak sam cokolwiek zrobisz, a nie używasz cudzych prac i przypisujesz je sobie. Zapewne kod tego twojego "programu" jest tak samo twój jak i grafika.

 

th_GTFO.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu drogi panie, pokazujesz swoją postawę na obraz rzeczywistości który do ciebie nie dociera. Crack ma racje, brak ci kreatywności a to jest potrzebne do tworzenia jakichkolwiek gier tudzież programów. Wyjdź proszę i wróć jak sam cokolwiek zrobisz, a nie używasz cudzych prac i przypisujesz je sobie. Zapewne kod tego twojego "programu" jest tak samo twój jak i grafika.

 

brak mi wyobraźni? ciekawe, jak możesz wytłumaczyć moje projekty, ONE są moją wyobraźnią, powstają w niej i w niej umierają.

 

Kod mojego PROGRAMU nie jest w całości mój, zapominasz, że nie robię wszystkiego sam. Znalazło by się tam kilka przykładów, ale reszta kodu jest tworzona przez nas!

 

Nie wiem dlaczego, ale czuję, że uczepiłeś się mnie i nie chcesz spaść...co ja Ci takiego zrobiłem?

 

Wszystkim PRZYJAŹNIE nastawionym dziękuję za wsparcie, wszystkim PRZECIWNIKOM deklaruję, że projekt będzie prowadzony dalej.

 

P.S.

IamTheLaw:

th_GTFO.png

 

uważaj sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak mi wyobraźni? ciekawe, jak możesz wytłumaczyć moje projekty, ONE są moją wyobraźnią, powstają w niej i w niej umierają.

Homehell- parodia strzelanki w której czerpiesz pomysły od korporacji typu EA games bądź Activision

I am legend- fabuła niby twoja, ale na dobrą sprawę jest PRZEROBIONĄ fabułą z innej produkcji w której ty nie miałeś i nie będziesz miał udziału, nie wspomnę o zerżniętym logu (które żekomo jest twojego autorstwa)

REACTOR (zmieniona nazwa na Geco)- logo nie twoje (a twierdziłeś ze ty to zrobiłeś)

 

Kod mojego PROGRAMU nie jest w całości mój, zapominasz, że nie robię wszystkiego sam. Znalazło by się tam kilka przykładów, ale reszta kodu jest tworzona przez nas!

pewnie 39dll i kopiujesz gotowe linijki zmieniając parametry by z gmc pobierało (to jest twój kod)

 

Nie wiem dlaczego, ale czuję, że uczepiłeś się mnie i nie chcesz spaść...co ja Ci takiego zrobiłem?

Chamskie kopiowanie cudzych prac i mówienie ludziom że jest się ich autorem jest tym czego nie lubię i tępię.

 

Wszystkim PRZYJAŹNIE nastawionym dziękuję za wsparcie, wszystkim PRZECIWNIKOM deklaruję, że projekt będzie prowadzony dalej.

To rób dalej, tylko używaj swoich zasobów, lub jesli naprawde chcesz użyć cudzych NAPISZ, KTO JE ZROBIŁ

 

P.S.

IamTheLaw:

th_GTFO.png

 

uważaj sobie...

Ten obrazek to jest esencja tego co powinieneś zrobić, złodzieju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homehell był tylko projektem szkoleniowym, to samo IAL, choć miał wyjść, z góry skazany był na niepowodzenie, ponieważ moja wyobraźnia ma większe zasoby niż pozwala na to GM, po prostu, gra miała by wieeeeeelkie lagi, za dużo obiektów, za dużo kodu, jednym słowem za dużo roboty

 

P.S.

 

39dll? nie korzystam z tego

nasz kod na pobieranie nie potrzebuje bibliotek zewnętrznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moi dojrzali. Zamknijcie się. Po prostu patrzcie. Później ocenicie.

Mam nadzieję, że załapiecie o co mi chodzi.

 

Z góry można stwierdzić co się stanie z tym projektem, nie trzeba tu wróżki ;)

 

 

@ozone: To po co zapowiadałeś te gierki skoro z góry były skazane na porażkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...