Skocz do zawartości

R.E.I.R 2


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm:

 

reir, w poszukiwaniu kubeczków, trzy seidy, trzy pac-man revenge, mrówenio (jestem hardkorem), jakiś tam symulator traktoru, Clico... wow, how much of shit. To MA (bo inzcaej wyjdom te tfie li terki i cei zjedzom) być lepsze. I raczej mroczność > akcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gra ,,URSUS W AKCIJ'' NIE POWSTALA JAK PISALO NA MOIEJ NIE PROWADZONEJ JUZ STRONIE MROWNEIO MIAL POWSTAC ALE DYSK POSZEDL RAZEM Z MORWNIEM ALE TO BYLO COS TYPU SEID TLYKO MORKWO SIE LAZILO W POSZOKIWANIU KOBECZKOW TEZ NIE POWSTANIE TLYKO DEMKO POWSTALO JESTEM HARDKOREM ZADNEJ TKAIEJ GRY NAWET W PLANACH NIE MIALEM :-) A RESZTA SIE ZGADZA ALE r.e.i.r 3 jak teraz dopeiro tworze czesc 2 gry a pac-man revenge 3 powstanie po r.e.i.rze kazdy czeka na to kto zginol w tej nie dopranwaje grze ale wtedy nie umialem praktycnzie nic procz chodzneia i zerznicie strzelania draw mesage i kolzij pocsku hehe wiec co sie dziwic gralme przed chwila w tego kalsyka pac-man revenge 2 is ie usmial jak nic :-)

Hmm:

 

reir, w poszukiwaniu kubeczków, trzy seidy, trzy pac-man revenge, mrówenio (jestem hardkorem), jakiś tam symulator traktoru, Clico... wow, how much of shit. To MA być lepsze. I raczej mroczność > akcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomość z ostatniej chwili w grze będą dostępne 4 bronie palne wymyślone przez moją wyobraźnie:

 

-Pistolet

-karabin laserowy

-wyrzutnia pocisków

-shotgun

 

nad bronią białą i granatami jeszcze się zastanawiam :-) w grze nie bedzie chodizlo tylko o strzelanie jak gral ktos w silent hill to wie o co chodzi :-) poki co tworze jeszcze 1 poziom ciagle popatrzcie jak dlogo to wszystko dlatego ze kazdy pixel musi byc dopracowany ladnie ografikowany a nie jak w poprzednich grach dziadostwo robione na byle jak,o wszystkim bede informowal na biezaco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, mu chyba chodziło o to że jego wyobraźnia podpowiedziała mu żeby tych broni użył w grze...

Jednak że 1 rzecz mi nie pasuje, a mianowicie karabin laserowy... Rozumiem karabin automatyczny, lub jakiś typ podręcznej broni maszynowej (UZI, P90 itd.) ale Karabin Laserowy to się nie trzyma kupy, to tak jak byś robił grę o rycerzach i wrzucił byś tam kolesia z M37. To po prostu wydaje się nie realne. Przynajmniej dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wkoncu chodzi o fajny gamplay wiec jak Ci wyjdzie do bedzie wypasiscie, ale musisz pamietac o balansowaniu broni (czyli np. karabin plazmowy moze zabic na 1 raz ale wtedy nie powinnien miec za duzo amunicji, ale moze tez by w druga strone male obrazenia duza sila razenia...)

Powodzenia! Jesli potrzebujesz jakiejs pomocy to powiedz, zawsze w czyms moge Ci pomuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W starych produkcjach tylko grafika była kiepska, resztę chyba dało się znieść..

Owszem, o ile nie liczyć wręcz zerowej czytelności (chociażby przedstawionej poniżej instrukcji).

 

20932447da.png

Linijek:14

Znaków interpunkcyjnych: 2 (dwukropek i kropka na końcu...)

 

wiadomość z ostatniej chwili w grze będą dostępne 4 bronie palne wymyślone przez moją wyobraźnie:

 

-Pistolet

-karabin laserowy

-wyrzutnia pocisków

-shotgun

 

nad bronią białą i granatami jeszcze się zastanawiam :-) w grze nie bedzie chodizlo tylko o strzelanie jak gral ktos w silent hill to wie o co chodzi :-) poki co tworze jeszcze 1 poziom ciagle popatrzcie jak dlogo to wszystko dlatego ze kazdy pixel musi byc dopracowany ladnie ografikowany a nie jak w poprzednich grach dziadostwo robione na byle jak,o wszystkim bede informowal na biezaco.

Po przeczytaniu stwierdziłem, że chyba nie ty jeden wymyśliłeś shotguna i miałem zamiar wstawić np. screena z GTA, ale

Przykro mi, ze Cie sprowadze brutalnie na ziemie ale ktos to juz chyba wymyslil.

Wygląda na to, że się trochę spóźniłem.

 

wiem wiem tylko chodzi oto ze nazwy broni wymyslilem itd bronie przypominaja te z gry doom 3 :-)

 

O_O ... Przypomnijmy:

 

-Pistolet

-karabin laserowy

-wyrzutnia pocisków

-shotgun

Nie wiem, jak Wam, ale mi słowo "wyrzutnia pocisków" bardziej przypomina opis funkcji urządzenia, niż nazwę.

 

Dodatkowo, powtórzę, bo najwyraźniej jeszcze do Cb to n dotarło. Dysleksja nie jest wymówką od staranności.

U mnie w klasie 50% osób to dyslektycy. Myślisz, że któryś napisałby coś takiego jak ty, a na zwróconą uwagę zareagowałby tekstem "MAM DYSLEKSJE" ?

NIE! Bodajże czternastu dyslektyków stara się. Nawet jak piszemy sobie na kartkach na chemii, to i tak widać, że się starają. Widać kropki, przecinki, wykrzykniki, a u Cb jest tylko magiczna dysleksja, która zwalnia ze wszystkiego.

 

Ty nie masz dysleksji, tylko jesteś leniwy. Kiedyś "dysleksja" nie istniała, a za takie niechlujstwo dostawało się po łapach i przepisywało zeszyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: jesli to lenistwo to smiertelne, bo ortografia: napisz posta w wordzie i automatycznie zniszczy ci orty, interpunkcja: jesli nie umie kliknac >. w celu umieszczenia kropki na koncu zdania niech zglosi sie do lekarza, a przecinki... niech wypowie na glos post, w kazdym miejscu gdzie nabierze powietrza do pluc postawi przecinek. Tak sie nad tym pracuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj przepraszam mylisz się on ma latarkę taką jak była np w grze the suffering na głowe się zakłada albo do koszulki przyczepia nie latarka do trzymania w dloni wiec nie ma problemu.

dyzmek, ustaw latarke na jedna z dloni bohatera i dorysuj mu latarke, jak narazie to wyglada jakby mial radioaktywne oczy, ktore swiaca :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...