Skocz do zawartości

R.E.I.R 2


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

"R.E.I.R 2'', bo taką nosi nazwę moja najnowsza gra, będzie to gra akcji osadzona w kosmosie. Przedstawię 2 pierwsze screeny i fabułę gry.

 

Fabuła-Jest rok 3045,grupa paru tysięcy kosmonautów od jakiegoś czasu nie wraca na ziemie ani nie ma z nimi żadnego kontaktu,zostaje wysłana tam grupa paru śmiałków oczywiście przeszkolonych którzy mają sprawdzić co się dzieję i dlaczego statek nie odpowiada,są uzbrojeni na wypadek zagrożenia,okazuję się że na stacji kosmicznej jest jeszcze jeden statek złowrogich cyborgów które mają zniszczyć cały statek ale wcześniej wykraść dane o ziemianach,podczas gdy osoby będące na pokładzie stawiały opór jedna z kul pocisku trafiła w śmiercionośnego wirusa która pozamieniała ich w krwiożercze zoombie,ty jako jeden przetrwałeś próbę zestrzelenia statku i musisz stawić czoła niebezpieczeństwu,wykraść dane ze statku zanim zrobią to maszyny a przede wszystkim trzymać się do przybycia pomocy.

 

Screen 1- http://www.gmclan.org/up6167_5_City_Of_Dead.html

 

Screen 2- http://www.gmclan.org/up6167_5_City_Of_Dead_screen_2.html

 

NOWE

 

Dodaję 2 nowe screeny z poziomu 2,3 prosiliście o dodawanie jak tylko coś ulegnie zmianie bądź dodam coś więc są 2 nowe screeny,zapraszam do komentowania przebegu powstawania gry.

 

Screen 3- https://gmclan.org/up6167_5_nowy_screen.html

 

Screen 4- https://gmclan.org/up6167_5_nowy_screen_2.html

 

Grafikę murów, podłogi, postaci, robię ja, ale tego czego ja nie umiem ładnie narysować, bądź wyszukać, tworzy dla mnie super grafik IGNIS. I wielkie dzięki dla niego za to, że mi pomaga wytworzyć klimat gry. Obecnie nie wiem kiedy wydam ponieważ gra powstaje bardzo pomału z racji tego, że musi być dopracowana, o dalszych działaniach będę informował na bieżąco.

 

Gra tworzona przez DYZMEK/DYZMAKEN 2011.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ŁaŁ! Dyzmek! Zrobiłeś tylko kilka błędów i nawet pare razy użyłeś przecinka i pytajnika! No i te screeny też niczego sobie. Czy to aby ciągle ty? Nie mogę wyjść z podziwu.
tak to ja tylko tym razem się staram :-)

 

a tak ogółem to co myślicie jak sie gra zapowiada ? w grze bedzimey chodzic po miescie jak w silnet hillu :-) sam pobieram teraz silent hill-a 2 podobno fjany a mam ochote pograc w jakiegos survival horrora a w silenta 1 gralme tlyko poczatke kiedys jak maly bylem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobieram silent hilla 2 ponieważ podobno fajny a tworzac City of the dead chce udowodnic ze gra mimo tego ze jest w top-down moze budzic strach,niepewnosc,dreszcz ale nadal nie wiem jak zorbic ze zdobede bron to po przejsciu do nastepnego roomu dalej ja mam.

Dyzmek widzisz? Wystarczyło się trochę postarać i napisać poprawnie ortograficznie zapowiedź i już są pozytywne komentarze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzmek widzisz? Wystarczyło się trochę postarać i napisać poprawnie ortograficznie zapowiedź i już są pozytywne komentarze!

potrzymal nas, upewnil ze kazda kolejna produkcja nie bedzie miala nic wartego nawet ruchu reka, a tu buuuum. JEsli od poczatku to byl zaplanowany ruch to dyzmek gratuluje: zostales specem od reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobieram silent hilla 2 ponieważ podobno fajny a tworzac City of the dead chce udowodnic ze gra mimo tego ze jest w top-down moze budzic strach,niepewnosc,dreszcz ale nadal nie wiem jak zorbic ze zdobede bron to po przejsciu do nastepnego roomu dalej ja mam.

Zaznacz obiektowi Persistent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki,dzięki ale nie ma co zachwalać nie ma co zapeszać to dopiero pierwszy etap produkcji tworzenie textur,wrogów,broni jak ukończę etap 1 i już pomału zacznę tworzyć roomy.dziś dodam jakieś owe bronie bo są tylko 3 rodzaje ale w grze na początku nie będziemy strzelać,ale potem jak naj bardziej zacznie się jadka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki mały news co do gry gra będzie nazywać się ostatecznie R.E.I.R 2-CITY OF THE DEAD,DZIĘKUJĘ ZA PRZECZYTANIE I KOMENTOWANIE TEMATU :-) A TERAZ TAKIE PYTANKO CZEGO W GRZE MA BYĆ WIĘCEJ AKCIJ CZY BARDIZJE CZEGOS TYPU SILENT HILL NIEPEWNOSC,STRACH NIE WIEM CZY NASTAWIAĆ GRE TYPOWĄ STRZELANKA CZY WIĘCEJ MROCZNOŚĆI.

latarka i oświetlenie z przykładu iLights, ogarnij kogoś kto umie surface by ci tą latarke przerobił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby nikt nigdy nie kojarzył z moimi początkami i reirem 1 bo tamte gry to porazka totalna sam teraz sie z nic smieje az leze na ziemi ze smiechu :-) ale i tak nie zaczynalem jak inni grmai typu zlap zakratke albo zbij baloniki (bez skojazen) od razu stworzylem pac-man revenge 1 gra jak na pierwsza gre byla chyba dosc rozwninieta a zarazem nie dorozwinity bys zolty krazek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze jak ktos bedzie gral w 2 czesc nie ebdzie pryzpominal sobie badziewskiej jedynki :-) to byly poczatki nie ma co porownywac a teraz mala zagadeczka prosze wymien po kolei wszystkie moje dotych czasowe produkcje :-) dema tez nawet te ktorych nie kontynuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...