Skocz do zawartości

Zablokowane Moje tymczasowe logo (opinie)


bluks

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zaczęłam zastanawiać się o własnym logo.

No i zrobiłem na szybko w Corelu i Photoshopie.

Proszę o ocenę pomysłu i stylu.

Teraz zaczynam pracować nad bardziej pro wersją tam że ludzik będzie w 3D (trochę w stylu:"http://www.youtube.com/watch?")

oczywiście w własnych proporcjach.

W nowej wersji będzie tak samo jak teraz imp z kulami ognia który będąc w jaskini w walce rozwala ścianę na której pokazuje się text, po pewnym czasie gasi płomienie i pokazuje się ... .

Obrazek teraz:

Rysunek1.png

oczywiście kolorów szarości nie będzie, ale teraz użyłem bo puki nie ma tła logo wygląda trochę lepiej z... .

z góry THX. ; )

"Lekko nie dopracowane" wiem bo to próbną wersja.(jak by kto pytał) XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja tez se mogę tak w każdym poście napisać żeby se postów do kolekcji dodać bo jak widać nawet nie przeczytałeś.

I jeszcze przypomnę że proszę o szczegółowe opinie...

Kolejny kr*tyn na GMClan.

EDIT: "...pomysłu i stylu...","próbna","przeczytać"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o ocenę pomysłu i stylu.

Oceniłem to jednym zdaniem.

Nie prosisz w pierwszym poście o szczegółowe opinie. Ale skoro już prosisz, to tak:

- Napis wyjęty z d***, napisany jakąś dziwną czcionką

- Ten ludzik to już wgl. tragedia

Masz rację, pisanie "prubne" z takim błędem to kretyństwo, a do tego wrzucanie takich obrazków :/

Czy naprawdę tak trudno skombinować sobie FF, Chrome, nie wiem, coś co podkreśla błędy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na laptopie po formacie zrzucałem i Firefoxa nie ma puki co. A czcionka własna i taki jest styl. Spójrz na to bardziej wyobraźnią skoro to "próbka" tego nad czym pracuję ale widać mało tu normalnych ludzi.

A tak poza tym to według ciebie miałem użyć Arial, Tahoma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia kompilacja.

Rysunek2.png

Bo to wersja próbna. I użyj wyobraźni.

A jak by co to tu jest napisane:

"

I am master

 

3Droids

heal team

"

A to jest takie bo to z przerobionego zdjęcia tak abym mógł ocenić jak by to wyglądało w PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia kompilacja.

Rysunek2.png

Bo to wersja próbna. I użyj wyobraźni.

A jak by co to tu jest napisane:

"

I am master

 

3Droids

heal team

"

A to jest takie bo to z przerobionego zdjęcia tak abym mógł ocenić jak by to wyglądało w PC.

 

Ale co to jest za logo jak niewiem na co się patrzeć na brzydkiego ludka, czy na brzydki napis, logo powinno być przejrzyste i w miarę proste,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku zrozum krytykę. Próbne logo próbnym logiem, nie zmienia to faktu że to jest syf. Krytyka ma ci pomóc (po to tu chyba pisałeś) a teraz zasyp mnie odpowiedziami w stylu "to jest próbne logo i ch*j ci do tego". Wystawiasz to by otrzymać opinie. Jak widać to jest gówno.

 

Nie ma tu sie co rozpisywać co jest do dupy bo dostajesz faje za całokształt. Rób od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...