Skocz do zawartości

[JAVA]jLogo


Maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: jLogo

 

Gatunek: Program Edukacyjny

 

Opis: Jest to program, który ma nauczyć programowania i logicznego myślenia.Jest bardzo podobny do Logo Komeniusza i interpretuje język LOGO(tak jak on).

 

Download: http://www.speedyshare.com/files/27412707/LOGO.zip

Rozmiar pliku: ok.35kb

 

Autorzy:

Programowanie:

Mati B.

Screeny:

beztytulu_hraxenh.png

Beztytulu_hraxexr.png

 

Proszę o ocenę:)

 

PS Działa pod Linux(pod nim pisany) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce w szkole C++! Nie wiem po co dają tam takie proste rzeczy, jakby szkoła była głównie dla tej zd*****łej części uczniów.

A ja nie chcę. I co? Co mnie obchodzi, że Ty chcesz C++? Szkoła ma nam tylko pomóc, nauczyciel powinnien nam tylko wspomnieć o językach, i ew. omówić teorię programowania. Może też nam zobrazować programowanie za pomocą programów typu Logo Komeniusz. Resztę ucz się sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tyle...Projekt nie został zaliczony... :crying: Choć chodzę do II gim. i nikt nie programuje w mojej szkole, nauczyciel informatyki widząc mój program powiedział, że jest do d***y... Ale mocny jestem i postanowiłem, że będę rozwijał ten projekt i tyle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może on to zrobił, abyś od razu nie spoczywał na laurach, bo ledwo zacząłeś dobry projekt?

Wtedy byś się zniechęcił, bo byś się za nie wiadomo jakiego boga uważał. Możliwe, że tak zrobił. Tyle, że wtedy nie nad**iał by na ten projekt. :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za kolko wzajemnej adoracji?

(nawiasem mowiac u mnie jest na odwrot co tydzien do dwoch przynosze dla facy z infy jakis projekt i z racji ze nikt inny w szkole(u mnie jest gima i liceum) nie umie nic poza podstawy wspomnianego c++(jestem w II gim.))

 

a co do samego programu jest znosny, nigdy nie lubilem logo, bo "kujony" z klasy od razu uwazaly sie za mega informatykow bo umialy narysowac prostokat. Dodaj tryb hard/zaawansowany to bedzie 5/5, a teraz ciesz sie 4/5

 

 

e: usun ten bug ze mozna pisac z oknie loga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tyle...Projekt nie został zaliczony... :crying: Choć chodzę do II gim. i nikt nie programuje w mojej szkole, nauczyciel informatyki widząc mój program powiedział, że jest do d***y... Ale mocny jestem i postanowiłem, że będę rozwijał ten projekt i tyle:)

 

Możesz mu przekazać ode mnie oficjalnie, że chyba jest nienormalny.

 

Większość 2-go Gimnazjalistów to zwykłe pierdzidupy, które na informatykę chodzą tylko po to, aby siedzieć na NK, Facebooku i przeglądać razem "sweetaśne" zdjęcia.

 

Jeżeli on nie docenia twojej pracy, to niech lepiej napisze.

 

Być może, nauczyciel Ci po prostu zazdrości! Nie przejmuj się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałbym 6 na koniec I semestru za symulator algorytmu life (w GMie), gdyby nie to, że "pierwsze półrocze to jeszcze nie wszystko, zobaczymy co będziesz robić w drugim". I to się nazywa nauczycielka: widzi, że się starasz i docenia to, ale nie wstawi ci 6 za nic. Dodatkowo wie, że mam projekcik gierki w opracowaniu, więc jak składała mi życzenia na wigilii klasowej, to dodała, żeby mi się udało.

 

Szkoda tylko, że nie mogą nas w gimnazjum uczyć choćby takich najprostszych rzeczy z programowania.

 

Edit: masz genialnego nauczyciela. Skoro twierdzi, że program jest do dupy, to poproś, żeby pokazał ci w podstawie programowej wpis o programowaniu interpretatora, albo przynajmniej jednego ucznia w klasie, który byłby w stanie też to zrobić (no chyba, że masz w klasie jakichś orłów programistyki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program fajny, bardziej mi się podoba od orginału. 5/5

 

Co do nauczyciela: Koleś sam nie umie programować, a że ci zazdrości to ciebie tępi. Tacy ludzie nie powinni uczyć gdyż sam byłem ofiarą podobnego człowieka lecz z innego przedmiotu

 

Edit: podnoszenie i opuszczanie pisaka nie dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! Wydałem nową, pełniejszą wersję!

Co zmieniłem i dodałem:

* obsługę wielu żółwiów

* zmieniłem GUI

* naprawiłem BUG z przycinaniem lewego paska

* naprawiłem BUG z lekko odchylonym poruszaniem się żółwika

* zmieniłem interfejs

* poprawiłem kod

 

zrzutekra_hxrwqpe.png

 

*.jar Nie dam, ponieważ jest to wczesna wersja 1.0.1, ale jeśli chcecie przetestować wersję niestabilną możecie pisać na PW:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...