Skocz do zawartości

MineCraft BEZ HAMAKA SERWER


IamTheLaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie towarzysze! Zapraszam na swój wyczes serwer, na którym musicie zagrać ze względu na jego zajedwabistość. Zrozumieliście? Odmaszerować

 

-=Serwer IamTheLaw'a=-

Freebuild non hamachi non premium BETA 1.3 Bukkit

ip: 195.90.102.20

stoi cały dzień (pn-pt godzina 15:00; weekend przed 12:00 (zależy o której wstanę) na noc wyłączany (zwykle w godzinach 23:00-00:00 lecz może być dłużej)

potwory: właczone

moby pasywne: włączone

PvP: właczone

 

Nie ma griefowania i kradzieży, występki grożą zesłaniem do kopalni obsidianu lub banem ^^

mapka dopiero co powstała jak coś

 

Mamy hotel dla nowych graczy. Chcesz mieć tam pokój? Pisz do admina (tj. mnie)

 

Jakby ktoś sie martwił o lagi to jak coś mam net 20mb upload

Procek: DualCore Intel Core i5 661, 3466 MHz

Ram: GEIL Black Dragon 4gb DDR3 1600MHz

 

Jako iż nie popieram piractwa nick player jest zbanowany byście się zaopatrzyli w cudo zwane nick changerem którego u mnie nie dostaniecie bo nie popieram piractwa

 

Lista pluginów:

-Absorb Plugin

-afraidSkills

-Citizens

-DeathMessagePlugin

-EasyTP

-Growbie

-lampstone

-motd

-NoExplode

-SimpleSave

-Register mod (czy jakoś tak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam : p

Sam jestem Policja, tzn opem, i nie popieram zachowania reszty, ale co sie poradzi : p

Niestety mi juz sie minecraft troche przejadl. Fajne jest to nowe cieniowanie, ale zawsze gralem z anaglyfem, a teraz glupie chmurki zepsuli, i sa z nim bledy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkładałem tylko na twoim, BO masz kolegów, którzy mają niski poziom intelektualny i kulturowy(ciągle tylko k***a itp.), przeszkadzali poza tym nie grifowałem. I NIE WYSTAWIAJ MOJEGO IP, bo bez mojej zgody jest to nielegalne(art.269b kk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie przeklinali. Ty przeklinałeś nazywając ich cytuję: "przyjebami"

2011-03-17 19:22:55 [iNFO] <Traker> law sory, ale twoje towarzycho to jakies przyjbey

2. Popełniasz podstawowe błędy, wrabiasz ziomków o chociażby podpalanie lasu, wtedy kiedy gadam z nimi na skype :) uśmiechnąłem się czytając chat

3. Nie przeszkadzali, nie wchodzili ci w droge ani obok twoich konstrukcji

4. Czytaj ten artykuł z kodeksu karnego który mi przedstawiłeś zanim go użyjesz

5. Twoje ip umieściłem by inni ludzie nie byli ofiarą grieferów

Wykazałeś się niską kulturą osobistą wrabiając kogoś i niszcząc. Pozdrawiam

 

Edit: A co mi tam: Knaren/Traker IP: 91.220.225.137

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak można cię pozwać. Masz już tyle latek na karku, że możesz za to odpowiadać (kodeks karny to potwierdza). Btw. on pierwszy nie obrażał juranda, potem jurand wyklinał, przezywał etc. A satan i inni ciągle zaciągali "KWA!" lub tym podobne jak np. ten jurand mu coś tam mówił. TY też nie jesteś czysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pozwij mnie dlatego że dałeś się strollować moim kumplom. Zresztą nie przeklinali, poza jedną kur jaka wyszla spod palców satana. Jurand nie przeklinał kolego. Teraz mnie pozwij asie prawny, ciekawe czy ktoś rozpatrzy jakikolwiek wniosek bez podstaw bo tu nie ma niczego karalnego ani niemoralnego :P

 

Tak wgl to czemu masz coś do mnie skoro na moich znajomych psioczysz? Co ja ich matką jestem czy co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie przeklinali. Ty przeklinałeś nazywając ich cytuję: "przyjebami"

 

2. Popełniasz podstawowe błędy, wrabiasz ziomków o chociażby podpalanie lasu, wtedy kiedy gadam z nimi na skype :) uśmiechnąłem się czytając chat

3. Nie przeszkadzali, nie wchodzili ci w droge ani obok twoich konstrukcji

4. Czytaj ten artykuł z kodeksu karnego który mi przedstawiłeś zanim go użyjesz

5. Twoje ip umieściłem by inni ludzie nie byli ofiarą grieferów

Wykazałeś się niską kulturą osobistą wrabiając kogoś i niszcząc. Pozdrawiam

 

Edit: A co mi tam: Knaren/Traker IP: 91.220.225.137

1.Ciągle w czacie było ku*wa itp.

2.Nikogo nie wrabiałem.

3.Wchodzili w moje konstrukcje.

4.Przeczytałem.

5.Jak ktoś będzie chciał mnie zbanować to sam sobie znajdzie IP. Btw. Zawsze mogę je zmienić, więc nic ci to nie daje... Mimo to przeszkadza mi to że publikujesz je bez mojej zgody.

Pozdro 'n Poćwicz.

Wcale się nie chcę kłócić, bo tylko spamimy na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ciągle w czacie było ku*wa itp.

2.Nikogo nie wrabiałem.

3.Wchodzili w moje konstrukcje.

4.Przeczytałem.

5.Jak ktoś będzie chciał mnie zbanować to sam sobie znajdzie IP. Btw. Zawsze mogę je zmienić, więc nic ci to nie daje... Mimo to przeszkadza mi to że publikujesz je bez mojej zgody.

Pozdro 'n Poćwicz.

Wcale się nie chcę kłócić, bo tylko spamimy na forum...

 

1. Nie, nie było ciągle. Użytek k*rw oceniam na 1 sztuka/godzina najwiecej, nie zapominaj ze twoje przeklenstwa tez sie licza, btw

2. Nie ty, sory tylko knaren zwany także GmClickerem

2011-03-17 20:59:59 [iNFO] <Traker> MAMY PROBLEM HELP

2011-03-17 21:00:02 [iNFO] <Traker> POZAR

2011-03-17 21:00:04 [iNFO] <Knaren> cos sie pali

2011-03-17 21:00:11 [iNFO] iamthelaw lost connection: disconnect.genericReason

2011-03-17 21:00:17 [iNFO] <Knaren> satan skorkowancu

3. Który?

4. To czemu go użyłeś skoro nie jest adekwatny do sytuacji

5. Po co ma się wcześniej z tobą użerać i dawać się griefować? Lepiej usuwać robactwo za wczasu

 

Skoro sie nie chcesz kłócić to więcej nie odpisuj tutaj (tak, tak, i tak odpiszesz- wiadomka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej do tego podejdę: http://di.com.pl/news/29100,0,Ujawnianie_a...podzielone.html

Proszę, usuń moje IP z tego tematu, ponieważ nie jest ono TYLKO MOJE, bo nie jestem sam w domu...

Gdyby było ono TYLKO MOJE to miałbym to w dupie, ięc proszę usuń je.

BTW. Jak ja miałem serwer to ciągle było tylko daj to, daj tamto, mnie to irytowało, ale bana nie było, wiem że byłem trochę złośliwy z tymi minami ale od razu griferem nie jestem, bo i tak wiedziałem że masz backupa i nie proszę tu o unbana tylko o usunięcie jednej z moich DANYCH OSOBOWYCH z tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej do tego podejdę: http://di.com.pl/news/29100,0,Ujawnianie_a...podzielone.html

Proszę, usuń moje IP z tego tematu, ponieważ nie jest ono TYLKO MOJE, bo nie jestem sam w domu...

Gdyby było ono TYLKO MOJE to miałbym to w dupie, ięc proszę usuń je.

BTW. Jak ja miałem serwer to ciągle było tylko daj to, daj tamto, mnie to irytowało, ale bana nie było, wiem że byłem trochę złośliwy z tymi minami ale od razu griferem nie jestem, bo i tak wiedziałem że masz backupa i nie proszę tu o unbana tylko o usunięcie jednej z moich DANYCH OSOBOWYCH z tego tematu.

Zła sława ip dot. tylko i wyłącznie gry MineCraft. Pomyliłeś jedną rzecz. Adres IP nie jest numerem identyfikacyjnym komputera a tym bardziej daną osobową. Pozatym nie usprawiedliwia griefowania to że mam backup. Troche cudzej pracy poszło w nicość razem z backupem.

 

Dla rozwiania wątpliwości:

Podkładanie min+ uruchomienie ich nieświadome poprzez kogoś innego bądź ciebie= grief przez tego co umieścił pułapkę

 

Tyle na ten temat. IP nie usunę, doniewidzienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawać hey0 moda i plugin do logowania na hasło, inaczej gra nie ma sensu bo byle kto może się zalogować na kogoś znając tylko nick

Właśnie został wgrany bukkit i pare pluginów. Chociażby taki plugin ze z 1 ip mozna logowac sie tylko na 1 konto.

Lista pluginów:

-Absorb Plugin

-afraidSkills

-Citizens

-DeathMessagePlugin

-EasyTP

-Growbie

-iplock

-lampstone

-motd

-NoExplode

-SimpleSave

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkładałem tylko na twoim, BO masz kolegów, którzy mają niski poziom intelektualny i kulturowy(ciągle tylko k***a itp.), przeszkadzali poza tym nie grifowałem. I NIE WYSTAWIAJ MOJEGO IP, bo bez mojej zgody jest to nielegalne(art.269b kk).

bravo! popieram wasze działania całym sercem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...