Skocz do zawartości

Zablokowane Podobna gra - jak to zrobić?


lQs

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam tylko MÓJ kod, ten na ekwipunek, craftowanie, zmienianie się trawy itd. Z TWOJEJ gry ukaże tylko screeny oraz krótki filmik, jeśli nie wyrazisz na to zgody, trudno, napiszę sobie na szybko coś, pod co go podepnę. Pisałem przecież, że ZAINSTALUJE go w grze TEGO, KTÓRY KOD kupi. Kod na ekwipunek nie jest twój, było to tylko ukazanie moich umiejętności, jako reklama, nigdzie nie napisałem, że oddaje Ci do niego prawa. Więc kod na ekwipunek, jak i zmienianie trawy nie może być użyty w twojej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sprzedam tylko MÓJ kod, ten na ekwipunek, craftowanie, zmienianie się trawy itd. Z TWOJEJ gry ukaże tylko screeny oraz krótki filmik, jeśli nie wyrazisz na to zgody, trudno, napiszę sobie na szybko coś, pod co go podepnę. Pisałem przecież, że ZAINSTALUJE go w grze TEGO, KTÓRY KOD kupi. Kod na ekwipunek nie jest twój, było to tylko ukazanie moich umiejętności, jako reklama, nigdzie nie napisałem, że oddaje Ci do niego prawa. Więc kod na ekwipunek, jak i zmienianie trawy nie może być użyty w twojej grze.

 

Kod na ekwipunek już był wcześniej w grze, jeśli chodzi o ten marny plecak - wywaliłem go 2 dni temu.

Nie, nie wyrażam zgody, nie jest to nawet kod którego używam, nie mam z nim nic wspólnego, nie pisz nawet w moim temacie.

Zmienianie trawy i tak jest bugnięte, naprawiłem je, więc jest moje ; ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłocicie się o coś, co nie jest warte nawet złotówki xD. Ja to w GMie mogę napisać w kilka dni, lub w 1 jeśli miałbym czas. xD Nikt tego nie kupi, serio.

 

Ja mogę ten kod udostępnić za darmo, mam go na dysku, to tym bardziej przemawia za tym, że to nie jest warte nawet złamanego grosza, moja gra jest warta, bo nie ma takich błędów jak to, co on mi zaprezentował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę ten kod udostępnić za darmo, mam go na dysku, to tym bardziej przemawia za tym, że to nie jest warte nawet złamanego grosza, moja gra jest warta, bo nie ma takich błędów jak to, co on mi zaprezentował.

U-DO-STĘ-PNIJ! U-DO-STĘ-PNIJ! YAAAAY! Darmowe skrypty do gma! Te same u kt1447 za 25zł! Po co przepłacać jak można miec za darmo, czekam na download

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

offtopic:

Za 50 zł. sprzedam:

-skrypt plecaka

-skrypt craftowania

-skrypt na zmienianie trawy na piach i z powrotem, w zależności czy coś jest nad

-+2,3 proste skrypty

-+instalacja w grze

-zamienię też klocki na kod, również dokładnie tłumacząc, co gdzie i poco.

E:

{

W sprawie skryptów piszcie na PW, udostępnię 4 screeny, oraz filmik, ale najpierw pieniądze później dodaje do waszego gmk. Dodatkowo kod dokładnie opisany, w razie potrzeby wytłumaczę jak zmodyfikować.

}

Koniec edita.

ontopic:

Jak ktoś jest na tyle mało inteligenty, że nie może zrozumieć, że niektórzy nie ujawniają swoich prawdziwych danych osobowych, to przepraszam, ale ja osobiście nie wierze, że coś osiągnąłeś.(Chyba, że w dziedzinie sportu, albo jakiejś innej nie wymagającej myślenia).

 

-skrypt na zmienianie trawy na piach i z powrotem, w zależności czy coś jest nad:

EVENT STEP:

GML
if collision_line(x,y,x,y-32,grass,1,1) or collision_line(x,y,x,y-32,dirt,1,1)

{

}

else

instance_change(grass,0)

 

Dirt - nazwa obiektu bez trawy.

Grass - nazwa obiektu z trawą.

 

Plecaczek, co prawda mój kod, ale jest lepszy od tego z KT bazar.

EVENT CREATE:

GML
xx=x

yy=y

 

a=false

 

 

editor.bron[0,0]=trawka

editor.bron[1,0]=zwir

editor.bron[2,0]=kamyk

editor.bron[3,0]=drzewko

editor.bron[4,0]=skrzyneczka

editor.bron[5,0]=Okienko

editor.bron[6,0]=drewienko

 

 

editor.bron[0,1]=grass

editor.bron[1,1]=dirt

editor.bron[2,1]=stone

editor.bron[3,1]=drzewo

editor.bron[4,1]=skrzynia

editor.bron[5,1]=okno

editor.bron[6,1]=drewno

 

editor.bron[0,2]=100

editor.bron[1,2]=100

editor.bron[2,2]=100

editor.bron[3,2]=100

editor.bron[4,2]=10

editor.bron[5,2]=20

editor.bron[6,2]=500

 

ilosc=7

 

EVENT STEP:

GML
visible=a

 

EVENT DRAW:

GML
draw_sprite(plecak,0,view_xview[0],view_yview[0]+260)

 

n=0

m=0

 

repeat (ilosc)

{

draw_sprite(Ekwipunek,0,view_xview[0]+50+(m*40),view_yview[0]+285)

m+=1

}

 

 

 

 

for (n=0;n<ilosc;n+=1)

{

draw_sprite(editor.bron[n,0],0,view_xview[0]+50+(n*40),view_yview[0]+285)

draw_text(view_xview[0]+50+(n*40),view_yview[0]+285,string(editor.bron[n,2]))

}

 

draw_sprite(aktyw,0,view_xview[0]+50+(editor.aktywny*40),view_yview[0]+285)

n=0

m=0

 

EVENT PRESS P-KEY

GML
a=!a

 

Daję Wam to wszystko za darmo, naprawione przeze mnie, z resztą i tak używam aktualnie innego plecaka, lepszego, z większą ilością opcji.

To tyle, craftingu nie dam, bo od KT go nie posiadam, a swojego nie dam - z resztą to Wam wystarczy aby zrobić przeciętną podróbkę MineCrafta.

Dla nieogarniętych - ten kod jest mój, tylko działa na takiej zasadzie jak u KT, a nawet lepiej.

 

Enjoy! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...