Skocz do zawartości

1 demo moiej naj nowszej gry


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Szanowna Pani Minister Edukacji, Ewa Kopacz

 

Piszę do pani zaniepokojony rozwojem intelektualnym młodych Polaków. Jakżesz są im obce kropki, przecinki, czy ortografia? Nie pomnę nawet stylistyki ich zdań, bo gdzież wymagać tegoż od ludzi, którzy mylą "ś" z "sz". Świadczy to, iż nawet poprawnie wymówić nie potrafią jakże podstawowych słów swej mowy ojczystej.

...

...

Kur*a, przywróćcie dyktanda, bo ten kraj schodzi na dyslektyczne psy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Pani Minister Edukacji, Ewa Kopacz

 

Piszę do pani zaniepokojony rozwojem intelektualnym młodych Polaków. Jakżesz są im obce kropki, przecinki, czy ortografia? Nie pomnę nawet stylistyki ich zdań, bo gdzież wymagać tegoż od ludzi, którzy mylą "ś" z "sz". Świadczy to, iż nawet poprawnie wymówić nie potrafią jakże podstawowych słów swej mowy ojczystej.

...

...

Kur*a, przywróćcie dyktanda, bo ten kraj schodzi na dyslektyczne psy!

popieram jestem jak najbardziej za!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak "Szanownej Pani Minister" nie prowokował. Projekty edukacyjne to porażka. Jeżeli miałaby wymyślić coś jeszcze, to ja już zaczynam zastanawiać się nad zwolnieniem lekarskim.

 

..:: TOPIC ::..

wcale nie jestes smieszny tylko zalosny wrecz !!! smiech na sali to wszystkie twoje gry rozbic nie powime na co nadajesz sie z tmyi swoimi paprochami wiem ze byc moze czeka mnie teraz warn lub ban ale przepraszam bardzo on zacozl nie zycze sobie krytyki ze strony kogos takiego pokroju jak ten osobnik wyzej !!!

 

smiech na sali to wszystkie twoje gry rozbic nie powime na co nadajesz sie z tmyi swoimi paprochami

 

Napisz, jak wytrzeźwiejesz.

 

Grałeś w moje gry? NIE, bo żadnej jeszcze nie opublikowałem.

Dlaczego nie opublikowałem? Bo wolałem nie publikować czegoś, co się kupy nie trzyma a wygląda jak... a no tak - pan sobie nie życzy krytyki.

 

P.S.: Grę publikuje się właśnie po to, żeby dowiedzieć się, co inni o nie myślą. Jeżeli nie potrafisz znieść krytyki - nie publikuj nieukończonego bądź w ogóle nie rób.

 

P.S. 2: I naucz się pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...