Skocz do zawartości

Pure Rocket Ownage


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

po prostu pokaz co do korekty

Pierwsze z brzegu: "me so many satisfaction".

 

Nie wiem, czy to głupota, czy złośliwośc, bo może nie zauważyłeś ale żaden twój komentarz nie jest przydatny, ani konstruktywny. Ja w swojej prymitywnej arogancji i zacofaniu nie zauważyłem błędów przy pisaniu tego, bo (uwaga) w innym wypadku bym je poprawił. Nie widziałem żadnego twojego posta, który dotyczył by czegokolwiek innego niż jakości angielskiego w naszych newsach/czymkolwiek innym. Podpowiem, że nie pomaga to przy robieniu gry, do tego nigdy jeszcze nie podałeś konkretnych przykładów co cię tak mocno razi.

Na tyle jest to przewidywalne i wkurzające, że po większości newsów piszę do waxxa "zaraz woock coś sapnie o angielskim" i zgadnij co? Mam rację.

Nom to jest bodajże mój drugi post tego typu :) Nie wiem po co się rzucasz, pisze tylko to co trzeba poprawić więc jeśli czekasz tylko na gesty uwielbienia to uprzedź w poście. Powinieneś się cieszyć, że dostajesz takie info i możesz poprawić to co złe. Dziwi mnie trochę, że nie pomaga bo feedback co do gry czy jej prezentowania jest dla każdego twórcy bardzo cenny. Potraktujesz projekt poważnie jeśli autor pisze teksty jakby miał graczy głęboko gdzieś? Ja też nie jestem geniuszem inglisha ale zawsze kiedy pisze pitch doc/email do kogoś in english w ważnej sprawie/itp i mam jakiekolwiek wątpliwości przyznaje się do swojej głupoty i pisze do kumpla/na forum/szukam w necie czy gdziekolwiek się da byle tylko napisać to w miarę poprawnie pod względem gramatycznym i składniowym. U Ciebie leży jedno i drugie. Ba, chodzisz jeszcze do szkoły więc daj nauczycielce do sprawdzenia, poproś znajomych z wyższej klasy czy cokolwiek byle tylko czytający wiedział, że podchodzisz do niego poważnie. Napisz w takim stylu do wydawcy to nawet odpowiedzi nie dostaniesz. Tak więc jak już to pisałem w związku z innym projektem obiecuje, że nie będę już w żaden sposób odnosić się do twojej gry więc calm down :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie z tym many to fail.

Ale tez nie oczekuj ze bedziemy niewiadomo jak pisac superancko formalnie w zwyklym newsie na stronce, ktorej nikt nie analizuje pod tym wzgledem :D

 

A CTF - good idea, podoba mi sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

CTF dobry pomysł,

 

@Will: No, znalazłeś jeden błąd. Po jednym błędzie wnioskujesz, że się nie przykładamy?

Co do leżenia u mnie jednego i drugiego to poprosiłem waxxa (który ogarnia 100 razy lepiej angielski niż ja), żeby przetłumaczył ten akapit, w którym znalazłeś rażący błąd(jeden), później go nie było jak pisałem resztę więc musiałem polegac na sobie. Chociaż zawsze mogłem poczekac tydzień do końca ferii i poprosic genialną nauczycielkę angielskiego z mojej szkoły, żeby wybadała czy może w tekście nie znajdują się jakieś błędziki w liczbie jeden.

 

Myślisz, że człowiek z normalnym, nie złośliwym i zawistnym podejściem przeczesuje tekst podczas czytania newsa w poszukiwaniu błędów, aby zdyskredytowac grę? Podpowiem, że nie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
bez multi przez sieć nie liczyłbym na to, że będzie się sprzedawać

 

z multi też dużych szans niestety nie daję. ale nie mówię, że gra jest zła

Będę się uczyc na błędach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...