Skocz do zawartości

The Ball : Galaxy level


BytX

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: The Ball : Galaxy level

 

Gatunek: Labirynt

 

Opis: Fabuły w tej grze właściwie nie ma ;) Cel gry? Srebrną kulką unikać innych kulek znaleść klucz i wejść do portalu. Prawda że proste :) Gra oferuje 2 tryby:

 

-Play- Czyli gra bez checkpointa

-Easy- Czyli z checkpointem

 

PS.

Jeśli się nie podobała to nie dawajcie #$@^@ 2\5 za "Pierwszą gre" :glare:

 

Edit:

To w zasadzie Pełna wersja ale daje jako demo ze względu na ilość poziomów :)

 

 

Download:pliki.gif ,<--- click

Rozmiar pliku: 4,38 mb

 

Autorzy:

Programowanie:
BytX

Fabuła:
---

Grafika:
Mario, GM

Muzyka:
---

Screeny:

jotpeg_tul.jpg

jotpeg_one.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi to troche "The Hardest Game" tylko że tutaj jest strasznie koszmarne sterowanie... zrób tak by można było też popierdzielać na skos... popraw odbijanie od ścian (Wcismal w lewo, odbijam sie od sciany i dalej wciskajac w lewo ide w prawo :o)..

 

Dodaj jakieś wytyczne typu: Zbież wszystkie kulki żeby można było przejść a nie tylko 1 klucz dzieki temu będzie można odwiedzić każdy zakamarek mapki... no i własnie.. ilość poziomów... zwiększ... zacznij od czegoś prostego... prosta linia i tylko wytyczna puźniej powoli zacznij dodawać kulki i wuala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano taka sprawa sie rozegrała:

Gre robiłem na swym kompie a kopia zapasowa była na kompie qumpla. On programista (basic,c++,delphi i inne piepszoty) ściągnął z tego forum bexhack.

Przedtem zasilacz padł rozwalając dysk :(. Po wpięciu innego okazało się że dysk nie kontaktuje. Po kupieniu twardziela, radośnie poszłem do qumpla z pendrivem by zgrać projekt i killka innych plików. Okazało się że kolega niedawno zrobił format... Chciałem go zor$#@%dolić o ściane. Ale powiedział że to wina programu który ściągnął . Byłem osobiście przy pobieraniu bexhack-a .Z plików ocalał jedynie ten który był na wrzucie. Jeśli to nie był bexhack to z tego miejsca serdecznie cię przepraszam Ferrari4 za oskarżenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...