Skocz do zawartości

Siłownia


owyn

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie zdziwicie się dlaczego piszę na taki temat tutaj :P Potrzebuję prostych odpowiedzi, nie nazw skomplikowanych suplementów diety itp. Moje pytanie brzmi, jak zacząć z siłownią - mam 18 lat, wiem tylko tyle, że potrzebuję na moje opony, diety redukcyjnej (jestem żywieniowcem, więc dietę mam już ułożoną). Jakiś prosty rozpis ćwiczeń na zwalenie sadła przed wakacjami (aeroby wiem...), ale coś poza tym ;P Jakąś klatę czy cokolwiek.

 

Wiem, że niektórych rozbawiłem :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główna różnica między treningiem na masę a na rzeźbę to dieta :) .

 

No więc tak : Moja ex też jest żywieniowcem i jakoś diet dla sportowców raczej jej nie pozwalałem układać. Więc wrzuć dietę , jak będzie w miarę git to ok, jak nie to się poprawi to i owo z dopiskiem dlaczego tak i nie inaczej. Przy okazji podaj wagę/wzrost i typ budowy : ) .

 

Pytanie czy masz mięśnie pokryte tkanką tłuszczową czy raczej głównie tłuszczyk :) ? Bo jak to drugie to najpierw bym polecał troszkę przypakować a później zrzucać..

 

Jeżeli Cię interesują środki na spalanie to mógłbyś być zainteresowany Clenbuterolem.

 

Po prostu zadbaj o deficyt kaloryczny i odpowiednio intensywny trening.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przez odżywki rozumiesz carbo/gainery/białka/witaminy to się z Tobą totalnie nie zgadzam. Nie tylko nie zaszkodzi , a dodatkowo wspomoże trzymanie prawidłowej diety. Chociaż z dietą u tego pana nie powinno być problemu bo jest chyba endo z tego co wyczytałem do tej pory..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż z dietą u tego pana nie powinno być problemu bo jest chyba endo z tego co wyczytałem do tej pory..

Ja jestem ekto i mam z tym mega problemy:/ Chcę zacząś siłkę ale co do zdobycia masy nie ma szans.. juz chyba wszytskiego próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spalanie tłuszczu stosuję i będę stosował tylko i wyłącznie efedrynę z pewnego źródła. O dietę się nie martwcie, na pewno dobrą stosuję. Mięsni pod tłuszczykiem mam trochę - jestem typem byczkq :twisted: Czekam na kolejne porady, bardzo dziękuję. Chodzi mi głównie o ćwiczenia na rzeźbe, w sobotę zaczynam ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ekto i mam z tym mega problemy:/ Chcę zacząś siłkę ale co do zdobycia masy nie ma szans.. juz chyba wszytskiego próbowałem.

 

Jedz 70 kcal na kg ciała , a jeżeli nie ruszysz z wagą w ciągu 2 tyg o 0,5 kg ( w co szczerze wątpie ) dodaj dodatkowe 500 kcal.

 

 

Na spalanie tłuszczu stosuję i będę stosował tylko i wyłącznie efedrynę

 

Jak uważasz ;) Ale Clen jest o niebo lepszy od efy.

 

//

 

Rób normalny intensywny plan + interwały 20 minutowe w dni nie treningowe , zadbaj o deficyt kaloryczny i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...