Skocz do zawartości

Alien Territory - Oficjalne Testy! v0.188


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

jak sie nie myle to ten błąd powoduje niedobór FPS... bo jak ktoś ma np 20 (patrz ja) to jemu czas w grze leci wolniej... i te 1000ms (czy ile tam tego jest... spadnie WOLNIEJ niż u kogoś kto ma 40... (NP serwer który po skonczeniu odliczania wysyła info że niewidzialność się skończyła mimo iż u clienta zostało jeszcze 200ms) ta sama sytuacja ma sie respawnu... ja sie respawnuje jak do końca zostaje ok 200ms ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś delta timing by się przydał w aliensach. Który by przyspieszał tych co nie wyrabiają z fpsami.

 

Delta timing miałem zrobiony, ale w grze sieciowej wszystko się pieprzy... :/ To się nadaje w SinglePlayer.

Co do czasu respawnu i invisiblity to tak, jak masz lag, to może ci zostać 200 respa a już się odrodzisz, bo czas jest liczony u klienta osobno i w serwerze osobno, a po to, żeby nie obciążać serwera masą wysyłanych pakietów o aktualnym respie.

Będę musiał zrobić że po prostu co sekundę się synchronizuje czas klienta z czasem serwera, to rozwiąże sprawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorób wybieranie postaci podczas odliczania do respawnu... i jak ktoś nie wybierze to nie spawni... nie będzie przynajmniej problemu z tym że muszę gdzieś na sekundke wyjść i ginę 10 razy albo atakują mnie obcy a ja nie moge rozkur*** bo musze wybrać klasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorób wybieranie postaci podczas odliczania do respawnu... i jak ktoś nie wybierze to nie spawni... nie będzie przynajmniej problemu z tym że muszę gdzieś na sekundke wyjść i ginę 10 razy albo atakują mnie obcy a ja nie moge rozkur*** bo musze wybrać klasę...

 

:lubieto:

 

Updater nawala losowo pokazują się errory i muszę od początku z tego powodu nie mogę grac :(

 

Starym updaterem powinien ci się ściągnąć plik AT_Updater_1_1.exe, także tą wersję odpal, bo w poprzedniej był mały błąd. Mimo prawidłowego ściągnięcia i tak nie pograsz, bo serwer jest wyłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Co do czasu respawnu i invisiblity to tak, jak masz lag, to może ci zostać 200 respa a już się odrodzisz, bo czas jest liczony u klienta osobno i w serwerze osobno, a po to, żeby nie obciążać serwera masą wysyłanych pakietów o aktualnym respie.

Będę musiał zrobić że po prostu co sekundę się synchronizuje czas klienta z czasem serwera, to rozwiąże sprawę smile.gif

Mozna to lepiej rozwiazac bez dodatkowego obciazania serwera.

GM ma funkcje od daty i czasu. Zamiast wyswietlac wlasny licznik zalezny od FPSow wystarczy zapamietac czas kiedy niewidzialnosc/respawn sie zaczely i pokazywac ile sekund minelo od tego momentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...